Apo-Ibuprofen 400 mg 30 tablet

Ibuprofen

Apo-Ibuprofen 400 mg 30 tablet

Ibuprofen

Působí proti bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Uleví od bolesti hlavy, zad, kloubů i bolesti menstruační.

Skladem > 10 ks

Zboží skladem odesíláme v drtivé většině nejpozději následující pracovní den. Pak je to už na dopravci ☺

Orientační doba dodání:

Osobní odběr: Úterý 16.7.

Zásilkovna: Středa 17.7.

PPL: Středa 17.7.

Česká pošta: Čtvrtek 18.7.

Ihned na pobočce > 10 ks

Pokud máme zboží na pobočce, můžete si ho ihned vyzvednout. Děvčata na lékárně s Vámi zároveň rády prodiskutují Vaše případné dotazy.

Otevírací doba:

Všední dny: 7 – 18h

Adresa: Spálená 12, Praha 1

kód produktu: 7713131777958

léčivý přípravek

léčivý přípravek

Léčivé přípravky užívejte pouze tehdy, pozorujete-li na sobě příznaky, pro které jsou určené, a pouze po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Prosím, vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a v případě jakýchkoliv nejasností se neváhejte obrátit na naše odborníky.

43 Kč

  • Podrobnosti
  • Hodnocení
  • Příbalový leták

Popis

Přípravek APO-IBUPROFEN se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí.
Ibuprofen rovněž tlumí horečnaté stavy doprovázející chřipková onemocnění a je podáván jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních.

Apo Ibuprofen je ve ve formě malých, oranžových tablet.

Přípravek je vzhledem k množství léčivé látky v jedné tabletě určen pro dospělé a dospívající nad 12let.

Prosím, čtěte pečlivě příbalový leták. Léčivý přípravek

Parametry

ZnačkaIbuprofen
SUKL kód125525
Farmakoterapeutická skupinaIbuprofen
EAN8594158130716

Složení

Léčivou látkou je ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou mikrokryslatická celulosa, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, potahová vrstva: hyprolosa, makrogol 8000, oxid titaničitý (E 171), hlinitý lak oranžové žluti (E110).

Použití

Dospělí a dospívající užívají obvykle 1 potahovanou tabletu APO- IBUPROFEN 3krát denně, a to 1 potahovanou tabletu jednorázově nebo podle potřeby, nejvýše 3 potahované tablety denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny. Bez doporučení lékaře nesmí být překročena dávka 1200 mg ibuprofenu za den.

Pokud je u dospívajících nutné podávat tento léčivý přípravek déle než 3 dny nebo pokud se zhorší příznaky onemocnění, je třeba vyhledat lékaře.

Pokud se u dospělých bolesti nezmírní po 5 dnech nebo horečka neustupuje po 3 dnech léčbypřípravkem APO-IBUPROFEN nebo se obtíže zhorší, poraďte se o dalším postupu s lékařem. Bezporady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dnů.

Potahované tablety se polykají celé, zapijí se dostatečným množstvím tekutiny. Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, lék užívejte během jídla nebo jej zapijte mlékem.

Zatím nehodnoceno.

Napište svou recenzi
Vaše hodnocení

Dostávejte ty nejlepší tipy o zdraví zdarma