Vánoce

Aspirin 500mg 80 tablet

Aspirin

Aspirin 500mg 80 tablet

Aspirin

Používá se k podpůrné léčbě horečky a mírných až středně silných bolestí, jako jsou bolesti hlavy, zubů nebo svalů.

Skladem 6 ks

Zboží skladem odesíláme v drtivé většině nejpozději následující pracovní den. Pak je to už na dopravci ☺

Orientační doba dodání:

Osobní odběr: Pondělí 30.11.

Zásilkovna: Úterý 1.12.

PPL: Úterý 1.12.

Česká pošta: Středa 2.12.

Ihned na pobočce 6 ks

Pokud máme zboží na pobočce, můžete si ho ihned vyzvednout. Děvčata na lékárně s Vámi zároveň rády prodiskutují Vaše případné dotazy.

Otevírací doba:

Všední dny: 7 – 18h

Adresa: Spálená 12, Praha 1

léčivý přípravek

léčivý přípravek

Léčivé přípravky užívejte pouze tehdy, pozorujete-li na sobě příznaky, pro které jsou určené, a pouze po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Prosím, vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a v případě jakýchkoliv nejasností se neváhejte obrátit na naše odborníky.

  • Podrobnosti
  • Hodnocení
  • Příbalový leták

Popis

Přípravek Aspirin se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů.

Je určen pouze pro dospělé a dospívající od 12 let věku (vážící 40 kg a více).

Pokud se do 3 dnů (u horečky) nebo 3-4 dnů (u bolesti) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Prosím, čtěte pečlivě příbalový leták. Léčivý přípravek

Parametry

Kód produktu2918812
Značka Aspirin
SUKL kód188206
Farmakoterapeutická skupinaKyselina acetylsalicylová
EAN8590322002902
Kategorie Na bolest, Na chřipku a nachlazení

Složení

Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum.
Jedna 
obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg.

Pomocnými látkami jsou:
koloidní bezvodý oxid křemičitý, uhličitan sodný
Obalová vrstva tablety: karnaubský vosk, 
hypromelosa, zinkum-stearát.

Použití

Dospělí a dospívající (od 16 let věku)

- Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaněs odstupem minimálně 4 hodiny. U intenzivnější horečky nebo bolesti je doporučená jednotlivá dávka 2 tablety. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny.

Celková denní dávka nemá přesáhnout 6 tablet.

Starší pacienti (od 65 let věku)

- Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaněs odstupem minimálně 4 hodiny.

Celková denní dávka nemá přesáhnout 4 tablety.

Dospívající ve věku 12-15 let (vážící 40-50 kg)

Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaněodstupem minimálně 4 hodiny.

Celková denní dávka nemá přesáhnout 6 tablet.

Pokud lékař neurčí jinak, neužívejte tento přípravek déle než 3 dny (proti horečce) a 3-4 dny (proti bolesti).

Zatím nehodnoceno.

Napište svou recenzi
Vaše hodnocení
Spolu s tímto si zákazníci také koupili:

Dostávejte ty nejlepší tipy o zdraví zdarma

Newsletter background