Omega 3 D+ rybí olej 250 ml

Mollers

Na srdce, mozek, zrak, kosti, zuby. Z divoce žijících ryb z Norska. Více

Můžete mít {{label}} u vás
329 13,2 / 10 ml
- +
Skladem 20 ks
  • Rodinná lékárna s 30letou tradicí
  • 99% zákazníků nás doporučuje
  • Výhodné ceny pro registrované
  • Eko balení šetrné k planetě

Popis

Mollers Omega 3 D+ rybí olej 250 ml

Möller´s Omega-3 Rybí olej D+ s citronovou příchutí je kvalitní norský rybí olej z tresčích jater. Obsahuje bohatý zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA a dále přirozeně se vyskytující vitaminy A a D. Pro posílení imunitního systému je v tomto produktu navýšeno množství vitaminu D.

Hlavní benefity produktu

  • Pomáhá posilovat imunitní systém.
  • Přispívá ke zdravému fungování srdce, krevního tlaku a hladiny triglyceridů v krvi. Příznivě tak působí proti kardiovaskulárním obtížím.
  • Udržuje správné funkce mozku a zraku.
  • Chrání buňky před působením stresu.
  • Příznivého účinku se dosáhne při denním příjmu 250 mg DHA a EPA. Möller´s Omega-3 Rybí olej D+ s citronovou příchutí dosahují již v jedné lžičce (dávce) 860 mg DHA a EPA.

Proč si vybrat Omega 3 od Mollers?

Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA obsažené v produktech Möller’s jsou důležitými stavebními jednotkami všech buněk lidského organismu. Organismus si je neumí sám účinně vyrábět v dostatečném množství, proto mu je musíme pravidelně dodávat prostřednictvím stravy (nejlépe tučných mořských ryb) nebo potravinových doplňků. Vhodný je rybí olej pro děti i dospělé.

Rybí olej Möller´s se vyrábí z tresčích jater nejvyšší kvality - z čerstvých ryb z volného rybolovu v čisté oblasti Norského moře. Je unikátní svým vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin a vitaminů. Nejvyšší koncentrace účinných látek se nachází právě v játrech těchto tučných ryb.

Garance kvality

Norská značka Möller’s se zabývá výhradně produkty obsahující omega-3 mastné kyseliny, zpracovávání čerstvých surovin z moře a léty vyladěný, přísně kontrolovaný výrobní proces. To jsou vlastnosti, na kterých značka pevně staví.

Möller’s používá k výrobě rybího oleje tresčí játra již od roku 1854 (u tresek se tuk hromadí v játrech společně s vitaminy A a D). Tyto vitaminy jsou přirozenou součástí rybího oleje a společně s dalšími živinami přispívají k podpoře imunity.

Tresky určené ke zpracování, jsou loveny v severní oblasti čistého Norského moře u ostrovů Lofoty a Vesterålenu, kde najdeme jedno z nejčistších moří na světě. Výlov probíhá v hlavní lovné sezoně od února do května, kde je rybáři loví z malých rybářských lodí. Lov probíhá dle zásad trvale udržitelného rybolovu.

Složení

Rybí olej z jater tresky, přírodní aromata. DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamín E), antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů), cholekalciferol.

 OBSAH ÚČINNÝCH LÁTEK V DENNÍ DÁVCE (5 ML)
Omega 3 mastné kyseliny 1110 mg
- z toho EPA

360 mg

- z toho DHA 500 mg
Vitamin E 3 mg (25 %*)
Vitamin A 250 µg (31 %*)
Vitamin D 15 µg (300 %*)

* % denní referenční hodnoty příjmu

Neobsahuje cukr, laktózu a lepek (vhodné pro celiaky)

Použití

Pro dospělé a děti od 3 let 5 ml (čajová lžička) denně. Ideálně během jídla (pro rychlejší vstřebatelnost účinných látek). 5 ml odpovídá objemu větší čajové lžičky.

Hodnocení produktu

V zájmu transparentnosti recenze nijak neovlivňujeme.
0 ***** 0 hodnocení

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Přidat hodnocení
Vaše hodnocení

Spolu s tímto si zákazníci také koupili: