V pátek 22.1. má naše pobočka otevřena pouze do 13h z důvodu inventury. Děkujeme za pochopení.| Vyzvednutí zdarma v Praze| Doprava zdarma již od 950 Kč
Panadol Extra Novum 500mg/65mg 30 tablet

Panadol

Panadol Extra Novum 500mg/65mg 30 tablet

Panadol

Obsahuje kombinaci paracetamolu a kofeinu, působí proti bolesti a horečce.

Skladem > 50 ks

Zboží skladem odesíláme v drtivé většině nejpozději následující pracovní den. Pak je to už na dopravci ☺

Orientační doba dodání:

Osobní odběr: Pondělí 25.1.

Zásilkovna: Úterý 26.1.

PPL: Úterý 26.1.

Česká pošta: Středa 27.1.

Ihned na pobočce > 10 ks

Pokud máme zboží na pobočce, můžete si ho ihned vyzvednout. Děvčata na lékárně s Vámi zároveň rády prodiskutují Vaše případné dotazy.

Otevírací doba:

Všední dny: 7 – 18h

Adresa: Spálená 12, Praha 1

léčivý přípravek

léčivý přípravek

Léčivé přípravky užívejte pouze tehdy, pozorujete-li na sobě příznaky, pro které jsou určené, a pouze po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Prosím, vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a v případě jakýchkoliv nejasností se neváhejte obrátit na naše odborníky.

95 Kč

  • Podrobnosti
  • Hodnocení
  • Příbalový leták

Popis

Panadol Extra Novum obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce: paracetamol a kofein.

Paracetamol zajišťuje úlevu od bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Kofein zvyšuje analgetický účinek paracetamolu, zmírňuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh uhorečnatých onemocnění.

Potahované tablety Panadol Extra Novum jsou vhodné úlevě při bolesthlavy, migréně, bolesti zad,zubů a bolestpři menstruaci, též přináší úlevu od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou bolestisvalů, kloubů a bolest v krku, a snižuje horečku.

Prosím, čtěte pečlivě příbalový leták. Léčivý přípravek

Parametry

Kód produktu8596149003191
Značka Panadol
SUKL kód223525
Farmakoterapeutická skupinaParacetamol, kombinace kromě psycholeptik
EAN8596149003191
Kategorie Na bolest

Složení

Léčivými látkami jsou: paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg v jedné potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou: předbobtnalý škrob, povidon 25, uhličitan vápentý, krospovidon, směs sodných solí parabenů (složení: sodná sůl methylparabenu (E 219), sodná sůl ethylparabenu(E 215) a sodná sůl propylparabenu (E 217)), kyselina alginová, magnesium-stearát, čištěná voda;potahová vrstva: potahová soustava Opadry YS-1-7003 bílá (obsahuje oxid titaničitý (E 171), hypromelosu 2910/3, hypromelosu 2010/6, makrogol 400, polysorbát 80), karnaubský vosk (leštidlo).

Použití

Dospělí a dospívající od 15 let

1 – 2 tablety podle potřeby 1 až 4 x denně s časovým odstupem nejméně 4 hodin. 1 tableta je vhodnáuosob stělesnou hmotností 34-60kg, 2tablety uosob stělesnou hmotností nad 60kg. Nejvyšší jednotlivá dávka jsou 2 tablety. Maximální denní dávka je 8 tablet za 24 hodin.

Dospívající ve věku 12 – 15 let

1 tableta podle potřeby až 6 x denně s časovým odstupem nejméně 4 - 6 hodin. Nejvyšší jednotlivá dávka je 1 tableta. Maximální denní dávka 6 tablet za 24 hodin.

Děti mladší 12 let

Přípravek není určen pro děti mladší 12 let.

Zatím nehodnoceno.

Napište svou recenzi
Vaše hodnocení

Dostávejte ty nejlepší tipy o zdraví zdarma

Newsletter background