Aspirin 500mg 20 tablet

Aspirin

Používá se k podpůrné léčbě horečky a mírných až středně silných bolestí, jako jsou bolesti hlavy, zubů nebo svalů. Více

{{delivery}} u vás nebo {{label}} v lékárně (více)
134 6,7 / 1 tableta
- +
Skladem 50 ks Na pobočce 5 ks
  • Rodinná lékárna s 30letou tradicí
  • 99% zákazníků nás doporučuje
  • Výhodné ceny pro registrované
  • Eko balení šetrné k planetě

Popis

Aspirin 500mg 20 tablet

Přípravek Aspirin se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů.

Je určen pouze pro dospělé a dospívající od 12 let věku (vážící 40 kg a více).

Pokud se do 3 dnů (u horečky) nebo 3-4 dnů (u bolesti) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení

Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum.
Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg.

Pomocnými látkami jsou:
koloidní bezvodý oxid křemičitý, uhličitan sodný
Obalová vrstva tablety: karnaubský vosk, hypromelosa, zinkum-stearát.

Použití

Dospělí a dospívající (od 16 let věku)

- Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaněs odstupem minimálně 4 hodiny. U intenzivnější horečky nebo bolesti je doporučená jednotlivá dávka 2 tablety. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny.

Celková denní dávka nemá přesáhnout 6 tablet.

Starší pacienti (od 65 let věku)

- Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaněs odstupem minimálně 4 hodiny.

Celková denní dávka nemá přesáhnout 4 tablety.

Dospívající ve věku 12-15 let (vážící 40-50 kg)

Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaněs odstupem minimálně 4 hodiny.

Celková denní dávka nemá přesáhnout 6 tablet.

Pokud lékař neurčí jinak, neužívejte tento přípravek déle než 3 dny (proti horečce) a 3-4 dny (proti bolesti).

Parametry

Registrovaný léčivý přípravek. Prosím, čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Parametry
Kód produktu8590322002889
SUKL188202
EAN8590322002889
FormaTablety
ZnačkaAspirin
ATC názevKyselina acetylsalicylová
KategorieHorečka a zvýšená teplota, Bolest v krku, Chřipka a nachlazení

Stáhnout příbalový leták

Hodnocení produktu

V zájmu transparentnosti recenze nijak neovlivňujeme.
0 ***** 0 hodnocení

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Přidat hodnocení
Vaše hodnocení

Spolu s tímto si zákazníci také koupili: