Panadol Extra Novum 500mg/65mg 30 tablet

Panadol

Obsahuje kombinaci paracetamolu a kofeinu, působí proti bolesti a horečce. Více

95 3,2 / 1 tableta
Mrzí nás to, ale není skladem

Popis

Panadol Extra Novum 500mg/65mg 30 tablet

Panadol Extra Novum obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce: paracetamol a kofein.

Paracetamol zajišťuje úlevu od bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Kofein zvyšuje analgetický účinek paracetamolu, zmírňuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh uhorečnatých onemocnění.

Potahované tablety Panadol Extra Novum jsou vhodné úlevě při bolesthlavy, migréně, bolesti zad,zubů a bolestpři menstruaci, též přináší úlevu od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou bolestisvalů, kloubů a bolest v krku, a snižuje horečku.

Složení

Léčivými látkami jsou: paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg v jedné potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou: předbobtnalý škrob, povidon 25, uhličitan vápentý, krospovidon, směs sodných solí parabenů (složení: sodná sůl methylparabenu (E 219), sodná sůl ethylparabenu(E 215) a sodná sůl propylparabenu (E 217)), kyselina alginová, magnesium-stearát, čištěná voda;potahová vrstva: potahová soustava Opadry YS-1-7003 bílá (obsahuje oxid titaničitý (E 171), hypromelosu 2910/3, hypromelosu 2010/6, makrogol 400, polysorbát 80), karnaubský vosk (leštidlo).

Použití

Dospělí a dospívající od 15 let

1 – 2 tablety podle potřeby 1 až 4 x denně s časovým odstupem nejméně 4 hodin. 1 tableta je vhodnáuosob stělesnou hmotností 34-60kg, 2tablety uosob stělesnou hmotností nad 60kg. Nejvyšší jednotlivá dávka jsou 2 tablety. Maximální denní dávka je 8 tablet za 24 hodin.

Dospívající ve věku 12 – 15 let

1 tableta podle potřeby až 6 x denně s časovým odstupem nejméně 4 - 6 hodin. Nejvyšší jednotlivá dávka je 1 tableta. Maximální denní dávka 6 tablet za 24 hodin.

Děti mladší 12 let

Přípravek není určen pro děti mladší 12 let.

Parametry

Prosím, čtěte pečlivě příbalový leták.

Parametry
Kód produktu8596149003191
EAN8596149003191
FormaTablety
ZnačkaPanadol
KategorieLéky na bolest, Bolest v krku

Stáhnout příbalový leták

Hodnocení produktu

V zájmu transparentnosti recenze nijak neovlivnujeme.
0 ***** 0 hodnocení

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Přidat hodnocení
Vaše hodnocení

Spolu s tímto si zákazníci také koupili: