Vánoční dárky pro partnera nebo manžela

Pro sportovce vítěze

Výbava do posilky

Je vaše druhá polovička blázen do cvičení? Co mu tak nadělit výbavu do fitka? Kvalitní suplementy a sada sprcháčů udělají pod stromečkem tu největší radost.

Doplňky stravy pro muže

Zdravý jako rybka

Darujte letos to nejcennější a podpořte partnerovo zdraví. Vyberte si z těch nejkvalitnějších doplňků stravy pro podporu imunity nebo přípravků šitých přímo na míru mužským potřebám.

Kosmetika pro muže

Rozmazlete svého muže

Ženy sice tráví v koupelně průměrně 2x více času než muži, ani ti ale nepohrdnou voňavým sprchovým gelem nebo kvalitním hydratačním krémem. Udělejte své spřízněné duši radost a dopřejte jí nějaké to hýčkání. :-)

Pro zdravý chrup

Hollywoodský úsměv

Kvalitní zubní péče pod vánočním stromečkem zaručeně vykouzlí úsměv na tváři úplně každému. Sonický kartáček nebo třeba ústní sprcha zajistí, že "manža" bude mít zuby jako perličky.

Holení

Jako ze žurnálu

Nepěstěné vousy jako Rumcajs? Noční můra každého muže. Balíček s přípravky na holení ocení nejen partner s hladce oholenou tváří, ale i ten, který na svůj knír nedá dopustit.

Pro zdravé mlsaly

Něco na zub

Mlsná čas od času honí každého. Obdarujte svého drahého nějakou zdravou pochoutkou, po které se bude olizovat až za ušima.

Dárkové poukazy

Řešíte dárky na poslední chvíli? Nebo chcete obdarovat někoho, kdo si dárek raději vybere sám? Nebojte, Vitalpoint Vám kryje záda. :-) Pořiďte svým blízkým dárkový poukaz a darujte jim to nejcennější.