- Úvod
- Zdravá strava
- Čaje
- Ovocné a zelené čaje
Ovocné a zelené čaje
Jak se říká – ráno dělá den. A když si ho uděláte voňavé a lahodné, začnete den úplně nejlépe. :-) Šálek ovocného čaje vás díky své sladké chuti přenese do provoněného lesíku, zatímco zelený čaj vás povzbudí a dodá energii.
Ovocné čaje jsou bezkofeinové a díky lahodné chuti si je oblíbí nejen dospělí, ale také děti. Zelené čaje obsahují kofein, jsou tak výbornou alternativou ranní kávy. Skvěle chutnají teplé i studené a příjemně osvěží kdykoliv během dne. Zjistěte více
-
Japonský čaj Matcha BIO 30 g
Značka: Šufan
-3 % ,BIO ,Čerstvá sklizeň. Farma s 850letou tradicí. Ideální na matcha latté.Cena pro Vitalpoint klub 284 Kč
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 299 Kč
289 Kč
96,3 Kč / 10 g
-
BIO Dětský čaj Imunita s rakytníkem 20x1,5 g
Značka: Apotheke
Na dýchací systém, imunitu. Výborná chuť. Pro děti od 9. měsíce.Dostupnost: Skladem
59 Kč
3 Kč / 1 sáček
-
Čaj Aktivní den 20 nálevových sáčků
Značka: Apotheke
Na energii. Se stimulačními a tonizujícími účinky. S kofeinem.Dostupnost: Skladem
60 Kč
3 Kč / 1 sáček
-
BIO Dětský čaj Meduňkový 20x2 g
Značka: Apotheke
Se zklidňujícími účinky. Na relaxaci, spánek. Po děti od 6. měsíce.Dostupnost: Skladem
61 Kč
3,1 Kč / 1 sáček
-
Zelený čaj s grapefruitem 20 sáčků
Značka: Megafyt
Na letní dny nebo doplnění energie. Od tradičního českého výrobce.Dostupnost: Skladem
64 Kč
3,2 Kč / 1 sáček
-
Tulsi – Bazalka posvátná se zeleným čajem BIO 25 sáčků
Značka: Organic India
BIO ,Na dýchací systém, srdce, vitalitu, stres. Na energii a osvěžení.Dostupnost: Skladem
135 Kč
5,4 Kč / 1 sáček
-
BIO Dětský čaj Šípkový na běžné pití 20x1,8 g
Značka: Apotheke
Příjemně osvěžuje a zahání pocit žízně. Pro děti od 9. měsíce.Dostupnost: Skladem
59 Kč
3 Kč / 1 sáček
-
Čaj Rakytník s mateřídouškou 20x2,0 g
Značka: Megafyt
Bylinný čaj od tradičního českého výrobce.Dostupnost: Skladem
65 Kč
3,3 Kč / 1 sáček
-
Horská louka čaj 20 x 2,0 g
Značka: Megafyt
Bylinná směs se šípkem, rozmarýnem. Od tradičního výrobce.Dostupnost: Skladem
64 Kč
3,2 Kč / 1 sáček
-
Zelený čaj s rakytníkem 20 nálevových sáčků
Značka: Apotheke
Aromatizovaný zelený čaj. Originální receptura od českého výrobce.Dostupnost: Skladem
61 Kč
3,1 Kč / 1 sáček
-
Meduňka s pomerančem 20 nálevových sáčků
Značka: Megafyt
Bylinný aromatizovaný čaj od tradičního českého výrobce.Dostupnost: Skladem
64 Kč
3,2 Kč / 1 sáček
-
Pohádkový dětský čaj – Jahodový se šípkem BIO 20 sáčků
Značka: Apotheke
BIO ,Pro děti od 9. měsíce. Pro doplnění pitného režimu. S rakytníkem.Dostupnost: Skladem
61 Kč
3,1 Kč / 1 sáček
-
Jablečný štrúdl čaj 20x2g
Značka: Megafyt
Ovocný čaj aromatizovaný s jemnou příchutí jablka a skořice.Dostupnost: Skladem
64 Kč
3,2 Kč / 1 sáček
-
Pohádkový dětský čaj – Lesní směs BIO 20 sáčků
Značka: Apotheke
BIO ,Pro děti od 9. měsíce. Pro doplnění pitného režimu. S malinami.Dostupnost: Skladem
61 Kč
3,1 Kč / 1 sáček
-
Matcha Tea Shake Mango BIO 30 g
Značka: Matcha Tea
BIO ,Instantní nápoj s japonskou matcha a mangem. Bez lepku a cukru.Dostupnost: Skladem
42 Kč
14 Kč / 10 g
-
Zelený čaj 20 nálevových sáčků
Značka: Apotheke
Na činnost srdce, metabolismus. Antioxidant. Originální receptura.Dostupnost: Skladem
50 Kč
2,5 Kč / 1 sáček
-
Čaj Matcha s jahodou BIO 30 g
Značka: Šufan
Čerstvá sklizeň z Japonska. S lyofilizovanými jahodami. Skvělé na latté.Cena pro Vitalpoint klub 313 Kč
Dostupnost: Skladem
329 Kč
109,7 Kč / 10 g
-
Matcha Tea Shake Banán BIO 30 g
Značka: Matcha Tea
-14 % ,BIO ,Instantní nápoj s matcha a banánem. BIO, bez cukru, lepku a palmového tuku.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 42 Kč
36 Kč
12 Kč / 10 g
-
Matcha Tea Trio BIO 75 g
Značka: Matcha Tea
BIO ,3 kvality japonské matcha v jednom balení. Porovnejte a najděte tu svou.Dostupnost: Skladem
479 Kč
63,9 Kč / 10 g
-
Matcha Tea A Japan BIO 100 g
Značka: Matcha Tea
BIO ,Univerzální japonská matcha. Na latte, do šejkru i pečení. 50 porcí.Dostupnost: Skladem
349 Kč
34,9 Kč / 10 g
-
Matcha Tea Shake Limetka BIO 30 g
Značka: Matcha Tea
BIO ,Instantní nápoj z japonské matcha s limetkovou příchutí. BIO, bez lepku.Dostupnost: Skladem
42 Kč
14 Kč / 10 g
-
Čaj Matcha s modrou spirulinou BIO 30 g
Značka: Šufan
Ruční sklizeň. Z Japonska. Pro energii bez výkyvů. Skvělé na matcha latté.Cena pro Vitalpoint klub 332 Kč
Dostupnost: Skladem
349 Kč
116,3 Kč / 10 g
-
Matcha Tea Shake Jahoda BIO 30 g
Značka: Matcha Tea
BIO ,Instantní nápoj z japonské matcha s jahodovou příchutí. BIO kvalita.Dostupnost: Skladem
42 Kč
14 Kč / 10 g
-
Matcha Tea Shake Pomeranč BIO 30 g
Značka: Matcha Tea
BIO ,Instantní nápoj s japonskou matcha a pomerančem. BIO. Bez cukru.Dostupnost: Skladem
42 Kč
14 Kč / 10 g
Nelze najít produkty odpovídající výběru.
- 1
- 2
Jaké výhody mají zelené čaje?
- Obsahují tein (= kofein) – jemně stimulují nervovou soustavu, podporují soustředění a povzbudí.
- Jsou bohaté na antioxidanty, které chrání buňky před oxidativním stresem.
- Oblíbený také při kontrole hmotnosti a podpoře metabolismu.
- Má vynikají jemnou, travnatou až nasládlou chuť.
Příprava zeleného čaje: Zelený čaj zalijte vodou o teplotě kolem 70–80 °C a louhujte 1–3 minuty podle typu a požadované síly. Delší louhování může způsobit hořkost.
Které zelené čaje bychom vám doporučili?
Naši milí zákazníci si naprosto zamilovali tyto zelené čaje:
- Apotheke BIO Zelený čaj 20 nálevových sáčků – 100% BIO zelený čaj vyrobený tak, aby si zachoval maximum účinných látek.
- Megafyt Zelený čaj s grapefruitem 20 sáčků – osvěžující lehký zelený čaj s příchutí grepu. Výborný na letní dny nebo kdykoliv, když potřebujete doplnit energii.
- Apotheke Zelený čaj s rakytníkem 20 nálevových sáčků – zelený čaj plný antioxidantů doplněný o lahodnou příchuť pomerančové kůry a rakytníku.
Jaké výhody mají ovocné čaje?
- Neobsahují kofein, jsou tedy výbornou volbou pro dospělé i děti.
- Jejich základem je lahodné sušené ovoce, květy a bylinky.
- Příjemně voní i chutnají a dopřát si je můžete i bez doslazování.
- Zejména čaje s citrusy, lesními plody či šípkem obsahují důležitý vitamín C a antioxidanty.
Příprava ovocného čaje: Ovocné čaje se zalévají vroucí vodou a louhují déle než zelené čaje – zpravidla 5–10 minut.
Které ovocné čaje bychom vám doporučili?
Naši milí zákazníci si naprosto zamilovali tyto ovocné čaje:
- Sonnentor Kouzlo krbu sypaný čaj BIO 100 g – Kouzlo krbu vám v hrnečku vykouzlí Vánoce, i když zrovna není prosinec.
- YuzuYuzu Zdravý Yuzu Ginger Tea 1000 g – když přijde trojka medu, zázvoru a citrusů Yuzu, otravné nachlazení raději okamžitě „hodí zpátečku".
- Sonnentor Ovocná Poznávací sada BIO 20 sáčků – tahle poznávací sada toho nejlepšího od Sonnentoru si získá každého milovníka ovocných čajů.
Obě skupiny čajů lze pít teplé i vychlazené jako osvěžující nápoj během teplých dní. Kvalitní ovocné směsi neobsahují přidaná aromata, umělá sladidla ani barviva – chuť a vůně vychází pouze z přírodních surovin.