-
Eko mycí houbička 2 ks
Značka: Sonett
Houbička na mytí nádobí i úklid.Dostupnost: Skladem
109 Kč
54,5 Kč / 1 ks
-
Tekutý prostředek na nádobí Sensitive 1 l
Značka: Sonett
S neutrální vůní. Vhodný pro alergiky s citlivou pokožkou.
Dostupnost: Skladem
139 Kč
1,4 Kč / 10 ml
-
Tekuté leštidlo do myčky 500 ml
Značka: Sonett
Proti vápenným skvrnám na nádobí. I pro tvrdou vodu. Eko.Dostupnost: Skladem
139 Kč
2,8 Kč / 10 ml
-
Tekutý prostředek na nádobí - měsíček 1 l
Značka: Sonett
Na ruční mytí nádobí s pečující esencí z měsíčku. Eko.Dostupnost: Skladem
159 Kč
1,6 Kč / 10 ml
-
EKO Prostředek na mytí nádobí - citron 750 ml
Značka: Frosch
-15 % ,Rozpouští mastnotu a nečistoty. Chrání pokožku před vysušením.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 72 Kč
61 Kč
0,8 Kč / 10 ml
-
Tekuté marseillské mýdlo 1000 ml
Značka: Briochin
Skvěle čistí a odmašťuje. Šetrné. Hypoalergenní.Dostupnost: Skladem
130 Kč
1,3 Kč / 10 ml
-
EKO Aloe vera lotion na mytí nádobí 750 ml
Značka: Frosch
-15 % ,Rozpouští nečistoty a mastnotu. Chrání pokožku před vysoušením.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 72 Kč
61 Kč
0,8 Kč / 10 ml
-
Gel na mytí nádobí i rukou 2v1 – moře 500 ml
Značka: Briochin
Účinný k mastnotě, šetrný k pokožce. Až na 220 použití.Dostupnost: Skladem
110 Kč
2,2 Kč / 10 ml
-
EKO Tablety do myčky klasické - limetka 70 tablet
Značka: Frosch
-15 % ,Čistí zaschlé nečistoty. Chrání sklo před zakalením.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 399 Kč
339 Kč
4,8 Kč / 1 tableta
-
EKO Leštidlo do myčky 750 ml
Značka: Frosch
-15 % ,Odstraňuje případné nečistoty a zbytky jídla. Urychluje sušení.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 99 Kč
84 Kč
1,1 Kč / 10 ml
-
Tekutý prostředek na nádobí Sensitive 300 ml
Značka: Sonett
S neutrální vůní. Vhodný pro alergiky s citlivou pokožkou.
Dostupnost: Skladem
69 Kč
2,3 Kč / 10 ml
-
Tablety do myčky 25 ks 500 g
Značka: Sonett
Hodnocení: 1 hvězda (1)
Účinný prostředek do myčky na nádobí. Eko.Dostupnost: Skladem
249 Kč
5 Kč / 10 g
-
Pěnový odmašťovač – pomeranč 750 ml
Značka: Briochin
Perfektně čistí nádobí i různé povrchy. Na bázi lněného mýdla a sody.Dostupnost: Skladem
110 Kč
1,5 Kč / 10 ml
-
EKO Gel do myčky all-in-one - limetka 650 ml
Značka: Frosch
-15 % ,Odstraňuje mastnotu, vodní kámen a nečistoty.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 319 Kč
271 Kč
4,2 Kč / 10 ml
-
Tekutý prostředek na nádobí - měsíček 300 ml
Značka: Sonett
Na ruční mytí nádobí s pečující esencí z měsíčku. Eko.Dostupnost: Skladem
89 Kč
3 Kč / 10 ml
-
Prášek do myčky 1,5 kg
Značka: Sonett
Účinný prostředek do myčky na nádobí.
Dostupnost: Skladem
319 Kč
0,2 Kč / 10 g
-
Tekutý prostředek na nádobí - měsíček 120 ml
Značka: Sonett
Na ruční mytí nádobí s pečující esencí z měsíčku. Eko.Dostupnost: Skladem
39 Kč
0,3 Kč / 10 ml
-
EKO Balzám na mytí nádobí - citron 750 ml
Značka: Frosch
-15 % ,Účinné složení se postará o perfektní čistotu a lesk nádobí.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 74 Kč
63 Kč
0,8 Kč / 10 ml
-
EKO Tablety do myčky vše v 1 Citron 30 tablet
Značka: Frosch
-15 % ,Odmašťuje nádobí. Zabraňuje usazování vodního kamene.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 239 Kč
203 Kč
6,8 Kč / 1 tableta
-
EKO Tablety do myčky vše v 1 Citron 50 tablet
Značka: Frosch
-15 % ,Odmašťuje nádobí. Zabraňuje usazování vodního kamene.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 399 Kč
339 Kč
6,8 Kč / 1 tableta
-
Tablety do myčky se sodou vše v 1 30 tablet
Značka: Briochin
Pro perfektně čisté nádobí. Pro krátké cykly od 45 °C.
Dostupnost: Skladem
199 Kč
6,6 Kč / 1 tableta
-
Eko tablety do myčky 60 tablet
Značka: Allnature
-10 % ,S funkcí leštidla a ochrany skla. Neutralizuje zápach.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 389 Kč
350 Kč
5,8 Kč / 1 tableta
-
Tablety do myčky nádobí 60 ks
Značka: Tierra Verde
Účinné od 30 °C. Bez fosfonátů a parfemace. Certifikát Ecogarantie.Dostupnost: Skladem
299 Kč
5 Kč / 1 ks
-
Koncentrovaný prostředek na mytí nádobí – červený pomeranč 500 ml
Značka: Frosch
-15 % ,Účinně odstraňuje mastnotu. Šetrný k pokožce.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 80 Kč
68 Kč
1,4 Kč / 10 ml
Nelze najít produkty odpovídající výběru.
- 1
- 2
Kategorie mytí nádobí nabízí široký výběr produktů pro ruční mytí i automatické myčky. Patří sem tekuté prostředky na ruční mytí s jemným složením pro ochranu pokožky, tablety a kapsle do myčky, účinné gely a prášky, leštidla a soli pro prevenci usazování vodního kamene.
Produkty jsou navrženy tak, aby efektivně odstraňovaly mastnotu, připáleniny i odolné nečistoty a zanechaly nádobí čisté a lesklé. K dispozici jsou také ekologické varianty šetrné k životnímu prostředí.