- Úvod
- Maminky a děti
- Dětská kosmetika
Dětská kosmetika
Péče o dětskou pokožku vyžaduje jemné, šetrné a bezpečné produkty. Nabízíme vše potřebné pro každodenní hygienu i citlivou péči o novorozence, kojence i starší děti. Zjistěte více
-
Anthelios UVMUNE 400 Dermo-pediatrics Hydratační mléko SPF 50+ 75 ml
Značka: La Roche-Posay
-20 % ,Dermokosmetika ,Na tělo i obličej. Nezanechává bílé stopy.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 227 Kč
182 Kč
24,3 Kč / 10 ml
-
Atoderm Intensive eye 100 ml
Značka: Bioderma
-30 % ,Dermokosmetika ,Péče 3v1 na podrážděná oční víčka: zklidňuje, obnovuje, čistí.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 412 Kč
288 Kč
28,8 Kč / 10 ml
-
Atoderm Krém Ultra 500 ml
Značka: Bioderma
-30 % ,Dermokosmetika ,Ultra-vyživující, zvláčňující krém a ochranná denní péče pro pokožku.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 577 Kč
404 Kč
8,1 Kč / 10 ml
-
Tělové mléko - Coconut Body Milk 375 ml
Značka: Eco by Sonya
Zklidňující, regenerační a vyživující účinky. Vhodné již od narození.Cena pro Vitalpoint klub 801 Kč
Dostupnost: Skladem
890 Kč
23,7 Kč / 10 ml
-
Mycí olej 500 ml
Značka: Dexeryl
Dermokosmetika ,Na obličej i tělo. Vhodný pro suchou i atopickou pokožku.
Dostupnost: Skladem
310 Kč
6,2 Kč / 10 ml
-
XeraCalm A.D Zklidňující koncentrovaná péče 40 ml
Značka: Avene
-21 % ,Dermokosmetika ,Okamžitá úleva od intenzivního škrábání atopické pokožky.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 420 Kč
332 Kč
83 Kč / 10 ml
-
Měsíčková koupel na dobrou noc pro miminka 200 ml
Značka: Weleda
-20 % ,Pro klidné usínání. Vhodné od narození. Nevysušuje a nepálí v očích.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 297 Kč
238 Kč
11,9 Kč / 10 ml
-
Měsíčkový mycí krém a šampon 400 ml
Značka: Weleda
-20 % ,Šetrná koupel i sprcha nejen pro vaše miminko, ale také přírodu.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 450 Kč
360 Kč
9 Kč / 10 ml
-
Měsíčkové mléko 200 ml
Značka: Weleda
-20 % ,Zklidňující hydratační mléko pro jemnou pokožku.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 297 Kč
238 Kč
11,9 Kč / 10 ml
-
Lipikar AP+Max balzám 400 ml
Značka: La Roche-Posay
-20 % ,Dermokosmetika ,Okamžitě zklidňuje pokožku a zmírňuje pocit svědění.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 733 Kč
586 Kč
14,7 Kč / 10 ml
-
Měsíčkový olej bez parfemace 200 ml
Značka: Weleda
Hodnocení: 5 hvězd (1)
-20 % ,Organický kojenecký olej pro jemnou dětskou pokožku.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 297 Kč
238 Kč
11,9 Kč / 10 ml
-
Anthelios UVMUNE 400 Dermo-pediatrics Hydratační mléko SPF 50+ 250 ml
Značka: La Roche-Posay
-24 % ,Dermokosmetika ,Na tělo i obličej. Nezanechává bílé stopy.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 779 Kč
592 Kč
23,7 Kč / 10 ml
-
Cicabio Krém+ Zklidňující a obnovující krém 40 ml
Značka: Bioderma
-25 % ,Dermokosmetika ,Hloubkově obnovuje pokožku, zabraňuje vzniku jizev. Zklidňuje svědění.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 230 Kč
173 Kč
43,3 Kč / 10 ml
-
Hydratační krém 454 g
Značka: CeraVe
-20 % ,Dermokosmetika ,Krém pro celodenní hydrataci. Zklidňuje suchou a svědící pokožku.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 562 Kč
450 Kč
9,9 Kč / 10 g
-
Zinková mast BIO 50 ml
Značka: Medarek
BIO ,Na opruzeniny, akné, ekzémy, opary. Vhodné užívat dlouhodobě.
Dostupnost: Skladem
304 Kč
60,8 Kč / 10 ml
-
Atoderm Intensive Baume 200 ml
Značka: Bioderma
-30 % ,Dermokosmetika ,Zklidňující a obnovující balzám na atopickou, podrážděnou pokožku.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 428 Kč
300 Kč
15 Kč / 10 ml
-
Měsíčková zinková mast BIO 150 ml
Značka: Purity Vision
BIO ,Zklidnění, výživa, regenerace. Na citlivou pleť, ekzém, akné.
Dostupnost: Skladem
269 Kč
17,9 Kč / 10 ml
-
Měsíčkový kojenecký krém na zadeček bez parfemace 75 ml
Značka: Weleda
-20 % ,Zklidňuje a regeneruje dětskou pokožku. Chrání před vlhkostí.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 219 Kč
175 Kč
23,3 Kč / 10 ml
-
2v1 sprchový krém a šampón šťastný pomeranč 150 ml
Značka: Weleda
-20 % ,Emulze na mytí nevysušuje pokožku a je šetrná k očím.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 171 Kč
137 Kč
9,1 Kč / 10 ml
-
Zinková mast BIO 30 ml
Značka: Medarek
Hodnocení: 5 hvězd (1)
BIO ,Na opruzeniny, akné, ekzémy, opary. Vhodné užívat dlouhodobě.
Dostupnost: Skladem
228 Kč
76 Kč / 10 ml
-
Lenienska krém 125 ml
Značka: Vakos XT
-5 % ,Na zjemnění a promaštění. Na velmi suchou pokožku. I na seboreu.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 272 Kč
258 Kč
20,6 Kč / 10 ml
-
Atoderm Krém Ultra parfemovaný 500 ml
Značka: Bioderma
Hodnocení: 5 hvězd (1)
-30 % ,Dermokosmetika ,Vyživující a zvláčňující krém s jemnou parfemací. Posiluje kožní bariéru.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 577 Kč
404 Kč
8,1 Kč / 10 ml
-
Topics Nr. 4 Kalium chloratum krémgel 50 ml
Značka: Adler Pharma
-10 % ,Na jemné otoky, zadní rýmy, metličkové žíly, kuperózu a bradavice.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 246 Kč
221 Kč
44,2 Kč / 10 ml
-
Anthelios Dermo-pediatrics Bebe mléko pro kojence SPF 50+ 50ml
Značka: La Roche-Posay
Hodnocení: 5 hvězd (1)
-20 % ,Dermokosmetika ,Vhodné i pro pokožku se sklonem k atopii. Od 6 měsíců.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 510 Kč
408 Kč
81,6 Kč / 10 ml
Nelze najít produkty odpovídající výběru.
Dětská pokožka je až pětkrát tenčí než pokožka dospělého, proto je mnohem citlivější a náchylnější k podráždění, vysoušení i alergickým reakcím. Kvalitní hygiena a pravidelná péče jsou klíčové pro udržení zdravé, jemné a hydratované pokožky od prvních dnů života.
V sortimentu najdete:
- dětské mycí gely, oleje a mýdla – vhodné pro každodenní šetrné mytí,
- hydratační a ochranné krémy – chrání před vysušením i vlivy počasí,
- tělová mléka a oleje – udržují přirozenou hebkost pokožky,
- krémy proti opruzeninám – prevence a péče při zčervenání a podráždění,
- přírodní a hypoalergenní produkty – bez parfemace, alkoholu a barviv,
- přípravky pro citlivou, atopickou nebo suchou pokožku.
Součástí péče je i jemné osušení pokožky, pravidelné promazávání a výběr vhodných plen či oblečení z prodyšných materiálů. Dětskou pokožku je dobré chránit také před slunečním zářením, chladem a větrem pomocí speciálních ochranných krémů.
Při výběru produktů sledujte věkové doporučení, složení a dermatologické testování. Méně je někdy více – jednoduchá péče s kvalitními přípravky bývá účinnější než zbytečně složité kombinace.
Citlivá a láskyplná péče o pokožku je základem zdravého vývoje dítěte i důvěrného vztahu mezi rodičem a miminkem.