Staňte se členy VitalPoint rodiny
a získejte víc!

Jaké výhody získám?

Cashback

Za nákup získáte body, které
můžete následně proměnit ve
slevu
na další nákupy.

Možnost vrátit zboží do 30ti dnů

Místo standardní 14ti denní
lhůty pro vrácení nepoužitého a
nepoškozeného zboží máte nyní
30 kalendářních dnů.

Slevy za nadstandardní služby

50% sleva za nadstandardní
služby kamenné lékárny jako
poradenství při odvykání
kouření, screening diabetu
a další.

Zaregistrovat se

Jak to funguje?

Cashback program

V detailu každého produktu vidíte počet bodů, kolik získáte jeho koupí. Body se Vám připisují na Váš VitalPoint účet automaticky po zaplacení objednávky. Uplatnit body poté můžete v další objednávce v košíku při placení. Body mají platnost 6 měsíců.

Vždy platí, že 1 bod=1Kč.

Možnost vrátit zboží do 30ti dnů

Ze zákona máte nárok na odstoupení od smlouvy do 14ti dnů a v případě vrácení nepoužitého a nepoškozeného zboží dostanete peníze zpět. Jako členům VitalPoint klubu se Vám tato lhůta více než zdvojnásobuje a vy se tak můžete rozhodnout až do 30ti kalendářních dnů. Postup pro vrácení je popsán ve Všeobecných obchodních podmínkách. Nevztahuje se na přípravky označené jako Registrovaný léčivý přípravek, jehož vrácení není ze zákona možné, a produkty ze sekce Biopotraviny a zdravá výživa z důvodu možné expirace produktů.

Slevy za nadstandardní služby

V naší kamenné lékárně Vám nabízíme řadu služeb, které zajišťuje náš profesionálně vyškolený personál a které Vám pomůžou posunout péči o Vaše zdraví na další úroveň. Nejraději bychom Vám tyto služby nabídli zdarma, ale čas našich zaměstnanců něco stojí, proto Vám chceme dopřát 50% slevu na veškeré nadstandardní služby, jakými jsou např. poradenství při odvykání kouření, podpora ve snižování nadváhy, screening diabetu a péče o diabetické pacienty, poradenství a péče o pacienty s Alzheimerovou chorobou a další. Pro aktuální seznam nabízených služeb a ceník prosím kontaktujte lékárnu. Pro uplatnění slevy poté při rezervaci služby sdělte své jméno a uveďte, že jste členem Vitalpoint klubu. Sleva Vám následně bude odečtena v lékárně při platbě.

Dostávejte ty nejlepší tipy o zdraví zdarma

Newsletter background