- Úvod
- Váš cíl
- Svaly, klouby a kosti
- Klouby
Kloubní výživa a péče o klouby
Klouby zajišťují pohyb, stabilitu i tlumení nárazů. V této kategorii najdete přípravky pro výživu kloubních tkání, podporu jejich pružnosti a úlevu při bolesti nebo zánětu spojeném s artrózou či opotřebením. Zjistěte více
-
Kolagen s aminokyselinami 1 kg
Značka: Woldohealth
Hodnocení: 5 hvězd (4)
-12 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv ,100% hydrolyzovaný kolagen vysoké kvality a čistého složení.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 288 Kč
1 129 Kč
11,3 Kč / 10 g
-
MAXIMA Triple Blend Extra silný 700 g
Značka: Alavis
Hodnocení: 5 hvězd (2)
-6 % ,Vstřebatelnost ,Výživa pro lidské klouby, šlachy, vazy, kosti. Se sladidlem Stévie.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 189 Kč
1 119 Kč
16 Kč / 10 g
-
Kolagen s kyselinou hyaluronovou a biotinem 500 g
Značka: Woldohealth
Hodnocení: 5 hvězd (1)
-11 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Hydrolyzovaný kolagen z volně se pasoucího dobytka. Německá kvalita.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 097 Kč
979 Kč
19,6 Kč / 10 g
-
Hydrolyzovaný rybí kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamíny C a E - mango 195 g
Značka: Jíme zdravě
Hodnocení: 5 hvězd (6)
-16 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Vysoce vstřebatelný kolagen na klouby a kosti. Chutná jako mango.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 759 Kč
639 Kč
32,8 Kč / 10 g
-
100% Hovězí Kolagen 500 g
Značka: Woldohealth
Hodnocení: 5 hvězd (1)
-11 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv ,100% hydrolyzovaný kolagen vysoké kvality a čistého složení.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 797 Kč
709 Kč
14,2 Kč / 10 g
-
Prášek z kostního vývaru BIO 500 g
Značka: Nordic Kings
Bez aditiv , BIO ,Bohaté na kolagen a aminokyseliny. Kosti jsou pomalu vařeny 72 hodin.Dostupnost: Skladem
1 375 Kč
27,5 Kč / 10 g
-
Multi kolagen 400 g
Značka: Terrapotheka
Hodnocení: 5 hvězd (1)
Bez aditiv ,Směs hydrolyzovaných kolagenů v kvalitě grass-fed. Bez aditiv.Dostupnost: Skladem
675 Kč
16,9 Kč / 10 g
-
Kloubní výživa Forte 180 kapslí
Značka: Jíme zdravě
-2 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Směs 12 silných a aktivních látek s vysokou vstřebatelností.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 599 Kč
589 Kč
3,3 Kč / 1 tableta
-
Ibalgin Rapidcaps 400 mg 30 tobolek
Značka: Ibalgin
Na akutní bolest, s rychlým nástupem účinku, nevhodný pro děti od 12 let.
Dostupnost: Skladem
189 Kč
6,3 Kč / 1 tableta
-
MycoFlex 90 kapslí
Značka: MycoMedica
-4 % ,Podporuje funkci chrupavek a kostí.
Cena pro Vitalpoint klub 620 Kč
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 689 Kč
659 Kč
7,3 Kč / 1 tableta
-
OptiMSM+C - Podpora pohybového aparátu 120 kapslí
Značka: Puhdistamo
-3 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Pro zdraví kloubů, šlach, vazů a ostatních pojivových tkání.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 318 Kč
309 Kč
2,6 Kč / 1 tableta
-
Hydrolyzovaný rybí kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamíny C a E – pomeranč 213 g
Značka: Jíme zdravě
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Vysoce vstřebatelný. Bez rybí pachuti. Pro vlasy, klouby a kosti.
Dostupnost: Skladem
759 Kč
35,6 Kč / 10 g
-
Hydrolyzovaný kolagen Bovine grass fed Instantní hovězí z volného chovu 200 g
Značka: Goodie
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Zdroj kvalitní bílkoviny na podporu kloubů, šlach a kvalitu pokožky.Dostupnost: Skladem
358 Kč
17,9 Kč / 10 g
-
MSM 90 kapslí
Značka: NaturLabs
Bez aditiv ,Organická forma síry. Podporuje kvalitu vlasů a nehtů.Cena pro Vitalpoint klub 269 Kč
Dostupnost: Skladem
299 Kč
3,3 Kč / 1 tableta
-
MSM 150 g
Značka: Goodie
Organická sloučenina síry. Na klouby. Má neutrální chuť a vůni.
Dostupnost: Skladem
99 Kč
6,6 Kč / 10 g
-
Move na klouby 120 tobolek
Značka: Biomin
Bez aditiv ,Komplex přírodních bílkovin pro zdraví kloubů.
Dostupnost: Skladem
625 Kč
5,2 Kč / 1 kapsle
-
MSM s vitamínem C 180 kapslí
Značka: Woldohealth
-22 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Síla pro optimální podporu kloubů, tkání a zdravý vzhled kůže.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 487 Kč
379 Kč
2,1 Kč / 1 tableta
-
OptiMSM - Podpora pohybového aparátu 250 g
Značka: Puhdistamo
-1 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Na pohybový aparát a jeho regeneraci a posílení. Na pokožku, vlasy.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 212 Kč
209 Kč
8,4 Kč / 10 g
-
Konopný balzám 250ml
Značka: Alpa
Vysoce účinný masážní přípravek s obsahem konopného oleje k uvolnění namoženého či bolavého svalstva.
Dostupnost: Skladem
120 Kč
4,8 Kč / 10 ml
-
Vollagen - Veganský kolagen 60 veganských kapslí
Značka: Vegetology
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Rostlinná podpora optimálního stavu vlasů, nehtů, pokožky, kostí a kloubů.Dostupnost: Skladem
599 Kč
10 Kč / 1 tableta
-
Fish Collagen Natural - Mořský kolagen 150 g
Značka: Arctic Blue
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Pro podporu aktivního životního stylu a zdraví kůže i vazivového aparátu.Dostupnost: Skladem
489 Kč
32,6 Kč / 10 g
-
MSM Glucosamine Complex 700 mg 90 kapslí
Značka: Viridian
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Maximálně účinný produkt zaměřený na stav kloubů. Pro náročné.Dostupnost: Skladem do 2 dnů
683 Kč
7,6 Kč / 1 tableta
-
Move Vánoční balení 120 + 60 tobolek
Značka: Biomin
Bez aditiv ,Vegetariánský zdroj kolagenu. Pro správnou funkci kostí a chrupavek.
Dostupnost: Skladem
579 Kč
3,2 Kč / 1 tableta
-
Forte Hyal 360 kapslí
Značka: Geladrink
Vstřebatelnost ,Kloubní výživa. S chondroitinem, glukosaminem a MSM.Dostupnost: Skladem
810 Kč
2,3 Kč / 1 tableta
Nelze najít produkty odpovídající výběru.
Vysoce kvalitní produkty – léky a doplňky stravy, když vás trápí Kloubní výživa a péče o klouby z léčby: Svaly, klouby a kosti. ✔️ Kvalita před kvantitou – vybíráme produkty nejvyšší kvality na základě jejich složení. ✔️ Ekologické balení. ✔️ 30 let zkušeností v oblasti zdravotní péče. Od různých doplňků po přírodní kosmetiku, vše najdete na jednom místě - jsme lékárna Vitalpoint.
Kloubní aparát je každý den vystavován mechanické zátěži – ať už při běžném pohybu, sportu nebo práci. S přibývajícím věkem, vyšší hmotností nebo chronickým přetížením může dojít k opotřebení chrupavky, ztrátě kloubní tekutiny a rozvoji bolestivých stavů jako je artróza. Typickými příznaky jsou bolest při pohybu, ztuhlost, otoky a omezení hybnosti.
V podkategorii Kloubní výživa najdete doplňky stravy, které podporují výživu a regeneraci kloubních tkání. Obsahují látky jako:
- glukosamin sulfát a chondroitin pro stavbu kloubní chrupavky,
- kolagen typu I, II a III pro pružnost a pevnost pojivových tkání,
- kyselinu hyaluronovou pro hydrataci kloubního prostoru,
- zinek, mangan a vitamín C pro přirozenou tvorbu kolagenu.
Přípravky jsou vhodné při zvýšené zátěži, v prevenci opotřebení i při prvních příznacích diskomfortu. Dlouhodobé užívání pomáhá udržovat pohyblivost, snižovat tuhost a chránit klouby před degenerací.
V podkategorii Bolest a zánět kloubů (Artróza) najdete nejen doplňky stravy pro podporu zdraví kloubů, ale také speciální masti, gely a krémy, které lokálně uvolňují napětí a přispívají k lepšímu prokrvení oblasti.
Správná péče o klouby zahrnuje nejen doplňky stravy, ale i pravidelný, šetrný pohyb, vyváženou stravu a udržování zdravé hmotnosti. Vhodná kombinace produktů může významně přispět ke kvalitě života, zvláště ve vyšším věku nebo při zvýšené fyzické zátěži.