- Úvod
- Krása a péče
- Tělo
- Holení
Přípravky a potřeby na holení
Toužíte po hladce oholených tvářích? Vaše přání je naším rozkazem. Díky našim výrobkům pro perfektní oholení si sestavíte holicí rutinu přímo na míru vaší pleti – bez obav z podráždění či zarostlých chloupků. Zjistěte více
-
Inhibitor – proti nadměrnému růstu chloupků 100 ml
Značka: Serafin
-9 % ,Pro zesvětlení a zjemnění chloupků. Podpora depilace. Mírní zarudnutí.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 349 Kč
319 Kč
31,9 Kč / 10 ml
-
Pánský výživný krém MAN 75 ml
Značka: SynCare
Výhodná cena ,Dermokosmetika ,Výživa a zklidnění pleti nejen po holení. Působí i proti akné.
Cena pro Vitalpoint klub 379 Kč
Dostupnost: Skladem
412 Kč
54,9 Kč / 10 ml
-
Satén – dámský holící olej 125 ml
Značka: Saloos
Zjemňuje, zvláčňuje pokožku. Dokonalý pocit hebkosti. Nedráždí.Dostupnost: Skladem
148 Kč
11,8 Kč / 10 ml
-
Purity Vision BioEpil 400 g
Značka: Purity Vision
BIO ,Depilační cukrová pasta pro dokonale hebkou pokožku.Dostupnost: Skladem
309 Kč
7,7 Kč / 10 g
-
Homme Sensi Baume Mineral Zklidňující balzám po holení 75ml
Značka: Vichy
Dermokosmetika ,Pro posílení citlivé pokožky podrážděné po holení.Dostupnost: Skladem
779 Kč
103,9 Kč / 10 ml
-
Balzám po holení a depilaci MAN 75 ml
Značka: SynCare
Výhodná cena ,Dermokosmetika ,Chrání pokožku muže před bakteriemi a působí proti podráždění pleti.Cena pro Vitalpoint klub 311 Kč
Dostupnost: Skladem
338 Kč
45,1 Kč / 10 ml
-
Homme Gel na holení na citlivou a problematickou pokožku 150ml
Značka: Vichy
Dermokosmetika ,Zabraňuje podráždění pokožky během holení.Dostupnost: Skladem
389 Kč
25,9 Kč / 10 ml
-
Holící strojek + 2ks hlavic
Značka: Venus
Hodnocení: 1 hvězda (1)
Holicí strojek Venus Classic je prvním systémovým holicím strojkem, který byl navržen speciálně pro ženy.
Dostupnost: Skladem
229 Kč
229 Kč / 1 ks
-
Voda po holení 100 ml
Značka: Weleda
-20 % ,Osvěžuje a oživuje pokožku před i po holení.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 399 Kč
319 Kč
31,9 Kč / 10 ml
-
Náhradní hlavice 4ks
Značka: Venus
Náhradní holicí hlavice Venus použitelné ke všem rukojetím Venus, s výjimkou Simply Venus.
Dostupnost: Skladem
409 Kč
102,3 Kč / 1 ks
-
Fusion5 Manual holicí hlavice 4ks
Značka: Gillette
Náhradní holicí hlavice pro muže použitelné pro holicí strojky Gillette Fusion5 a Fusion5 Power.
Dostupnost: Skladem
559 Kč
139,8 Kč / 1 ks
-
Intuition 2in1 Soap&Shave Sensitive XL Pack holicí strojek + 5 hlavic
Značka: Wilkinson
-12 % ,Strojek pro citlivou pokožku se 4 břity a veganským tuhým mýdlem.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 499 Kč
439 Kč
87,8 Kč / 1 ks
-
Intuition 2in1 Soap&Shave Nourishing holicí strojek + 3 hlavice
Značka: Wilkinson
Hodnocení: 5 hvězd (1)
-11 % ,Strojek pro citlivou pokožku se 4 břity a veganským mýdlem.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 359 Kč
319 Kč
319 Kč / 1 ks
-
Original Shave Gel Holicí gel 175 ml
Značka: Bulldog
-15 % ,Změkčující gel na holení.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 199 Kč
169 Kč
9,7 Kč / 10 ml
-
Keramene Body Hair Minimizer – Krém redukující ochlupení 200 ml
Značka: DS Laboratories
Dermokosmetika ,Redukuje ochlupení. Viditelné výsledky po 4 týdnech. Pečující složení.Dostupnost: Skladem
1 090 Kč
54,5 Kč / 10 ml
-
Quattro 4 Skin Protection holicí strojek + hlavice
Značka: Wilkinson
Holicí strojek s vyměnitelnou hlavicí se čtyřmi břity.Dostupnost: Skladem
249 Kč
249 Kč / 1 ks
-
Hydro 5 Skin Hydration holicí strojek + náhradní hlavice 13 ks
Značka: Wilkinson
Holicí strojek + 13 hlavic s pěti břity a zvlhčujícím páskem.Dostupnost: Skladem
999 Kč
999 Kč / 1 ks
-
Intuition Bikini Care Duo holicí strojek + Lotion
Značka: Wilkinson
Strojek pro citlivou pokožku v intimních partiích a balzám po holení.Dostupnost: Skladem
349 Kč
349 Kč / 1 ks
-
Quattro Skin Protection náhradní hlavice 8 ks
Značka: Wilkinson
Holicí hlavice se čtyřmi břity 8 ks.Dostupnost: Skladem
499 Kč
62,4 Kč / 1 ks
-
Sword Intuition Quattro Sensitive náhradní hlavice 6 ks
Značka: Wilkinson
-16 % ,Holicí hlavice pro citlivou pokožku se čtyřmi břity 6 ks.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 449 Kč
379 Kč
63,2 Kč / 1 ks
-
My Intuition Comfort Sensitive dámský 8+4 ks
Značka: Wilkinson
-18 % ,Jednorázová holítka pro ženy s výkyvnou hlavicí se třemi břity.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 279 Kč
229 Kč
19,1 Kč / 1 ks
-
Hydro 5 Skin Hydration náhradní hlavice 8 ks
Značka: Wilkinson
-14 % ,Náhradní holicí hlavice s pěti břity a zvlhčujícím páskem.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 799 Kč
689 Kč
86,1 Kč / 1 ks
-
Intuition 2in1 Soap&Shave Sensitive náhradní hlavice 6 ks
Značka: Wilkinson
-16 % ,Náhradní hlavice pro citlivou pokožku se 4 břity a veganským mýdlem.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 549 Kč
459 Kč
76,5 Kč / 1 ks
-
Sword Intuition Quattro Sensitive Holicí strojek s hlavicí
Značka: Wilkinson
-12 % ,Dámský holicí strojek pro citlivou pokožku s hlavicí se čtyřmi břity.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 249 Kč
219 Kč
219 Kč / 1 ks
Nelze najít produkty odpovídající výběru.
- 1
- 2
Tipy pro dokonalé oholení
Ať už jste muž nebo žena, cílem všech je mít krásně oholenou a hebkou pokožku bez začervenání, pořezání a zarůstání chloupků. Díky našim tipům svou holicí rutinu dovedete k dokonalosti:
1. Před holením kůži a chloupky navlhčete
Ideálně se holte po sprchování, kdy je pokožka vlhká a čistá. Spoustu partií (např. nohy) je vhodné holit přímo během sprchování.
2. Aplikujte pěnu na holení
V naší kategorii pěn na holení najdete přípravky i pro tu nejcitlivější pleť, které zabrání podráždění a pokožku zklidní.
3. Chloupky holte po směru růstu
Holení není závod, dejte si s ním na čas. :-) Holicí strojek přiložte k pokožce a jemně přejíždějte po směru růstu chloupků. Na žiletku nikdy netlačte a přesvědčte se, že je dostatečně ostrá (pokud ne, hlavici vyměňte).
4. Holicí strojek pravidelně oplachujte
Jestliže je hlavice strojku zanesená, nemusí fungovat správně, čímž riskujeme nepříjemné poranění kůže. Po každém přejetí tedy hlavici opláchněte.
5. Holicí strojek skladujte v suchu
Po holení strojek řádně očistěte a nechte dokonale uschnout. Vlhkost může znamenat množení bakterií na strojku nebo jeho korozi.
6. Aplikujte vodu po holení
Péče po holení je velmi důležitá a může nám pomoci citlivou pokožku zklidnit a hydratovat. U nás si můžete vybrat z celé řady vod či balzámů po holení – např. po tomto přírodním balzámu po holení od Weledy.