Pokud vás trápí kila navíc a chcete se ve svém těle cítít zdravěji a lépe, pak určitě víte, že úprava jídelníčku a dostatek pohybu je základ. Pokud na své cestě ke zdraví potřebujete trochu podpořit, vsaďte na kvalitní doplňky stravy či čaje na hubnutí. Zjistěte více
-
Shilajit Extract 500 mg 90 veganských kapslí
Značka: Natios
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Podpora reprodukčního systému, imunity i duševní činnosti.Cena pro Vitalpoint klub 464 Kč
Dostupnost: Skladem
499 Kč
5,5 Kč / 1 tableta
-
Karnitin + Chrom 50 tablet
Značka: Naturvita
Doplněk stravy Karnitin s Chromem pro přeměnu tuků na energii.
Dostupnost: Skladem
107 Kč
2,1 Kč / 1 tableta
-
Chlorella + Spirulina BIO 1000 tablet
Značka: Advance
BIO ,Obsahuje čistou chlorellu a spirulinu bez přídavných látek.Dostupnost: Skladem
457 Kč
0,5 Kč / 1 kus(tbl)
-
Madame Fit & Slim 120 kapslí
Značka: Biomin
Hormonální rovnováha a regulace hmotnosti v perimenopauze a menopauze.Dostupnost: Skladem
669 Kč
5,6 Kč / 1 tableta
-
Mátový čaj léčivý 20 nálevových sáčků
Značka: Megafyt
Na trávení, nechutenství, nadýmání, napětí v břiše. Od 4 let.Dostupnost: Skladem
50 Kč
2,5 Kč / 1 sáček
-
White Willow Bark kůra z bílé vrby 400 mg BIO 90 kapslí
Značka: Viridian
Vstřebatelnost , Bez aditiv , BIO ,Kůra z bílé vrby v BIO kvalitě slouží jako přírodní a efektivní spalovač nadměrného tělesného tuku.
Dostupnost: Skladem do 2 dnů
375 Kč
4,2 Kč / 1 kus(tbl)
-
Zelený čaj s grapefruitem 20 sáčků
Značka: Megafyt
Na letní dny nebo doplnění energie. Od tradičního českého výrobce.Dostupnost: Skladem
64 Kč
3,2 Kč / 1 sáček
-
Zelený čaj s rakytníkem 20 nálevových sáčků
Značka: Apotheke
Aromatizovaný zelený čaj. Originální receptura od českého výrobce.Dostupnost: Skladem
61 Kč
3,1 Kč / 1 sáček
-
Syrovátkový protein s příchutí vanilkové latte 600 g
Značka: Jíme zdravě
Bez aditiv ,Pomáhá s regulací váhy. Z krav krmených trávou. Slazeno pouze stévií.Dostupnost: Skladem
599 Kč
10 Kč / 10 g
-
Algae Spirulina Organic - Řasa Spirulina BIO 240 tablet
Značka: Ekolife Natura
Vstřebatelnost , Bez aditiv , BIO ,Multiminerál a multivitamín na detoxikaci a restart organismu.
Dostupnost: Skladem do 2 dnů
249 Kč
1 Kč / 1 tableta
-
Spirulina BIO 1000 tablet
Značka: Advance
BIO ,100% čistá spirulina prémiové kvality. Na trávení a zažívání.Dostupnost: Skladem
449 Kč
0,4 Kč / 1 kus(tbl)
-
Spirulina prášek BIO 125 g
Značka: Vitalvibe
Vstřebatelnost , Bez aditiv , BIO ,Ochránce krve, srdce a cév. Prevence proti civilizačním chorobám.Cena pro Vitalpoint klub 179 Kč
Dostupnost: Skladem
199 Kč
15,9 Kč / 10 g
-
Syrovátkový protein s příchutí chai latte 600 g
Značka: Jíme zdravě
Bez aditiv ,Pomáhá s regulací váhy. Z krav krmených trávou. Slazeno pouze stévií.Dostupnost: Skladem
599 Kč
10 Kč / 10 g
-
Spirulina prášek BIO 100 g
Značka: Allnature
-10 % ,Napomáhá k normální hladině cukru v krvi. Na imunitu, vitalitu.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 116 Kč
104 Kč
10,4 Kč / 10 g
-
Nať máty peprné sypaný čaj 50g
Značka: Megafyt
Voňavý a osvěžující čaj od tradiční české firmy Megafyt.Dostupnost: Skladem
59 Kč
11,8 Kč / 10 g
-
Syrovátkový protein s příchutí jahoda 600 g
Značka: Jíme zdravě
Bez aditiv ,Pomáhá s regulací váhy. Z krav krmených trávou. Slazeno pouze stévií.Dostupnost: Skladem
599 Kč
10 Kč / 10 g
-
Shilajit tekutý – Pryskyřice 30 g
Značka: Kiki Health
-10 % ,Bez aditiv ,Z Himalájí. Obsahuje více než 85 minerálů. Silný antioxidant.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 350 Kč
1 215 Kč
405 Kč / 10 g
-
Rubínové zrno 120 kapslí
Značka: Naturtreu
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Na játra, trávení, cholesterol. Vysoká kvalita.Dostupnost: Skladem
675 Kč
5,6 Kč / 1 tableta
-
Liposlim – podpora hubnutí 60 kapslí
Značka: Puravia Labs
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Podpora metabolismu pro ladné křivky.Cena pro Vitalpoint klub 809 Kč
Dostupnost: Skladem
899 Kč
15 Kč / 1 tableta
-
Raw Protein Slim & Tone – vanilka se skořicí 500 g
Značka: Amazonia
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Rostlinný protein. Podpora hubnutí a detoxikace organismu. 21 g bílkovin.Dostupnost: Skladem
890 Kč
17,8 Kč / 10 g
-
Raw Protein Slim & Tone – vanilka se skořicí 1000 g
Značka: Amazonia
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Rostlinný protein. Podpora hubnutí a detoxikace organismu. 21 g bílkovin.Dostupnost: Skladem
1 449 Kč
14,5 Kč / 10 g
-
Twiggy 120 tobolek
Značka: Biomin
Hodnocení: 5 hvězd (1)
Bez aditiv ,Podpora hubnutí a udržení tělesné hmotnosti. Čisté složení. Plný minerálů.Dostupnost: Skladem
815 Kč
6,8 Kč / 1 tableta
-
Acetyl L-Karnitin 500 mg 100 rostlinných kapslí
Značka: Now Foods
Vstřebatelnost ,Dobře biodostupná forma. Transportuje mastné kyseliny do buněk.Dostupnost: Skladem
469 Kč
4,7 Kč / 1 tableta
-
Zelený čaj 20 nálevových sáčků
Značka: Apotheke
Na činnost srdce, metabolismus. Antioxidant. Originální receptura.Dostupnost: Skladem
50 Kč
2,5 Kč / 1 sáček
Nelze najít produkty odpovídající výběru.
Vysoce kvalitní produkty – léky a doplňky stravy, když vás trápí Hubnutí a dieta z léčby: Přípravky dle zdravotních potíží a potřeb. ✔️ Kvalita před kvantitou – vybíráme produkty nejvyšší kvality na základě jejich složení. ✔️ Ekologické balení. ✔️ 30 let zkušeností v oblasti zdravotní péče. Od různých doplňků po přírodní kosmetiku, vše najdete na jednom místě - jsme lékárna Vitalpoint.
Jak efektivně zhubnout?
Žádné zázračné diety neexistují a ve spoustě případů mohou nadělat více škody než užitku. Klíčem k úspěšnému hubnutí je kalorický deficit – to znamená, že spalujeme více kalorií, než přijmeme. Dosáhneme toho například snížením energetického příjmu (tedy jíme stravu, která má méně kalorií) nebo zvýšením energetického výdeje pomocí pohybové aktivity. Takto dosáhneme postupného a zdravého hubnutí. Nikdo z nás totiž nechce zažít obávaný jojo efekt, kdy se nám shozená kila během několika měsíců vrátí zpět.
Po kterých doplňcích stravy na hubnutí sáhnout?
Hubnutí může být velká dřina a zkouška pevné vůle, proto si u nás můžete vybrat z celé řady přípravků na podporu při snižování nadváhy a nastartování zdravějšího životního stylu. Pokud chcete úspěšně dojít do svého cíle, na cestě vám mohou pomoci následující přípravky:
1. Spalovače tuků
V této kategorii najdete přípravky, které nejčastěji pomáhají s urychlením spalování kalorií a zvýšení výkonu. Často v nich tedy najdete různé látky, které zvyšují rychlost metabolismu, jako je např. kofein nebo L-karnitin.
2. Čaje na hubnutí
Žádný čaj vám samozřejmě nezaručí, že po jednom šálku shodíte 10 kilo. :-) Spousta bylinných čajů však může pomoci se zavodněním (třeba čaj Otylka od Dr. Popova) nebo s „nakopnutím" organismu a spalováním tuků (např. tato Matcha od Natiosu).
3. Proteiny na hubnutí
Dostatečný příjem bílkovin je v období hubnutí velmi důležitý. V případě, že jich ze stravy nejste schopni získat dostatek, přijdou vhod lahodné proteiny. Z nich si můžete jednoduše vytvořit osvěžující koktejl, přidat je do ovocného smoothie nebo si z nich udělat proteinové palačinky. My jsme si nejvíce oblíbili proteiny od Garden of Life.
4. Doplňky stravy na hubnutí
Doplňky stravy na hubnutí, často nazýváné prášky na hubnutí, se při redukci hmotnosti mohou také hodit. Spousta kvalitních doplňků stravy obsahuje látky, které např. regulují chuť k jídlu, dodávají pocit sytosti nebo také podporují trávení.
5. Vláknina
Neodmyslitelnou součástí zdravého jídelníčku je vláknina. Nejenže podporuje zdravé trávení a pomáhá při zácpě, zároveň také navozuje delší pocit sytosti, díky němuž můžeme mít menší chuť k jídlu.
6. Detox
Pokud chcete svému tělu dopřát pořádnou očistu, mrkněte do kategorie Detox. Vsadit můžete například na oblíbený ostropestřec nebo chlorellu.