- Úvod
- Krása a péče
- Tělo
- Péče o nohy
Péče o nohy
Péče o nohy je někdy až skoro opomíjená oblast v péči o své tělo. Přitom jak bychom se cítili, kdybychom nemohli chodit, běhat, nebo skákat? A nejen to, nohy nesou váhu celého těla a pomáhají udržovat vzpřímený postoj.
Jelikož jsou vystaveny tak velké zátěži, péče o ně by měla být prováděna denně a s veškerou péčí. Hravě tak předejdeme problémům jako jsou rozpraskané paty, otlaky, zrohovatělá kůže, mykózy a plísně. Zjistěte více
-
Topics Nr. 1 Calcium fluoratum krém 50 ml
Značka: Adler Pharma
-10 % ,Péče o povadlou a vrásčitou pleť i zrohovatělou kůži na patách.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 246 Kč
221 Kč
44,2 Kč / 10 ml
-
Skin Food Univerzální výživný krém 75 ml
Značka: Weleda
-20 % ,Přírodní hydratační krém pro velmi suchou až hrubou pokožku.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 261 Kč
209 Kč
27,9 Kč / 10 ml
-
Topics Nr. 1 Calcium fluoratum Krémgel 50 ml
Značka: Adler Pharma
-10 % ,Péče o povadlou a vrásčitou pleť i o zrohovatělou kůži na patách.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 246 Kč
221 Kč
44,2 Kč / 10 ml
-
Dezinfekční sprej do obuvi 150 ml
Značka: Sanytol
-5 % ,Hubí 99,9 % bakterií, virů, plísní. Pohlcuje pachy a přináší svěží pocit.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 125 Kč
119 Kč
7,9 Kč / 10 ml
-
Soft Body Roll-On Antiperspirant 50 ml
Značka: SynCare
Výhodná cena ,Dermokosmetika ,Antiperspirant bez hlinitých solí a bez alkoholu.Cena pro Vitalpoint klub 242 Kč
Dostupnost: Skladem
263 Kč
52,6 Kč / 10 ml
-
Skin food univerzální výživný krém 30 ml
Značka: Weleda
-20 % ,Přírodní hydratační krém pro velmi suchou až hrubou pokožku.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 189 Kč
151 Kč
50,3 Kč / 10 ml
-
Klidné nožky – Hořčíkové máslo 180 ml
Značka: Anela
Uvolňuje napětí, křeče i otoky. Neštípe. Vhodné i pro děti a těhotné.Dostupnost: Skladem
550 Kč
30,6 Kč / 10 ml
-
Pedik deo zásyp na nohy 100g
Značka: Alpa
Voňavý zásyp pro každodenní péči o nadměrně se potící nohy.
Dostupnost: Skladem
38 Kč
3,8 Kč / 10 g
-
Pedik krém na nohy se včelím voskem 100ml
Značka: Alpa
Zjemňující a zvláčňující krém pro péči o nohy s včelím voskem a vitamínem E.
Dostupnost: Skladem
41 Kč
4,1 Kč / 10 ml
-
Canesten 10mg/g krém 20 g
Značka: Canesten
K léčbě kožních a slizničních infekcí od plísní, kvasinek.Dostupnost: Skladem
183 Kč
91,5 Kč / 10 g
-
Klidné nožky – Hořčíkové máslo 50 ml
Značka: Anela
Uvolňuje napětí, křeče i otoky. Neštípe. Vhodné i pro děti a těhotné.Dostupnost: Skladem
330 Kč
66 Kč / 10 ml
-
Krémový deodorant - Chladivý vánek - unisex 30 ml
Značka: Kvitok
Pohodlné nanášení. S esenciálními oleji - máta, lemongrass a eukalyptus.Cena pro Vitalpoint klub 165 Kč
Dostupnost: Skladem
183 Kč
61 Kč / 10 ml
-
Abicin 30% pryskyřicový lak proti plísňovým infekcím nehtů 10 ml
Značka: Repolar
Zdravotnický prostředek s aplikací pouze 2x týdně na plísňové infekce.Dostupnost: Skladem
498 Kč
498 Kč / 10 ml
-
Obnovující krém na nohy 88 ml
Značka: CeraVe
-20 % ,Dermokosmetika ,Hydratační péče pro suchou, drsnou a popraskanou pokožku nohou.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 307 Kč
246 Kč
28 Kč / 10 ml
-
Konopný balzám 250ml
Značka: Alpa
Vysoce účinný masážní přípravek s obsahem konopného oleje k uvolnění namoženého či bolavého svalstva.
Dostupnost: Skladem
120 Kč
4,8 Kč / 10 ml
-
Topics Nr. 1 Calcium fluoratum krém 200 ml
Značka: Adler Pharma
-10 % ,Péče o povadlou a vrásčitou pleť i zrohovatělou kůži na patách.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 689 Kč
620 Kč
31 Kč / 10 ml
-
Topics Coubeven Krém na unavené nohy 100 ml
Značka: Adler Pharma
-10 % ,Na zesvětlení drobných žilek ve tváři, snižuje tvorbu křečových žil.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 401 Kč
361 Kč
36,1 Kč / 10 ml
-
Tea Tree mast 50 ml
Značka: Dr. Popov
Dezinfekce. Na akné, kožní potíže, opary, plísně.Dostupnost: Skladem
119 Kč
23,8 Kč / 10 ml
-
Exoderil 10 mg/ml kožní roztok, 10 ml
Značka: Exoderil
Antimykotický, protizánětlivý. Proti houbám, kvasinkám a plísním.Dostupnost: Skladem
188 Kč
188 Kč / 10 ml
-
Ibalgin gel 100 g
Značka: Ibalgin
Používá se k místní léčbě bolestivých stavů. V postiženém místě tlumí bolest, zánět a otok.
Dostupnost: Skladem
250 Kč
25 Kč / 10 g
-
Francovka 60 ml
Značka: Alpa
Lihový bylinný roztok rostlinných silic. Zmírňuje řadu bolestí.Dostupnost: Skladem
34 Kč
5,7 Kč / 10 ml
-
Candibene krém 20 g
Značka: Candibene
Candibene krém se používá k lokální léčbě infekcí kůže, které jsou způsobeny choroboplodnými houbami, kvasinkami a plísněmi. Jedná se primárně o mykózy nohou, kůže a kožních řas, mykózy nehtů, povrchové kvasinkové infekce a onemocnění zvané pytiriasisversicolor.
Dostupnost: Skladem
104 Kč
52 Kč / 10 g
-
Barrier Booster Deodorační sprej se stříbrem 50 ml
Značka: Kvitok
Zabraňuje tvorbě bakterií způsobujících zápach. Bez hliníkových solí.Cena pro Vitalpoint klub 217 Kč
Dostupnost: Skladem
241 Kč
48,2 Kč / 10 ml
-
Exoderil 10 mg/g krém 30 g
Značka: Exoderil
Antimykotický, protizánětlivý. Proti houbám, kvasinkám a plísním.Dostupnost: Skladem
244 Kč
81,3 Kč / 10 g
Nelze najít produkty odpovídající výběru.
Do pravidelné péče patří správné mytí nohou, odstranění zrohovatělé kůže a natření hydratačním krémem, balzámem nebo emulzí. Kdo by své nohy chtěl ještě více rozmazlovat, může jim dopřát koupel s přísadou bylinek, která je také výborným pomocníkem při nadměrném pocení nohou.
Nezapomínejte také na vhodnou obuv, do které je možné používat různé deodorační spreje s antimykotickým a antibakteriálním účinkem.