- Úvod
- TOP nabídky
- Opalování
Opalovací přípravky ve slevě
Chytání bronzu a dlouhé dny u vody milujeme snad všichni, ale kvalitní sluneční ochrana je naprostý základ i pro každodenní nošení do města. A protože víme, že se nákup kvalitního SPF pro celou rodinu dokáže na rozpočtu pořádně podepsat, v téhle prosluněné kategorii jich najdete spoustu za parádní akční ceny.
Nevíte, jaký opalovací krém vybrat? Naše blogové články vám pomohou. ↓
-
Tělové mléko - Coconut Body Milk 375 ml
Značka: Eco by Sonya
Zklidňující, regenerační a vyživující účinky. Vhodné již od narození.Cena pro Vitalpoint klub 801 Kč
Dostupnost: Skladem
890 Kč
23,7 Kč / 10 ml
-
Anthelios UVMUNE 400 Shaka Fluid SPF 50+ 50 ml
Značka: La Roche-Posay
Hodnocení: 5 hvězd (1)
-28 % ,Dermokosmetika ,Vysoce odolný vůči vodě, potu, písku. S nemastnou texturou.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 648 Kč
466 Kč
93,2 Kč / 10 ml
-
Anthelios Dermo-Pediatrics Ultralehký sprej SPF 50 200 ml
Značka: La Roche-Posay
-20 % ,Dermokosmetika ,Vysoká ochrana odolná vůči vodě,potu a písku pro citlivou pokožku.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 866 Kč
693 Kč
34,7 Kč / 10 ml
-
Samoopalovací voda - Face Tan Water 100 ml
Značka: Eco by Sonya
Pro přirozené opálení. Vhodná zejména pro mastnou a aknózní pleť.
Cena pro Vitalpoint klub 891 Kč
Dostupnost: Skladem
990 Kč
99 Kč / 10 ml
-
Anthelios Age Correct SPF 50 50 ml
Značka: La Roche-Posay
-28 % ,Dermokosmetika ,Pomáhá chránit a korigovat známky stárnutí způsobené UV zářením.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 863 Kč
622 Kč
124,4 Kč / 10 ml
-
Anthelios Hydratační mléko SPF 50+ 250 ml
Značka: La Roche-Posay
-24 % ,Dermokosmetika ,Vysoká sluneční ochranou pro citlivou pokožku.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 807 Kč
614 Kč
24,6 Kč / 10 ml
-
Photoderm Krém netónovaný SPF 50+ 40 ml
Značka: Bioderma
-25 % ,Dermokosmetika ,Výživný krém vhodný pro citlivou pleť.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 494 Kč
371 Kč
92,8 Kč / 10 ml
-
Photoderm After sun gel-krém Láhev s pumpičkou 500 ml
Značka: Bioderma
Hodnocení: 4 hvězdy (1)
-25 % ,Dermokosmetika ,Zklidňující, hydratační, výživný gel-krém po opalování.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 593 Kč
445 Kč
8,9 Kč / 10 ml
-
Sun Tyčinka na citlivá místa SPF 50+ pro citlivou pleť 8 g
Značka: Avene
-20 % ,Dermokosmetika ,Ochrana pleti v lokalizovaných místech (pigmentové skvrny, jizvy).Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 427 Kč
342 Kč
342 Kč / ks
-
Anthelios UVMUNE 400 Shaka Fluid Tónovaný SPF 50+ 50 ml
Značka: La Roche-Posay
-24 % ,Dermokosmetika ,Velmi vysoká ochrana. Ultraodolný. Nezanechává bílé stopy.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 669 Kč
509 Kč
101,8 Kč / 10 ml
-
Sun Sprej SPF 50 200 ml
Značka: Avene
-24 % ,Dermokosmetika ,Odolný vůči vodě, písku a potu. 100% neviditelná textura.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 749 Kč
570 Kč
28,5 Kč / 10 ml
-
Sun Sluneční olej SPF 30 pro citlivou pleť 200 ml
Značka: Avene
-20 % ,Dermokosmetika ,Pro citlivou pokožku těla i obličeje. Voděodolný.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 653 Kč
522 Kč
26,1 Kč / 10 ml
-
Sun Reparační péče po opalování pro citlivou pleť 400 ml
Značka: Avene
-20 % ,Dermokosmetika ,Zklidňuje, hydratuje a obnovuje citlivou sluncem podrážděnou kůži.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 627 Kč
502 Kč
12,6 Kč / 10 ml
-
Anthelios Age Correct tónovaný SPF 50 50ml
Značka: La Roche-Posay
-28 % ,Dermokosmetika ,Pomáhá chránit a korigovat známky stárnutí způsobené UV zářením.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 863 Kč
622 Kč
124,4 Kč / 10 ml
-
Photoderm After sun gel-krém Tuba 200 ml
Značka: Bioderma
Hodnocení: 5 hvězd (1)
-25 % ,Dermokosmetika ,Zklidňující, hydratační, výživné tělové mléko po opalování.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 387 Kč
290 Kč
14,5 Kč / 10 ml
-
Photoderm Sprej SPF 30 30 ml
Značka: Bioderma
Hodnocení: 5 hvězd (1)
-25 % ,Dermokosmetika ,Nejvyspělejší ochraně Sun Active Defense. Pro citlivou a intolerantní pokožku.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 742 Kč
557 Kč
18,6 Kč / 10 ml
-
Sun Hydratační samoopalovací gel 100 ml
Značka: Avene
-20 % ,Dermokosmetika ,Poskytuje přirozeně opálený vzhled a hydrataci všem typům kůže.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 559 Kč
447 Kč
44,7 Kč / 10 ml
-
Sun Krém SPF 50+ bez parfemace 50 ml
Značka: Avene
-20 % ,Dermokosmetika ,Pro citlivou pokožku těla i obličeje. Voděodolný.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 610 Kč
488 Kč
97,6 Kč / 10 ml
-
Regenerační gelový krém po opalování Sensitive Relief 200ml
Značka: Eucerin
-49 % ,Dermokosmetika ,Péče po opalování okamžitě zklidňuje a snižuje poškození pokožky slunečním zářením. Vhodné pro všechny typy pokožky, citlivou pokožku a pokožku se sklony ke slunečním alergiím.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 514 Kč
264 Kč
13,2 Kč / 10 ml
-
Sun Mlha SPF 30 - ochranný olej pro citlivou pleť 150 ml
Značka: Avene
Hodnocení: 5 hvězd (2)
-20 % ,Dermokosmetika ,Pro citlivou pokožku těla i obličeje. Voděodolný.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 688 Kč
550 Kč
36,7 Kč / 10 ml
-
Photoderm Autobronzant sprej 150 ml
Značka: Bioderma
-25 % ,Dermokosmetika ,Samoopalovací sprej, který zároveň hydratuje pokožku.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 593 Kč
445 Kč
29,7 Kč / 10 ml
-
Photoderm AKN Mat zmatňující krém na opalování SPF 30 40 ml
Značka: Bioderma
Hodnocení: 5 hvězd (1)
-25 % ,Dermokosmetika ,Denní krém na mastnou pleť a akné se sluneční ochranou SPF 30.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 494 Kč
371 Kč
92,8 Kč / 10 ml
-
Sun Intense Protect Ultra voděodolný fluid SPF 50+ 150 ml
Značka: Avene
-20 % ,Dermokosmetika ,Velmi vysoká ochrana citlivé kůže vystavené slunečnímu záření.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 749 Kč
599 Kč
39,9 Kč / 10 ml
-
Opalovací balzám na rty Sun Kiss BIO 4,3 ml
Značka: Wooden Spoon
-30 % ,BIO ,Vyživuje, regeneruje a chrání. Má rozjasňující efekt.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 206 Kč
144 Kč
334,9 Kč / 10 ml
Nelze najít produkty odpovídající výběru.
Opalovací přípravky ve slevě za skvělé ceny! ✔️ Kvalita vždy na prvním místě – i v akci vybíráme produkty s pečlivým ohledem na jejich složení. ✔️ Ekologické balení. ✔️ Využijte více než 30 let zkušeností ve zdravotní péči. Od doplňků stravy až po přírodní kosmetiku – v akci u Vitalpointu pořídíte vše na jednom místě výhodněji.