Draslík
Draslík je nezbytný pro tvorbu buněk, reguluje hospodaření vody v těle, pozitivně ovlivňuje srdeční činnost a činnost nervové soustavy, odstraňuje odpadní látky z organismu.
-
Magnesium Taurate 90 kapslí
Značka: Viridian
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Na stav cév, kardiovaskulární systém a hodnotu krevního tlaku.Dostupnost: Skladem
449 Kč
5 Kč / 1 tableta
-
Glukonát draselný 200 g
Značka: Terrapotheka
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Draslík ve formě glukonátu. Podpora nervové soustavy a srdce.Dostupnost: Skladem
210 Kč
10,5 Kč / 10 g
-
Draslík 60 tablet
Značka: Naturvita
Užívejte Draslík jako jeden z hlavních minerálů v lidském organismu.
Dostupnost: Skladem
62 Kč
1 Kč / 1 tableta
-
Potassium Citrate - draslík jako citrát draselný 99 mg 180 rostlinných kapslí
Značka: Now Foods
Vstřebatelnost ,V lépe vstřebatelné citrátové formě. Na nervovou soustavu, svaly.Dostupnost: Skladem
249 Kč
1,4 Kč / 1 tableta
-
ioniLyte – Hypotonický koncentrát tekutý 100 ml
Značka: Ovonex
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Iontový nápoj pro doplnění minerálů při sportovním výkonu či náročné práci.Dostupnost: Skladem
299 Kč
29,9 Kč / 10 ml
-
Draslík a Hořčík 60 tablet
Značka: Naturvita
Doplněk stravy jako kombinace dvou pro tělo nezbytných minerálů.
Dostupnost: Skladem
73 Kč
1,2 Kč / 1 tableta
-
Daily Electrolyte Powder s příchutí limetky 100 g
Značka: Puhdistamo
-15 % ,Bez aditiv ,Regenerační elektrolytový nápoj. S draslíkem a hořčíkem.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 318 Kč
270 Kč
27 Kč / 10 g
-
Potassium Magnesium Citrate (Draslík a Hořčík) 150g
Značka: Viridian
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Na stav cév, srdce, krevní tlak a fungování svalstva. Pro náročné.Dostupnost: Skladem
375 Kč
25 Kč / 10 g
-
Potassium Citrate – Draslík 90 kapslí
Značka: GreenFood Nutrition
-15 % ,Minerální rovnováha pro každý den. Šetrná forma draslíku k organismu.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 180 Kč
153 Kč
1,7 Kč / 1 tableta
-
Electrolyte Powder s příchutí jahody 100 g
Značka: Puhdistamo
-15 % ,Bez aditiv ,Regenerační elektrolytový nápoj. Vysoký obsah draslíku a horčíku.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 318 Kč
270 Kč
27 Kč / 10 g
-
Kreatin a elektrolyty s příchutí citronové trávy 250 g
Značka: Nordbo
-7 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Lepší vstřebávání. Pro výkon a hydrataci.Dostupnost: Skladem do 2 dnů
Běžná cena: 549 Kč
509 Kč
20,4 Kč / 10 g
-
Citrilyte 240 ml
Značka: elete Electrolyte
Bez aditiv ,Ionizované elektrolyty z Velkého solného jezera. Optimální hydratace.Dostupnost: Skladem
699 Kč
29,1 Kč / 10 ml
-
Citrilyte 60 ml
Značka: elete Electrolyte
Bez aditiv ,Ionizované minerály z jezera Great Salt Lake. Optimální hydratace.Dostupnost: Skladem
249 Kč
41,5 Kč / 10 ml
-
Electrolyte 120 ml
Značka: elete Electrolyte
Bez aditiv ,Koncentrát minerálů z jezera Great Salt Lake. Optimální hydratace.Dostupnost: Skladem
399 Kč
33,3 Kč / 10 ml
-
Concentrate Mineral Drops 120 ml
Značka: elete Electrolyte
Bez aditiv ,Tekutý koncentrát s ionizovaným hořčíkem z jezera Salt Lake.Dostupnost: Skladem
599 Kč
49,9 Kč / 10 ml
-
Concentrate Mineral Drops 240 ml
Značka: elete Electrolyte
Bez aditiv ,Iontový nápoj s hořčíkem. 78 stopových prvků. Bez cukru.Dostupnost: Skladem do 2 dnů
1 149 Kč
47,9 Kč / 10 ml
-
Concentrate Mineral Drops 60 ml
Značka: elete Electrolyte
Bez aditiv ,Ionizovaný hořčík a 78 stopových prvků. Pro hydrataci a výkon.Dostupnost: Skladem
379 Kč
63,2 Kč / 10 ml
-
Electrolyte 240 ml
Značka: elete Electrolyte
Bez aditiv ,Koncentrát minerálů z jezera Great Salt Lake. Optimální hydratace.Dostupnost: Skladem
699 Kč
29,1 Kč / 10 ml
-
Mineral drops – Alkalická minerální směs 100ml
Značka: Ovonex
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Vysoký obsah hořčíku a dalších 70 minerálů a stopových prvků.Dostupnost: Nedostupné
349 Kč
34,9 Kč / 10 ml
-
Draslík 100 mg s postupným uvolňováním 100 tablet
Značka: Jamieson
Vstřebatelnost ,Na krevní tlak, nervovou soustavu, svaly. Z nejčistších surovin.Dostupnost: Nedostupné
451 Kč
4,5 Kč / 1 tableta
-
Heart Pro 90 kapslí
Značka: Reflex
-10 % ,Vstřebatelnost ,Komplex pro zdravý kardiovaskulární systém a optimální metabolický výkon.Cena pro Vitalpoint klub 341 Kč
Dostupnost: Nedostupné
Běžná cena: 399 Kč
359 Kč
4 Kč / 1 tableta
-
Zdrovit Muscoaktiv Stop křečím 56 tablet
Značka: Muscoaktiv
Doplněk stravy určený proti křečím a pro správnou činnost svalů.
Dostupnost: Nedostupné
139 Kč
2,5 Kč / 1 tableta
-
ReHydro - Ideální pitný režim – černý rybíz 30 x 4,3 g
Značka: Adelle Davis
Pro doplnění tekutin a minerálů ztracených námahou a pocením.Dostupnost: Nedostupné
353 Kč
11,8 Kč / 1 sáček
-
Potassium Gluconate - draslík jako glukonát draselný 99 mg 100 tablet
Značka: Now Foods
Vstřebatelnost ,Ve formě glukonátu. Na nervovou soustavu, svaly, krevní tlak.Dostupnost: Nedostupné
166 Kč
1,7 Kč / 1 tableta
Nelze najít produkty odpovídající výběru.
- 1
- 2