- Úvod
- Zdravá strava
- Ochucovadla
Ochucovadla
Naše vymazlená ochucovadla dodají jídlům šmrnc bez zbytečné chemie. V naší nabídce najdete přírodní sladidla pro vyladění sladkých dezertů či snídaňových kaší, kvalitní sůl a koření, bujóny nebo omáčky bez glutamátu, barviv a umělých aromat. Vhodné pro každodenní vaření, pečení i dochucení hotových pokrmů s ohledem na zdravý jídelníček.
-
Skořice pravá cejlonská mletá BIO 100 g
Značka: Organic India
BIO ,Na hladinu cukru a cholesterolu v krvi a trávení. Antioxidant.Dostupnost: Skladem
98 Kč
9,8 Kč / 10 g
-
Lahůdkové droždí 100 g
Značka: Šufan
Jemná oříšková chuť. Náhrada sýrů. Zdroj bílkovin, vitamínů B.Cena pro Vitalpoint klub 75 Kč
Dostupnost: Skladem
79 Kč
7,9 Kč / 10 g
-
Cejlonská skořice mletá - prášek 200 g
Značka: Natios
Jemná, sladce kořeněná chuť. Bez příměsí, plnidel a éček.
Cena pro Vitalpoint klub 139 Kč
Dostupnost: Skladem
149 Kč
7,5 Kč / 10 g
-
Trikatu – Podpora trávení a obranyschopnost organismu BIO 50 g
Značka: Organic India
Vstřebatelnost , Bez aditiv , BIO ,Na trávení, játra, imunitu, hmotnost a hladinu cukru v krvi.Dostupnost: Skladem
82 Kč
16,4 Kč / 10 g
-
Himalájská sůl růžová jemná 1000 g
Značka: Allnature
-10 % ,Nerafinovaná. Vhodná ke koupelím i ke konzumaci.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 51 Kč
46 Kč
0,5 Kč / 10 g
-
Čekankový sirup 350 ml
Značka: Šufan
Nízký glykemický index. Vysoký podíl vlákniny.Cena pro Vitalpoint klub 94 Kč
Dostupnost: Skladem
99 Kč
2,8 Kč / 10 g
-
Kokosová amino omáčka – mírně pikantní BIO 330 ml
Značka: Sense Coco
BIO ,Zdravá alternativa k sójové omáčce. Výborná chuť. Plná aminokyselin.Dostupnost: Skladem
189 Kč
5,7 Kč / 10 ml
-
Kokosová amino omáčka – teriyaki BIO 330 ml
Značka: Sense Coco
BIO ,Alternativa k sójové omáčce. Plná vitamínů, minerálů a aminokyselin.Dostupnost: Skladem
189 Kč
5,7 Kč / 10 ml
-
Ořechiano 220 g
Značka: Šufan
Rostlinný parmezán. Chutná alternativa k sýrům. Do těstovin, salátů.Cena pro Vitalpoint klub 170 Kč
Dostupnost: Skladem
179 Kč
8,1 Kč / 10 g
-
XXL Kokosový cukr BIO 1000 g
Značka: Sense Coco
BIO ,Delikátní a jemná chuť. Střední glykemický index.Dostupnost: Skladem
199 Kč
2 Kč / 10 g
-
Himalájská sůl růžová jemná 500 g
Značka: Allnature
-9 % ,Nerafinovaná. Vhodná ke koupelím i ke konzumaci.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 34 Kč
31 Kč
0,6 Kč / 10 g
-
Růžová voda ve skle BIO 120 ml
Značka: Alteya Organics
BIO ,Léčebné, čistící, detoxikační účinky. Na akné, vrásky, harmonizaci.
Dostupnost: Skladem
254 Kč
25,4 Kč / 10 ml
-
Perníkové koření 30 g
Značka: Šufan
Intenzivní aroma. Na pečení, do kaší i latté. Pro sváteční atmosféru.Dostupnost: Skladem
49 Kč
1,6 Kč / 10 g
-
Lahůdkové droždí neaktivní 100 g
Značka: Allnature
-10 % ,Vyráběno bez emulgátorů, dle tradičních metod z melasového základu.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 92 Kč
83 Kč
8,3 Kč / 10 g
-
Kurkuma prášek BIO 100 g
Značka: Allnature
-11 % ,Kurkuma podporuje normální trávení a činnost jater.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 57 Kč
51 Kč
5,1 Kč / 10 g
-
Erythritol moučka 500 g
Značka: Allnature
-10 % ,Sladký jako cukr a téměř bez kalorií. To je erythritol!Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 165 Kč
149 Kč
3 Kč / 10 g
-
Kurkuma BIO 100 g
Značka: Organic India
BIO ,Na trávení, játra, kardiovaskulární systém, krevní oběh, imunitu.Dostupnost: Skladem
85 Kč
8,5 Kč / 10 g
-
Kyselina citronová 500 g
Značka: Allnature
-10 % ,Všestranný pomocník do každé domácnosti.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 96 Kč
86 Kč
1,7 Kč / 10 g
-
Cejlonská skořice mletá BIO 30 g
Značka: Šufan
Výrazně vůně a neodolatelná chuť exotiky. Prémiová kvalita.Cena pro Vitalpoint klub 47 Kč
Dostupnost: Skladem
49 Kč
16,3 Kč / 10 g
-
XXL Xylitol BIO 1000 g
Značka: Sense Coco
BIO ,Vhodný pro diabetiky. Při low carb dietě. Nekazí zuby.Dostupnost: Skladem
299 Kč
3 Kč / 10 g
-
Jahodový sirup 500 ml
Značka: Šufan
Hodnocení: 5 hvězd (1)
Šetrné zpracování. Čisté složení. Dokonale svěží chuť a hustá konzistence..Cena pro Vitalpoint klub 189 Kč
Dostupnost: Skladem
199 Kč
4 Kč / 10 ml
-
Kokosový sirup BIO 330 ml
Značka: Sense Coco
BIO ,S intenzivní chutí ovocného karamelu. Do nápojů, dezertů, dipů i marinád.Dostupnost: Skladem
149 Kč
4,5 Kč / 10 ml
-
Xylitol 1000 g
Značka: Allnature
-10 % ,Náhradní sladidla. Nízký glykemický index. Neškodí zubům.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 294 Kč
265 Kč
2,7 Kč / 10 g
-
Vanilkový cukr 50 g
Značka: Šufan
S ugandskou vanilkou. Sladká chuť bez příměsí. Na pečení, do kávy i kaší.Cena pro Vitalpoint klub 75 Kč
Dostupnost: Skladem
79 Kč
15,8 Kč / 10 g
Nelze najít produkty odpovídající výběru.
- 1
- 2