Kde nás najdete?

Adresa: Spálená 78/12, Praha 1, 110 00 (mapa)
Otevírací doba: Po-Čt 7:30-18h, Pá 7:30-17h
Tel: 211 154 466
Email: info@vitalpoint.cz

Jak se z malé rodinné lékárny stal Vitalpoint

Začali jsme v roce 1993 jako rodinná lékárna v centru Prahy. V průběhu let jsme měli tu možnost oslovit mnoho lidí, kteří se k nám rádi vracejí nejen pro naši odbornost, ale také náš lidský přístup. Již delší dobu jsme slýchali mnoho podnětů, abychom své služby nabídli ještě širší veřejnosti, a proto jsme se rozhodli vytvořit Vitalpoint – internetovou lékarnu nejen pro naše dosavadní příznivce, ale i všechny ostatní, kteří rádi proaktivně pečují o své zdraví. Uvědomujeme si, že přenést osobní přístup přes tento anonymní kanál je výzva, nicméně uděláme maximum pro to, abyste dostali stejnou péči, jako kdybyste zavítali k nám do lékárny.

Věříme v těchto pár základních bodů, na kterých jsme vybudovali naši kamennou lékárnu a které nyní chceme nabídnout i světu.

Poradíme Vám na základě odbornosti, ne zisku.

Máme za to, že lékárny tu odpradávna byly k tomu, aby pomáhaly lidem dosahovat lepšího zdraví. Toto poselství jsme měli na paměti již před 30 lety, kdy jsme lékárnu zakládali, a i dnes, kdy se ze spousty věcí kolem nás stala komodita, ho šíříme dál.

Proto se u nás můžete spolehnout, že když Vám v lékárně doporučíme nějaký produkt, či jej v eshopu označíme jako Naši volbu, můžete si být jisti, že bychom ho stejně tak doporučili i našim nejbližším. Plně si totiž uvědomujeme, že ač to bude znít jako klišé, zdraví máme jen jedno a s tím není radno si zahrávat či hůř – s ním obchodovat.

Sbíráme pro Vás zkušenosti již 30 let.

K tomu abychom Vám s klidným svědomím mohli pomoci s výběrem produktů, které jsou pro Vás nejvhodnější, nám dopomáhají dlouholeté zkušenosti z oblasti farmacie, které nám umožňují si udržovat kontinuální znalosti o vývoji léčiv a ostatních preparátů. Neméně důležitá je pro nás i zpětná vazba, kterou denodenně získáváme od zákazníků naší kamenné lékárny.

Stejně tak, jak dobře známe své produkty, známe i svůj kolektiv. Jeho pevné jádro tvoří rodina, která na prvním místě dbá o dobré vztahy a udržitelnost. Tento aspekt se projevuje v poctivosti, s jakou k naší práci přistupujeme, a v pěstování dlouhodobých vztahů k Vám, našim zákazníkům.

Dbáme na uvádění složení u produktů.

V dnešní době, kdy představy o produktech vytváří rozsáhlý a propracovaný marketing, je těžké si o nich udělat nezkreslený obrázek. Proto jsme tu my, abychom Vám nezaujatě poskytli informaci o složení produktů v našem sortimentu a Vy tak měli možnost porovnání mezi nimi. Chceme prodávat kvalitu, nikoli pěkné obaly.

Balíme ekologicky a šetříme přírodu.

My ve Vitalpointu jsme velcí milovníci přírody. Dlouho jsme se proto rozhodovali, jak naložíme s velkým množstvím odpadu, který jako každý jiný eshop produkujeme. Nakonec jsme se rozhodli pro za nás jediné přijatelné „zelené“ řešení – produkty balíme do již jednou nebo vícekrát použitých krabic a výplní do nich, a tudíž neprodukujeme nový odpad. Když už jsme nuceni použít nějaký nový obalový materiál, můžete si být jisti, že je v přírodě jednoduše odbouratelný. Recyklace je pro nás samozřejmostí. Tímto bychom rádi poděkovali Econea.cz za tipy, jak správně balit ekologicky.

 

Slibujeme, že se vždy budeme snažit poskytovat tu nejvyšší možnou kvalitu služeb, a proto, kdybyste měli na srdci jakýkoli podnět, jak naše služby ještě zdokonalit, dejte nám prosím vědět.

Váš Vitalpoint tým

VitalPoint Team