Dárky pro sestru nebo kamarádku

Dárkové sady

Balíčky plné radosti

Dárková sada plná kosmetiky nebo kazetka hřejivých čajů udělají pod stromečkem tu největší radost. A co víc, ani je nemusíte balit. :-)

Pleť jako samet

Krém nebo sérum?

Sestra nebo kamarádka už dlouho pokukuje po luxusním krému? Právě teď máte ideální příležitost jí ho pořídit – s kvalitní kosmetikou totiž nikdy nešlápnete vedle.

Péče o vlasy

Koruna krásy

Lesklé vlasy jako z titulky časopisu jsou snem každé ženy. Nadělte letos dárkovou tašku s luxusním šamponem, kondicionérem a posilujícím sérem a krásná hříva na sebe nenechá dlouho čekat.

Pro mladou sportovkyni

Fitko je život

Je kamarádka maniak do fitness? Správný protein nebo kolagen na klouby zařídí, že trénink bude mít pořádné grády.

Tělová péče a koupel

Priorita č. 1: Hýčkání

Po náročném dni v práci nebo ve škole je nejlepší si napustit vanu, zapálit svíčku a dát si "voraz". Dopřejte sestře tu nejlepší kosmetiku, aby si mohla chvilku pro sebe užít se vším všudy.

Pro hollywoodský úsměv

Hollywoodský úsměv

Kvalitní zubní péče pod vánočním stromečkem zaručeně vykouzlí úsměv na tváři úplně každému. Sonický kartáček nebo třeba ústní sprcha zajistí, že ségra nebo kamarádka bude mít zuby jako perličky.

Čaje a zdravá strava

Pro mlsné jazýčky

Bylinkový čaj pro potěšení mysli nebo sladká pochoutka pro potěšení chuťových pohárků. Čím uděláte svým nejbližším radost?

Dárkové poukazy

Řešíte dárky na poslední chvíli? Nebo chcete obdarovat někoho, kdo si dárek raději vybere sám? Nebojte, Vitalpoint Vám kryje záda. :-) Pořiďte svým blízkým dárkový poukaz a darujte jim to nejcennější.