Vánoční dárky pro partnerku nebo manželku

Dárkové kazety

Balíčky plné radosti

Dárková sada plná kosmetiky nebo kazetka hřejivých čajů udělají pod stromečkem tu největší radost. A co víc, ani je nemusíte balit. :-)

Luxusní kosmetika

Pleť jako samet

Přítelkyně nebo manželka už dlouho pokukuje po luxusním krému? Právě teď máte ideální příležitost jí ho pořídit – s kvalitní kosmetikou totiž nikdy nešlápnete vedle.

Vitamíny pro krásu

Krásná zvenčí i zevnitř

O krásu můžeme pečovat nejen zvenčí, ale i zevnitř. Pořiďte své drahé polovičce k prvotřídní kosmetice i doplňky stravy pro krásnou pleť, lesklé vlasy a pevné nehty.

Péče o krásné vlasy

Koruna krásy

Lesklé vlasy jako z titulky časopisu jsou snem každé ženy. Obdarujte tu svou dárkovou taškou s luxusním šamponem, kondicionérem a posilujícím sérem a krásná hříva na sebe nenechá dlouho čekat.

Hýčkání těla

Priorita č. 1: Hýčkání

Po náročném dni v práci je nejlepší si napustit vanu, zapálit svíčku a dát si "voraz". Dopřejte své spřízněné duši tu nejlepší kosmetiku, aby si mohla chvilku pro sebe užít se vším všudy.

Pro zdravé zuby

Hollywoodský úsměv

Kvalitní zubní péče pod vánočním stromečkem zaručeně vykouzlí úsměv na tváři úplně každému. Sonický kartáček nebo třeba ústní sprcha zajistí, že váš poklad bude mít zuby jako perličky.

Pro sportovní vítězku

Fitko je život

Je manželka maniak do fitness? Správný protein nebo kolagen na klouby zařídí, že trénink bude mít pořádné grády.

Zdravé mlsání bez výčitek

Něco na zub

Mlsná čas od času honí každého. Obdarujte svou lásku nějakou zdravou pochoutkou, po které se bude olizovat až za ušima.

Dárkové poukazy

Řešíte dárky na poslední chvíli? Nebo chcete obdarovat někoho, kdo si dárek raději vybere sám? Nebojte, Vitalpoint Vám kryje záda. :-) Pořiďte svým blízkým dárkový poukaz a darujte jim to nejcennější.