MyStress 90 rostlinných kapslí

MycoMedica
Benefity Výhodná cena % Sleva pro přihlášené Bez aditiv
Kombinace bylin a hub, která harmonizuje psychiku.Více
{{delivery}} u vás nebo {{label}} v lékárně (více)
Special Price 621 6,9 / 1 tableta
- +
Skladem 10 ks Na pobočce 10 ks
 • Rodinná lékárna s 30letou tradicí
 • 99% zákazníků nás doporučuje
 • Výhodné ceny pro registrované
 • Eko balení šetrné k planetě

Popis

MycoMedica MyStress 90 rostlinných kapslí

Recept MyStress kombinuje houby Reishi a Hericium s čínskými bylinkami na uvolnění jaterní Qi. Je tedy vhodný pro udržení psychické pohody.

Používá se u většiny stavů, které se zhoršují stresem. Recept MyStres pomáhá zlepšit odolnost vůči emočnímu stresu.

Je vhodný u stavů psychosomatických nerovnováh, u neschopnosti uvolnit se a duševního neklidu. Také u psychické neukotvenosti, špatného soustředění a paměti, malém sebevědomí atd.

Proč si vybrat MyStress značky MycoMedica

 1. Směs využívá kombinace Reishi a Hericia pro navození psychické pohody nutné k doplnění krve. Bylinná část volně vychází ze směsi Suan Zao Ren Wan.
 2. Kurkuma a šáchor uvolňují játra a směřují jejich Qi dolů. Jejich kombinace je účinná při nadměrné agitovanosti či hysterii.
 3. Směs je doplněná meduňkou, která odstraňuje horkost a podrážděnost a napravuje močení. Pomáhá udržovat duševní pohodu a pozitivní náladu.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Lesklokorka lesklá (Reishi, Ganoderma lucidum)

 • Přirozená obranyschopnost – imunitní systém
 • Normální funkce oběhové soustavy, normální hladina cholesterolu v krvi

Meduňka (Herba et folium melissa)

 • Duševní pohoda, udržuje pozitivní náladu

Pivoňka mléčnokvětá (Radix paeoniae alba)

 • Zdraví žen – menopauzální komfort

Účinky podle tradiční čínské medicíny

 • Uvolňuje jaterní Qi
 • Rozhýbává stagnace
 • Vyživuje a rozhýbává krev jater a srdce
 • Utišuje ducha
 • Pročišťuje horkost
 • Odstraňuje podrážděnost

Testování a certifikáty

Vzhledem k tomu, že houby obecně mají schopnost nasávat do sebe veškeré látky z prostředí, ve kterém rostou, je velmi důležité znát přesný původ houbové suroviny a podmínky za jakých jsou houby pěstovány. Z toho logicky vyplývá, že je nutné houbovou surovinu řádně testovat, aby byla zaručena její čistota.

Veškerou houbovou surovinu si Mycomedical nechává testovat v německé nezávislé laboratoři na více než 500 druhů známých škodlivin (patogenů) jako jsou těžké kovy, pesticidy a člověku nebezpečné mikroorganismy.

Testujeme také na polycyklické aromatické uhlovodíky (PAHs), které mají karcinogenní účinky, mohou ovlivnit vývoj plodu a mají spojitost i s kardiovaskulárními chorobami, a na radioaktivitu.

Testujeme každou šarži. Takto obsáhlé testy žádný jiný výrobce v Čechách nenabízí.

Všechny testy na Reishi a Hericium:

 • Agrolab – Hericium 30%
 • COB – Hericium 30%
 • Agrolab – Reishi 30%
 • COB – Reishi 30%

MyTao edition

Nová řada výjimečných doplňků stravy MyTao Edition vychází z tradičních znalostí čínské medicíny a zároveň využívá nejnovějších poznatků moderní vědy. Složení každého z produktů je koncipováno tak, aby primárně řešilo příčinu obtíží a aby byl zachován celostní přístup ke zdraví.

Produkty MyTao Edition jsou určeny zejména na obtíže „moderní doby“, na ty, které do našeho života přináší špatný životný styl, spěch a stres.

Nabízíme doplňky přesně cílené na podporu spánku, únavu a nedostatek energie, oslabenou imunitu, pocity „špatného trávení“, psychosomatické potíže a další.

Pokud si nebude jistý s výběrem, můžete využít poradnu zdarma na webu mycomedica.cz

Unikátní složení produktů je zárukou jejich jedinečnosti. Kvalitní extrakty z vitálních hub a tradiční bylinek dlouhodobě a vyváženě podporují a harmonizují organismus.

Pro naši řadu MyTao Edition jsme si zvolili unikátní symbol, který vznikl spojením symbolu Merkabah a Květu života. Obojí značí to, co bychom rádi předávali prostřednictvím našich produktů i vám.

Rovnováhu a soulad vaší mysli, těla a srdce. Více o posvátných symbolech najdete na webu mycomedica.cz

Proč si vybrat značku MycoMedica?

MycoMedica je ryze česká rodinná firma. Založená byla v roce 2010 s jasným cílem nabízet kvalitní, bezpečné a hlavně účinné produkty. A to se jí povedlo. Nyní je největším producentem vitálních hub v Evropě.

Když si zadáte do vyhledávače „medicinální houby“, zjistíte, že je spousta různých značek a produktů. Proč si tedy vybrat MycoMedicu?

1. Kvalita - houby pouze nejvyšší kvality

Používají houby pěstované v čínských provinciích AnHui, Fujian a Jiangxi, průmyslem a civilizací absolutně nedotčených. To zaručuje, že jejich houby neabsorbují pesticidy, těžké kovy, plísně nebo radioaktivitu.

2. Bezpečnost - houby jsou nezávisle testovány v Německu

Pro jistotu je ještě veškerá houbová surovina před zpracováním testována v německé nezávislé laboratoři Agrolab na více než 500 druhů těžkých kovů, pesticidů, člověku nebezpečných mikroorganismů a polycyktických aromatických uhlovodíků.

3. Účinnost - houby opravdu fungují

Aby houby opravdu fungovaly, vyrábějí se pouze z kvalitních, prověřených surovin, se správným poměrem účinných látek. Následně jsou zpracovány pomocí extrakce. Jemnou extrakcí horkou vodou se prolomí chitinová bariéra hub a díky tomu je možné vytěžit z houby maximální množství účinných látek. Hlavními, ale zdaleka ne jedinými účinnými látkami hub, jsou polysacharidy. Zatímco v sušeném prášku jiných výrobců je cca 0,5 - 3 % polysacharidů, v extraktech MycoMedica je jich 30 - 50 %.

4. Ověřenost - volba č. 1 pro lékaře a praktikanty čínské medicíny

Houby MycoMedica používá většina lékařů, mykoterapeutů a praktiků tradiční čínské medicíny ve svých ordinacích. Oni logicky musí pracovat s produkty, které jsou kvalitní a fungují, jinak by své pacienty jen těžko vyléčili.

Složení

V 1 kapsli: Reishi (Ganoderma lucidum), lesklokorka lesklá, 30 % extrakt – 50 mg, Hericium (Hericium erinaceus), korálovec ježatý, 30 % extrakt – 200 mg, Suan Zao Ren (Sem. ziziphi spinosae), jujuba ostnitá – 41,7 mg, He Huan Pi (Cort. albizziae), mimóza citlivka – 41,7 mg, Xiang Fu (Rhiz. cyperi), šáchor hlíznatý – 27,8 mg, Bai Shao (Rad. paeoniae alba), pivoňka mléčnokvětá – 41,7 mg, Yu Jin (Rhiz. curcumae), kurkuma – 41,7 mg, Yuan Zhi (Rad. polygalae tenuifoliae), polygal – 27,8 mg, Xiang Feng Cao (Herba et folium melissa), meduňka lékařská – 27,8 mg

Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Použití

Běžná dávka: 1-3 kapsle 2 x denně

Zvýšená dávka: 3 - 10 kapslí denně

Je vhodné poradit se s lékařem či praktikem čínské medicíny. Doporučujeme užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat. Kapsle užívejte na lačno (min. 30 minut před jídlem či 60 minut po jídle), zapíjejte vodou nebo slabým zeleným čajem.

Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Neobsahuje kofein, lepek konzervační látky, barviva ani cukr. Skladujte v temnu a suchu.

Hodnocení produktu

V zájmu transparentnosti recenze nijak neovlivňujeme.
0 ***** 0 hodnocení

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Přidat hodnocení
Vaše hodnocení

Spolu s tímto si zákazníci také koupili: