- Úvod
- Maminky a děti
- Porod a poporodní potřeby
Porod a poporodní potřeby
Blíží se vám termín porodu a zjišťujete, jak zvládnout první dny a noci v nemocnici v co největším pohodlí? Vybrali jsme pro vás šetrné, přírodní a testované poporodní potřeby, které se postarají o komfort a bezproblémové hojení intimních partií po narození miminka. Které by neměly chybět ve vaší tašce do porodnice? Zjistěte více
-
Mateřské vložky po porodu 12 ks
Značka: Organyc
Po gynekologických operacích i při extrémně silné menstruaci.Dostupnost: Skladem
162 Kč
13,5 Kč / 1 ks
-
Mom Silikonové náplasti na jizvu po císařském řezu 6 ks
Značka: Frida
Redukuje zarudnutí, svědivost i pocity pnutí. Udržuje jizvu v čistotě.Dostupnost: Skladem
703 Kč
117,2 Kč / 1 ks
-
Gel na intimní hygienu s heřmánkem 250 ml
Značka: Organyc
Zklidňující, osvěžující. Stabilizuje pH. Pro citlivou pokožku.Dostupnost: Skladem
191 Kč
7,6 Kč / 10 ml
-
Dámské vložky s křidélky extra silné prodloužené BIO 7 ks
Značka: Organyc
BIO ,Pro ženy s velmi silným krvácením, po gynekologických zákrocích a porodu.Dostupnost: Skladem
99 Kč
14,1 Kč / 1 ks
-
Mom Jednorázové poporodní kalhotky – šortky 8 ks
Značka: Frida
-3 % ,Neškrtí, netáhnou, a přesto krásně drží na svém místě. Neprůhledné.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 503 Kč
487 Kč
60,9 Kč / 1 ks
-
Mom Zklidňujicí pěna s výtažky z vilínu 147 ml
Značka: Frida
-8 % ,Okamžitá úleva od bolesti. Urychluje hojení. Vhodná i na hemeroidy.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 412 Kč
381 Kč
25,9 Kč / 10 ml
-
Dámské mateřské vložky po porodu 10 ks
Značka: Eco by Naty
Příjemný materiál a vysoká savost. Zajišťují maximální komfort.Dostupnost: Skladem
119 Kč
11,9 Kč / 1 ks
-
Mom Zklidňující vlhčené ubrousky s výtažky z vilínu 24 ks
Značka: Frida
-3 % ,Poskytují úlevu od bolesti po porodu. Okamžitá úleva.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 320 Kč
310 Kč
310 Kč / 1 ks
-
Mom Intimní sprška
Značka: Frida
-8 % ,Pro nekomplikované hojení poporodních poranění. Funguje vzhůru nohama.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 357 Kč
330 Kč
330 Kč / 1 ks
-
Porodnické vložky 10 ks
Značka: Natracare
-15 % ,Pro maminky po porodu a v období šestinedělí. Měkké a dobře savé.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 149 Kč
127 Kč
12,7 Kč / 1 ks
-
Mom Chladicí absorpční Ice Maxi vložky + jednorázové poporodní kalhotky
Značka: Frida
-7 % ,Vhodné na jizvu po císařském řezu a na namožená místa po porodu.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 775 Kč
723 Kč
723 Kč / 1 ks
-
Mom Ochranný břišní pás pro zotavení po císařském řezu
Značka: Frida
Podporuje zavinování dělohy,chrání jizvu před nárazy. Ulevuje od bolesti.
Dostupnost: Skladem
961 Kč
961 Kč / 1 ks
-
Sprchový gel pro citlivou pokožku a intimní hygienu s levandulí BIO 250 ml
Značka: Organyc
BIO ,Vhodný i pro citlivou pokožku. S jemným nádechem vůně po výtažcích z květů.Dostupnost: Skladem
191 Kč
7,6 Kč / 10 ml
-
Mom Základní sada do porodnice
Značka: Frida
Pro rychlé zotavení po porodu. Úleva od bolesti intimních partií.Dostupnost: Skladem
1 299 Kč
1 299 Kč / 1 ks
-
Mom Jednorázové poporodní kalhotky po císařském řezu 8 ks
Značka: Frida
-8 % ,Netlačí a nestahují, jsou pružné a velmi pohodlné.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 504 Kč
466 Kč
58,3 Kč / 1 ks
-
Sprchový gel pro citlivou pokožku a intimní hygienu pro těhotné a kojící BIO 250 ml
Značka: Organyc
BIO ,Šetrný. Zklidňuje pokožku. S tea tree olejem a extraktem z heřmánku.Dostupnost: Skladem
235 Kč
9,4 Kč / 10 ml
-
Vlora+ Extra Soothing Drops 30 ml
Značka: Weleda
-20 % ,Olejová zklidňující péče pro podrážděnou, svědivou intimní pokožku.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 449 Kč
359 Kč
119,7 Kč / 10 ml
-
Vlora+ Ph balancing wash 200 ml
Značka: Weleda
-20 % ,Jemná přírodní péče o intimní oblast. Chrání před vysušením a podrážděním.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 269 Kč
215 Kč
10,8 Kč / 10 ml
-
Vlora+ Velvet Protection Oil 30 ml
Značka: Weleda
-20 % ,Výživný olej pro suchou a citlivou intimní pokožku. Bez pocitu mastnoty.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 449 Kč
359 Kč
119,7 Kč / 10 ml
-
Intimní sprška
Značka: MomCare by Lina
Vhodné pro mytí při menstruaci, hemoroidech a po porodu.Dostupnost: Skladem
409 Kč
409 Kč / 1 ks
-
Intimní pěna pro ženy 150 ml
Značka: Lobey
Zklidňuje podráždění, urychluje hojení, předchází zánětům.
Cena pro Vitalpoint klub 368 Kč
Dostupnost: Nedostupné
379 Kč
25,3 Kč / 10 ml
-
Sprchový gel pro citlivou pokožku a intimní hygienu s tea tree BIO 250 ml
Značka: Organyc
BIO ,Pro pocit čistoty a svěžesti. S protizánětlivými účinky.
Dostupnost: Nedostupné
191 Kč
7,6 Kč / 10 ml
-
Mom Velká sada do porodnice
Značka: Frida
Soubor pomůcek pro rychlé zotavení po porodu.Dostupnost: Nedostupné
2 660 Kč
2 660 Kč / 1 ks
-
Poporodní kalhotky pro více použití - velikost S-M 4 ks
Značka: MomCare by Lina
Měkké a bezešvé, kopírují tvar těla. Vhodné po porodu.Dostupnost: Nedostupné
345 Kč
86,3 Kč / 1 ks
Nelze najít produkty odpovídající výběru.
- 1
- 2
Jaké poporodní potřeby si zabalit do porodnice?
Vybavte se před porodem poporodními vložkami se silnou absorpcí, aby vás nepřekvapilo silné krvácení po narození dítěte (očistky). Důležité je zvolit prodyšné hygienické pomůcky z šetrných a hypoalergenních materiálů.
Pro fixaci vložek a komfort v oblasti intimních partií budete potřebovat také poporodní kalhotky, ideálně vyrobené z materiálu pro pohodlné nošení.
Správná hygiena zahrnuje časté omývání vlažnou vodou a speciálními přípravky. Vyhýbejte se agresivním mýdlům či parfémovaným produktům, které by mohly citlivou pokožku dráždit. Raději sáhněte po speciálních intimních gelech s hojivými a antibakteriálními účinky.
Šetrné sprchové gely chrání přirozené pH v pochvě, zabraňují infekci a zmírňují bolest a diskomfort.
TIP: V prvních 6-12 týdnech po porodu oceníte šikovný poporodní pás, který podpoří ochablé břišní svalstvo a uleví tak bolesti zad.
Vsaďte na naše bestsellery
Mezi naše oblíbené značky poporodních pomůcek patří:
- Organyc – italská značka, která používá pouze 100% certifikovanou BIO bavlnu, která nedráždí pokožku a je ideální pro citlivé partie. Její produkty mají ekologickou certifikaci a jsou 100% rozložitelné.
- Momcare by Lina – nová maďarská značka, jejíž cílem je poskytnout ženám vhodné pomůcky, díky kterým je zotavení po porodu mnohem rychlejší a méně bolestivé. Vyvinuto hrdou maminkou dvou dětí, zakladatelkou Katalinou Sallai-Sárosi.
Intimní hygiena po porodu
- Organyc Gel na intimní hygienu s heřmánkem 250 ml – šetrný gel s aktivními látkami v bio kvalitě. Pomáhá zabraňovat podráždění a udržuje přirozené pH prostředí.
- Momcare by Lina Intimní sprška – vyvinuto pro intimní hygienu v době po porodu, kdy může být pro novou maminku náročné a bolestivé provádět hygienu. Sprška s teplou vodou uleví na tom správném místě.
Poporodní vložky
- MomCare by Lina Poporodní hygienické vložky 18 ks – 3 různé velikosti vložek v jednom balení, vyrobeny z přírodních a organických látek, bez barviv a konzervantů.
- Organyc Mateřské vložky po porodu 12 ks – šetrné poporodní vložky ze 100% bio bavlny, bělené bez chlóru, parfemace a kovů. Mají hypoalergenní povrch a umožňují pokožce přirozeně dýchat.
Poporodní kalhotky
- MomCare by Lina Poporodní kalhotky pro více použití - velikost S-M 4 ks: super měkké a bezešvé poporodní kalhotky hladce kopírují anatomické tvary těla, což zajišťuje pohodlné nošení. Možnost také velikosti L-XL.