Novo-Passit 200 ml

Novo-Passit

Novo-Passit 200 ml

Novo-Passit

Novo-Passit roztok obsahuje rostlinné extrakty s tlumivým účinkem a guaifenesin, který působí proti strachu a úzkosti. Přípravek je určen k léčbě úzkosti a předrážděnosti, které se projevují únavou, sníženou koncentrací, vyčerpaností, nespavostí, poruchami paměti a nízkou výkonností. Dále se Novo-Passit může používat při lehčích formách nespavosti a k léčbě bolesti hlavy podmíněnou psychickým napětím.

Skladem > 100 ks

Zboží skladem odesíláme v drtivé většině nejpozději následující pracovní den. Pak je to už na dopravci ☺

Orientační doba dodání:

Osobní odběr: Středa 21.10.

Zásilkovna: Čtvrtek 22.10.

PPL: Čtvrtek 22.10.

Česká pošta: Pátek 23.10.

kód produktu: 2082163

léčivý přípravek

léčivý přípravek

Léčivé přípravky užívejte pouze tehdy, pozorujete-li na sobě příznaky, pro které jsou určené, a pouze po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Prosím, vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a v případě jakýchkoliv nejasností se neváhejte obrátit na naše odborníky.

  • Podrobnosti
  • Hodnocení
  • Příbalový leták

Popis

Novo-Passit roztok obsahuje rostlinné extrakty s tlumivým účinkem a guaifenesin, který působí proti strachu, úzkosti a zároveň uvolňuje kosterní svalstvo. 

Přípravek je určen k léčbě úzkosti a předrážděnosti, které se projevují únavou, sníženou koncentrací, vyčerpaností, nespavostí, poruchami paměti a nízkou výkonností. Dále se Novo-Passit může používat při lehčích formách nespavosti a k léčbě bolesti hlavy podmíněnou psychickým napětím.

Přípravek mohou užívat dospělí a dospívající ve věku od 12 let.

Prosím, čtěte pečlivě příbalový leták. Léčivý přípravek

Parametry

ZnačkaNovo-Passit
SUKL kód125224
Farmakoterapeutická skupinaHypnotika a sedativa v kombinaci, kromě barbiturátů
EAN8594737213748

Složení

Léčivými látkami jsouHerbarum extractum pro Passit fluidum 7,75 g (odpovídá Hyperici herba 357 - 512 mg, Passiflorae herba 71 - 102 mg, Valerianae radix 357 - 512 mg, Crataegi folium cum flore 357 - 512 mg, Lupuli flos 357 - 512 mg, Melissae herba 143 - 205 mg, Sambuci flos 143 - 205 mg, extrahováno vodou),guaifenesinum 4,0 g ve 100 ml perorálního roztoku.

Pomocnými látkami jsouNatrium-cyklamát, xanthanová klovatina, invertosa 50%, natrium-benzoát, monohydrát sodné solisacharinu, ethanol 96 % obj., pomerančové aroma, dihydrát natrium-citrátu, maltodextrin,propylenglykol, čištěná voda.

Použití

Obvyklá dávka pro dospělé, starší pacienty a dospívající od 12 let je 5 ml přípravku třikrát denně.

V případě potřeby lze dávku zvýšit na 10 ml třikrát denně.
případě nežádoucího útlumu se však doporučuje snížit ranní a polední dávku o polovinu, tzn. užívat 2,5 ml ráno a 2,5 ml v poledne, a večer pak podávat 5 ml.

Dávka se může upravit podle individuální reakce pacienta. Mezi jednotlivými dávkami musí být časový odstup 4 - 6 hodin.

Maximální denní dávka tohoto přípravku je 30 ml přípravku.

Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů, musíte se poradit s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 14 dní.

Zatím nehodnoceno.

Napište svou recenzi
Vaše hodnocení

Dostávejte ty nejlepší tipy o zdraví zdarma

Newsletter background