Apo-Ibuprofen 400 mg 100 tablet

Ibuprofen

Působí proti bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Uleví od bolesti hlavy, zad, kloubů i bolesti menstruační. Více

134 1,3 / 1 kus(tbl)
Mrzí nás to, ale není skladem

Popis

Apo-Ibuprofen 400 mg 100 tablet

Přípravek se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí.
Ibuprofen rovněž tlumí horečnaté stavy doprovázející chřipková onemocnění a je podáván jako doplňková léčba horečnatých stavů přijiných onemocněních.

Apo Ibuprofen je ve ve formě malých, oranžových tablet.

Přípravek je vzhledem k množství léčivé látky v jedné tabletě určen pro dospělé a dospívající nad 12let.

Složení

Léčivou látkou je ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou mikrokryslatická celulosa, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, potahová vrstva: hyprolosa, makrogol 8000, oxid titaničitý (E 171), hlinitý lak oranžové žluti (E110).

Použití

Dospělí a dospívající užívají obvykle 1 potahovanou tabletu APO- IBUPROFEN 3krát denně, a to 1 potahovanou tabletu jednorázově nebo podle potřeby, nejvýše 3 potahované tablety denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny. Bez doporučení lékaře nesmí být překročena dávka 1200 mg ibuprofenu za den.

Pokud je u dospívajících nutné podávat tento léčivý přípravek déle než 3 dny nebo pokud se zhorší příznaky onemocnění, je třeba vyhledat lékaře.

Pokud se u dospělých bolesti nezmírní po 5 dnech nebo horečka neustupuje po 3 dnech léčbypřípravkem APO-IBUPROFEN nebo se obtíže zhorší, poraďte se o dalším postupu s lékařem. Bezporady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dnů.

Potahované tablety se polykají celé, zapijí se dostatečným množstvím tekutiny. Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, lék užívejte během jídla nebo jej zapijte mlékem.

Parametry

Prosím, čtěte pečlivě příbalový leták.

Parametry
Kód produktu8594158130723
EAN8594158130723
FormaTablety
BrandsIbuprofen
KategorieLéky na bolest, Léky na chřipku a nachlazení

Stáhnout příbalový leták

Hodnocení produktu

V zájmu transparentnosti recenze nijak neovlivnujeme.
0 ***** 0 hodnocení

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Přidat hodnocení
Vaše hodnocení