Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg 20 měkkých tobolek

Ibuprofen

Působí proti bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Uleví od bolesti hlavy, zad, kloubů i bolesti menstruační. Více

113 5,7 / 1 tableta
Mrzí nás to, ale není skladem
  • Rodinná lékárna s 30letou tradicí
  • 99% zákazníků nás doporučuje
  • Výhodné ceny pro registrované
  • Eko balení šetrné k planetě

Popis

Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg 20 měkkých tobolek

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules je určen k použití u dospělých a dospívajícíchs hmotností nad 40 kg (od 12 let). 

Používá se:
• Pro rychlou úlevu od bolesti.
• Při akutních záchvatech migrény, bolesti hlavy, horečce.
• Snadno vstřebatelné čiré želatinové tobolky.

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum. 

Složení

Léčivá látka je ibuprofenum. Jedna tobolka obsahuje 400 mg ibuprofenu.

Pomocné látky jsou:Makrogol 600, Hydroxid draselný, Čištěná voda

Obal tobolky: Želatina, Tekutý částečně dehydratovaný sorbitol (420)

Použití

Dospělí a dospívající s hmotností nad 40 kg (od 12 let) : 1 tobolka (400 mg ibuprofenu) až 3x denně dle potřeby. Užívejte pouze dávku nutnou k dosažení úlevy od příznaků onemocnění a dodržujte odstup nejméně 6 hodin mezi jednotlivými dávkami.

Neužívejte více než tři tobolky (1200 mg ibuprofenu) během 24 hodin.

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules tobolky se polyká nerozkousaný a zapíjí se větším množstvím tekutiny.
Přípravek 
Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules tobolky nesmí užívat dospívající hmotností nižší než 40 kg a děti.

Dospívající (1218 let): Pokud se příznaky dospívajícího zhorší nebo se nezlepší do 3 dnech, musíte seporadit s lékařem.

Parametry

Registrovaný léčivý přípravek. Prosím, čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Parametry
Kód produktu8594158133397
SUKL170271
EAN8594158133397
FormaTablety
ZnačkaIbuprofen
ATC názevIbuprofen
KategorieLéky na bolest, Léky na chřipku a nachlazení, Bolest, Horečka a zvýšená teplota, Bolest v krku, Chřipka a nachlazení, Bolest hlavy a migréna, Bolest svalů a kloubů, Bolest při menstruaci, Bolest zad, Bolest zubů

Stáhnout příbalový leták

Hodnocení produktu

V zájmu transparentnosti recenze nijak neovlivňujeme.
0 ***** 0 hodnocení

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Přidat hodnocení
Vaše hodnocení