- Úvod
- Doplňky stravy
- Adaptogeny
- Reishi
Reishi
Reishi (lesklokorka lesklá) je tradiční léčivá houba s adaptogenními účinky, známá pro své působení na imunitní systém, vitalitu a odolnost vůči stresu. V této kategorii najdete doplňky s reishi ve formě extraktů, kapslí nebo prášků vhodné pro dlouhodobou podporu rovnováhy těla i mysli. Zjistěte více
-
MycoGlukan sirup 200 ml
Značka: MycoMedica
-15 % ,Pro děti od 3 let. Pro silnou imunitu, celkovou vitalitu a zdravý růst.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 198 Kč
169 Kč
8,5 Kč / 10 ml
-
Reishi 90 kapslí
Značka: MycoMedica
-3 % ,V tradiční čínské medicíně se využívá pro své vitalizující účinky.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 689 Kč
669 Kč
7,4 Kč / 1 tableta
-
Reishi PRO BIO 90 rostlinných kapslí
Značka: MycoMedica
Hodnocení: 5 hvězd (1)
-1 % ,BIO ,Podpora přirozené obranyschopnosti a vitality. S obsahem betaglukanů.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 889 Kč
879 Kč
9,8 Kč / 1 tableta
-
MyStress 90 rostlinných kapslí
Značka: MycoMedica
Bez aditiv ,Kombinace bylin a hub, která harmonizuje psychiku.Dostupnost: Skladem
689 Kč
7,7 Kč / 1 tableta
-
Reishi Extract 500 mg 90 veganských kapslí
Značka: Natios
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Označována jako houba nesmrtelnosti. 40% obsah polysacharidů.Cena pro Vitalpoint klub 427 Kč
Dostupnost: Skladem
459 Kč
5,1 Kč / 1 tableta
-
Reishi 60 kapslí
Značka: Jíme zdravě
-3 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Zklidňuje mysl. Vysoce kvalitní extrakt.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 299 Kč
289 Kč
4,8 Kč / 1 tableta
-
MycoBalance 90 kapslí
Značka: MycoMedica
Bez aditiv ,Kombinace bylinek a vitálních hub pro obranyschopnost organismu.Dostupnost: Skladem
389 Kč
4,3 Kč / 1 tableta
-
Dr. Immune Five for Children – Sirup pro děti jahoda 250 ml
Značka: Hifas da Terra
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Podpora obranného štítu, odolnosti a normální funkce imunitního systému.Dostupnost: Skladem
599 Kč
24 Kč / 10 ml
-
MyBlood 90 rostlinných kapslí
Značka: MycoMedica
-6 % ,Bez aditiv ,Směs bylin a hub na doplnění Xue. Podpora krve a vitality.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 689 Kč
649 Kč
7,2 Kč / 1 tableta
-
Reishi 120 kapslí
Značka: GreenFood Nutrition
Na vitalitu, imunitu, cévy, oběhový systém a hladinu cholesterolu.Dostupnost: Skladem
295 Kč
2,5 Kč / 1 tableta
-
Reishi 50 % 90 kapslí
Značka: MycoMedica
-1 % ,Podporuje přirozenou obranyschopnost, vitalitu a regeneraci organismu.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 989 Kč
979 Kč
10,9 Kč / 1 tableta
-
MyImmunity 90 rostlinných kapslí
Značka: MycoMedica
Bez aditiv ,Směs čínských bylinek a vitálních hub na podporu imunitního systému.Dostupnost: Skladem
689 Kč
7,7 Kč / 1 tableta
-
MycoDetox 120 kapslí
Značka: MycoMedica
Hodnocení: 5 hvězd (1)
Bez aditiv ,Vyvážená kombinace vitální houby Reishi a řas spirulina a chlorea.Dostupnost: Skladem
489 Kč
4,1 Kč / 1 tableta
-
MySleep 90 rostlinných kapslí
Značka: MycoMedica
Bez aditiv ,Směs bylin a hub na podporu spánku.Dostupnost: Skladem
689 Kč
7,7 Kč / 1 tableta
-
MycoSleep 90 g
Značka: MycoMedica
Bez aditiv ,Směs vitální houby Reishi a jujuby pro harmonizaci spánku.Dostupnost: Skladem
589 Kč
65,4 Kč / 10 g
-
Reishi Extract 50 ml
Značka: Puhdistamo
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Na fyzickou, psychickou zátěž. Nadstandardní účinek z Laponska.
Dostupnost: Skladem do 2 dnů
411 Kč
82,2 Kč / 10 ml
-
Reishi prášek BIO 100 g
Značka: MycoMedica
Podporuje vitalitu organismu a imunitní systém.
Dostupnost: Skladem
359 Kč
35,9 Kč / 10 g
-
Dr. Gut and Brain for Children – Sirup pro děti jahoda 250 ml
Značka: Hifas da Terra
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Podpora pozornosti, normální psychické činnosti a normálního zažívání.Dostupnost: Skladem
599 Kč
24 Kč / 10 ml
-
Reishi 650 mg 120 kapslí
Značka: Vegmart
Bez aditiv ,Čistý extrakt. "Houba věčného mládí". Na imunitu a vitalitu. Bez aditiv.Dostupnost: Skladem
499 Kč
4,2 Kč / 1 tableta
-
Reishi + Zinek a Vitamín C 60 kapslí
Značka: Naturvita
Pro posílení imunitního systému užívejte v tradiční čínské medicíně hojně používanou houbu Reishu v unikátní kombinaci se zinkem a vitamínem C.
Dostupnost: Skladem
184 Kč
3,1 Kč / 1 tableta
-
Reishi triterpen 90 kapslí
Značka: MycoMedica
Bez aditiv ,Podporuje přirozenou obranyschopnost, vitalitu a regeneraci organismu.Dostupnost: Skladem
1 489 Kč
16,5 Kč / 1 tableta
-
YaoMedica Reishi 50 ml
Značka: MycoMedica
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Podpora imunity a vitality. Pro normální funkce oběhové soustavy.Dostupnost: Skladem
290 Kč
58 Kč / 10 ml
-
Ostropestřec + Reishi Forte 60 kapslí
Značka: Terezia
Na játra, správné trávení. Pročišťující efekt. Pro děti od 15 let.Dostupnost: Skladem
341 Kč
5,7 Kč / 1 tableta
-
Immunity Adaptogens - Reishi + Chaga + CBD 30 kapslí
Značka: CBD Star
Výprodej , -35 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Podporuje celkovou vitalitu a lepší zvládání zátěže.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 890 Kč
579 Kč
19,3 Kč / 1 tableta
Nelze najít produkty odpovídající výběru.
- 1
- 2
Reishi (Ganoderma lucidum) patří mezi nejdéle používané medicinální houby v tradiční čínské medicíně, kde je označována jako "houba nesmrtelnosti". Obsahuje celou řadu biologicky aktivních látek – především triterpenoidy, beta-glukany a polysacharidy, které přispívají k harmonizaci imunitního systému, zvládání stresu a celkové regeneraci.
Reishi je vhodná:
- při chronickém stresu, vyčerpání a zhoršeném spánku,
- jako dlouhodobá podpora imunity, zejména v chladném období,
- při rekonvalescenci a pro celkové posílení vitality,
- pro osoby vystavené psychické zátěži nebo změnám nálad.
V této kategorii najdete:
- silné extrakty s vysokým obsahem beta-glukanů,
- kapsle nebo prášky,
- kombinace reishi s dalšími houbami nebo adaptogeny (např. cordyceps, ashwagandha, rhodiola).
Pro dosažení účinku je vhodné reishi užívat pravidelně a dlouhodobě – účinky se obvykle projevují pozvolna (vždy se však řiďte doporučením výrobce). Doplňky s reishi jsou většinou dobře snášeny a vhodné i pro citlivé jedince.
Reishi je ideální volbou pro všechny, kteří hledají cestu k posílení imunity, lepší odolnosti vůči stresu, zklidnění mysli a udržení životní energie.