- Úvod
- TOP nabídky
- Klubové ceny
Klubové ceny
Být tak trochu VIP a nakupovat výhodněji než ostatní? To si nechá líbit snad každý z nás! Díky členství ve Vitalpoint klubu koupíte všechny produkty v této kategorii za exkluzivní zvýhodněné ceny. Ještě mezi naše členy ještě nepatříte? Přidejte se k nám – registrace je naprosto zdarma, zabere vám sotva jedinou minutku a nakupovat za tyto parádní ceny můžete okamžitě po ní.
-
Magnesium Bisglycinate 1000 mg + B6 90 kapslí
Značka: Natios
Hodnocení: 5 hvězd (6)
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Uklidňující účinek. Podpora zdraví kostí a zubů.
Cena pro Vitalpoint klub 455 Kč
Dostupnost: Skladem
489 Kč
5,4 Kč / 1 tableta
-
Magnesium Malate 1000 mg + B6 90 kapslí
Značka: Natios
Hodnocení: 5 hvězd (10)
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Nabuzující účinky. Nejčistší forma hořčíku. Vysoce vstřebatelné.
Cena pro Vitalpoint klub 333 Kč
Dostupnost: Skladem
358 Kč
4 Kč / 1 tableta
-
Acerola 90 kapslí
Značka: MycoMedica
Hodnocení: 5 hvězd (2)
-11 % ,Podpora imunity nejbohatším zdrojem vitamínu C.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 269 Kč
239 Kč
2,7 Kč / 1 tableta
-
Magnesium Bisglycinate + B6 180 kapslí
Značka: Vitalpoint Premium
Hodnocení: 5 hvězd (37)
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,100% čistý hořčík bisglycinát s vysokou vstřebatelností. Zklidňující účinek.
Cena pro Vitalpoint klub 458 Kč
Dostupnost: Skladem
539 Kč
3 Kč / 1 tableta
-
Betaglukan BIOcell 90 kapslí
Značka: MycoMedica
Hodnocení: 5 hvězd (2)
-14 % ,Pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 289 Kč
249 Kč
2,8 Kč / 1 tableta
-
Ashwagandha extrakt KSM-66® BIO 60 kapslí
Značka: Vitalpoint Premium
Hodnocení: 5 hvězd (34)
Vstřebatelnost , Bez aditiv , BIO ,Prémiová ashwagandha s extraktem KSM-66® s 5 % withanolidů. Na energii, stres, spánek.
Cena pro Vitalpoint klub 305 Kč
Dostupnost: Skladem
359 Kč
6 Kč / 1 tableta
-
Omega 3 1000 mg 100 softgel kapslí
Značka: Natios
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Z prémiových peruánských ančoviček. S extra vitamínem E.
Cena pro Vitalpoint klub 325 Kč
Dostupnost: Skladem
349 Kč
3,5 Kč / 1 tableta
-
Kolagen s aminokyselinami 1 kg
Značka: Woldohealth
Hodnocení: 5 hvězd (4)
-12 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv ,100% hydrolyzovaný kolagen vysoké kvality a čistého složení.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 288 Kč
1 129 Kč
11,3 Kč / 10 g
-
Magnesium Bisglycinate + B6 90 kapslí
Značka: Vitalpoint Premium
Hodnocení: 5 hvězd (18)
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,100% čistý hořčík bisglycinát s vysokou vstřebatelností. Zklidňující účinek.
Cena pro Vitalpoint klub 271 Kč
Dostupnost: Skladem
319 Kč
3,5 Kč / 1 tableta
-
Ashwagandha Ultimate 500 mg BIO 60 kapslí
Značka: Vitalvibe
Hodnocení: 5 hvězd (2)
-10 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv , BIO ,Tradiční adaptogenní bylina ve formě silného plnospektrálního extraktu.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 339 Kč
305 Kč
5,1 Kč / 1 tableta
-
Podzim v plné krásePéče o vlasy a pleť za skvělé ceny
Nakoupit Vitamin D3 + K2 MenaQ7 MK-7 2000 IU + 75 mcg 100 kapslí
Značka: Natios
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Silná kombinace dvou důležitých vitamínů obohacená o prášek z MCT oleje.Cena pro Vitalpoint klub 325 Kč
Dostupnost: Skladem
349 Kč
3,5 Kč / 1 tableta
-
MycoGlukan sirup 200 ml
Značka: MycoMedica
-15 % ,Pro děti od 3 let. Pro silnou imunitu, celkovou vitalitu a zdravý růst.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 198 Kč
169 Kč
8,5 Kč / 10 ml
-
Zinc Chelated Complex - Zinek, selen a měď 25 mg 100 veganských kapslí
Značka: Natios
Hodnocení: 4 hvězdy (5)
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Nakopněte svoji imunitu. Vysoce vstřebatelné formy. Čisté složení.
Cena pro Vitalpoint klub 343 Kč
Dostupnost: Skladem
369 Kč
3,7 Kč / 1 tableta
-
MycoBaby - dračí sirup 200 ml
Značka: MycoMedica
Hodnocení: 5 hvězd (1)
-15 % ,Cesta k dětské obranyschopnosti organismu.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 198 Kč
169 Kč
8,5 Kč / 10 ml
-
Ashwagandha Extract 5000 mg 90 kapslí
Značka: Natios
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Adaptogen. Na vitalitu. Ochrana před stresem.Cena pro Vitalpoint klub 278 Kč
Dostupnost: Skladem
299 Kč
3,3 Kč / 1 tableta
-
Kids Vitamín D3 & K2 400 IU pro děti v BIO MCT oleji 30 ml
Značka: Vitalpoint Premium
Hodnocení: 5 hvězd (15)
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Prémiový vitamín D s vysokou vstřebatelností a čistým složením. Pro děti od 3 let.
Cena pro Vitalpoint klub 339 Kč
Dostupnost: Skladem
399 Kč
133 Kč / 10 ml
-
Vitamín D3 & K2 1000 IU v BIO MCT oleji 30 ml
Značka: Vitalpoint Premium
Hodnocení: 5 hvězd (16)
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Prémiový vitamín D s vysokou vstřebatelností a čistým složením. Na imunitu, kosti i zuby.
Cena pro Vitalpoint klub 552 Kč
Dostupnost: Skladem
649 Kč
216,3 Kč / 10 ml
-
Magnesium Malate 500 mg + B6 90 veganských kapslí
Značka: Natios
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Vstřebatelnost až 80 %. S vitamínem B6. Podpora energie, činnosti svalů.Cena pro Vitalpoint klub 204 Kč
Dostupnost: Skladem
219 Kč
2,4 Kč / 1 tableta
-
Tělové mléko - Coconut Body Milk 375 ml
Značka: Eco by Sonya
Zklidňující, regenerační a vyživující účinky. Vhodné již od narození.Cena pro Vitalpoint klub 801 Kč
Dostupnost: Skladem
890 Kč
23,7 Kč / 10 ml
-
Coriolus 90 kapslí
Značka: MycoMedica
Vysoce kvalitní veterinární přípravek.
Cena pro Vitalpoint klub 620 Kč
Dostupnost: Skladem
689 Kč
7,7 Kč / 1 tableta
-
Kolostrum kozí dětské 120 tobolek
Značka: Betula
Hodnocení: 5 hvězd (1)
Na imunitu, posílení a regeneraci organismu. Z českých farem.Cena pro Vitalpoint klub 1 431 Kč
Dostupnost: Skladem
1 590 Kč
13,3 Kč / 1 tableta
-
Zinek Selen Měď 90 kapslí
Značka: Vitalpoint Premium
Hodnocení: 5 hvězd (20)
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Vysoce účinný komplex zinku, selenu a mědi na imunitu a pleť, vlasy, nehty.
Cena pro Vitalpoint klub 280 Kč
Dostupnost: Skladem
329 Kč
3,7 Kč / 1 tableta
-
Infant probiotika v prášku 15 g
Značka: Smidge
Hodnocení: 5 hvězd (2)
-1 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Pro zažívání kojenců. 100% čistý probiotický prášek bez alergenů.Cena pro Vitalpoint klub 2 024 Kč
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 2 249 Kč
2 225 Kč
1 483,3 Kč / 10 g
-
Magnesium Bisglycinate 500 mg + B6 90 veganských kapslí
Značka: Natios
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Podpora relaxace, správné funkce mozku a svalů. S vitamínem B6.Cena pro Vitalpoint klub 278 Kč
Dostupnost: Skladem
299 Kč
3,3 Kč / 1 tableta
Nelze najít produkty odpovídající výběru.
Klubové ceny za skvělé ceny! ✔️ Kvalita vždy na prvním místě – i v akci vybíráme produkty s pečlivým ohledem na jejich složení. ✔️ Ekologické balení. ✔️ Využijte více než 30 let zkušeností ve zdravotní péči. Od doplňků stravy až po přírodní kosmetiku – v akci u Vitalpointu pořídíte vše na jednom místě výhodněji.