- Úvod
- Krása a péče
- Pleť
- Podle aktivní látky
Pleťová kosmetika podle aktivní látky
-
Hyaluron Activ B3 Noční krém 40 ml
Značka: Avene
-20 % ,Dermokosmetika ,Vyhlazení, zpevnění, regenerace.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 045 Kč
836 Kč
209 Kč / 10 ml
-
Renovia Noční výživný krém 50 ml
Značka: SynCare
Výhodná cena ,Dermokosmetika ,Noční regenerační, výživný a hydratační krém pro zralou pleť.Cena pro Vitalpoint klub 684 Kč
Dostupnost: Skladem
744 Kč
148,8 Kč / 10 ml
-
Retinolové sérum 30 ml
Značka: CeraVe
-20 % ,Dermokosmetika ,Sjednocení, zklidnění a obnova pleti. Zmírnění stop po akné.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 562 Kč
450 Kč
150 Kč / 10 ml
-
Crystal Retinal 3 – Sérum pro omlazení pleti 30 ml
Značka: Medik8
Pro začátečníky s retinoidy. Prevence proti stárnutí pleti.Cena pro Vitalpoint klub 1 332 Kč
Dostupnost: Skladem
1 480 Kč
493,3 Kč / 10 ml
-
Retinol B3 Koncentrované sérum proti vráskám 30 ml
Značka: La Roche-Posay
Hodnocení: 5 hvězd (1)
-20 % ,Dermokosmetika ,Regeneruje pleť a vyhlazuje hluboké vrásky.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 225 Kč
980 Kč
326,7 Kč / 10 ml
-
Retinol sérum BIO 30 ml
Značka: Purity Vision
BIO ,Noční omlazení s postupně se uvolňujícím 0,05% retinolem a koenzymem Q10.Dostupnost: Skladem
319 Kč
106,3 Kč / 10 ml
-
Skin Renewing Obnovující retinolové sérum 30 ml
Značka: CeraVe
-20 % ,Dermokosmetika ,Hydratuje, redukuje vrásky, vyhlazuje, zpevňuje. I pro citlivou pleť.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 581 Kč
465 Kč
155 Kč / 10 ml
-
Crystal Retinal 6 – Sérum pro omlazení pleti 30 ml
Značka: Medik8
Pro stárnoucí pleť. Podporuje produkci kolagenu. Zpevňuje pleť.Cena pro Vitalpoint klub 1 863 Kč
Dostupnost: Skladem
2 070 Kč
690 Kč / 10 ml
-
Mela B3 Sérum 50 ml
Značka: La Roche-Posay
-20 % ,Dermokosmetika ,Intenzivní sérum proti tmavým skvrnám a jejich opakovanému výskytu.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 392 Kč
1 114 Kč
222,8 Kč / 10 ml
-
Renovia Oční krém CPK 30 ml
Značka: SynCare
Výhodná cena ,Dermokosmetika ,Intenzivní výživa pokožky okolo očí, vyhlazuje drobné vrásky.Cena pro Vitalpoint klub 449 Kč
Dostupnost: Skladem
488 Kč
162,7 Kč / 10 ml
-
MediCare GlycoRetinal +C krém 75 ml
Značka: SynCare
Výhodná cena ,Dermokosmetika ,Krém s retinalem proti akné. Pro mastnou a smíšenou pleť.Cena pro Vitalpoint klub 529 Kč
Dostupnost: Skladem
575 Kč
76,7 Kč / 10 ml
-
Revive Eye Serum Ginseng + Retinal – Oční sérum 30 ml
Značka: Beauty of Joseon
Dárek ,Proti prvním známkám stárnutí. S extraktem z ženšenu. Zjemňuje vrásky.Dostupnost: Skladem
309 Kč
103 Kč / 10 ml
-
Q10 Active Regenerační noční krém proti vráskám 50 ml
Značka: Eucerin
-32 % ,Dermokosmetika ,Protivrásková noční péče pro citlivou pleť.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 772 Kč
522 Kč
104,4 Kč / 10 ml
-
Noční pleťové sérum Retinol 0,1 % 10 ml
Značka: Kvitok
Redukuje jemné vrásky. Eliminuje pigmentace, jizvičky, záněty.Cena pro Vitalpoint klub 304 Kč
Dostupnost: Skladem
338 Kč
338 Kč / 10 ml
-
Hyaluron Activ Procedure Lifting Cream – Liftingový krém 30 ml
Značka: Avene
-20 % ,Dermokosmetika ,Korekce vrásek, zpevnění. Pleť vypadá o 7 let mladší.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 663 Kč
1 330 Kč
443,3 Kč / 10 ml
-
Retinol Shot Tightening Booster 15 ml
Značka: Celimax
Hodnocení: 5 hvězd (2)
Dárek ,S retinolem. Sjednocuje a zjemňuje pleť. Lehká textura.
Dostupnost: Skladem
294 Kč
196 Kč / 10 ml
-
Skin Active Matrix Support SPF 30 50 g
Značka: NeoStrata
-30 % ,Denní krém proti stárnutí. S UVA a UVB ochranou.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 299 Kč
909 Kč
181,8 Kč / 10 g
-
Liftactiv B3 Noční krém s čistým retinolem 50 ml
Značka: Vichy
-30 % ,Dermokosmetika ,Rozjasňuje pleť, obnovuje buňky a zmírňuje tmavé skvrny.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 178 Kč
825 Kč
165 Kč / 10 ml
-
Night Renewal Noční retinalové sérum 30 ml
Značka: Mandimu
Zjemňuje vrásky, hydratuje a obnovuje pleť pro mladší vzhled.Dostupnost: Skladem
399 Kč
133 Kč / 10 ml
-
Cleanance Comedomed Peeling 40 ml
Značka: Avene
-20 % ,Dermokosmetika ,Redukuje velikost pupínků a zčervenání. Nezanechává mastný film.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 679 Kč
543 Kč
543 Kč / ks
-
Mela B3 sérum 30 ml
Značka: La Roche-Posay
-20 % ,Dermokosmetika ,Intenzivní sérum proti tmavým skvrnám s ochranou proti opakovanému výskytu.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 234 Kč
987 Kč
329 Kč / 10 ml
-
Liftactiv Retinol sérum 30 ml
Značka: Vichy
Hodnocení: 5 hvězd (1)
-30 % ,Dermokosmetika ,Noční sérum. Koriguje hluboké a přetrvávající vrásky.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 243 Kč
870 Kč
290 Kč / 10 ml
-
Crystal Retinal 10 – Sérum pro omlazení pleti 30 ml
Značka: Medik8
Pro zralou pleť s viditelným známkami stárnutí. Zpevňuje pleť.Cena pro Vitalpoint klub 2 403 Kč
Dostupnost: Skladem
2 670 Kč
890 Kč / 10 ml
-
Night Cream Retinol Restore – Noční omlazující krém s retinolem 50 ml
Značka: ANNA BRANDEJS
Vyhladí vrásky a dodá pleti mladistvý vzhled.
Cena pro Vitalpoint klub 1 881 Kč
Dostupnost: Skladem
2 090 Kč
418 Kč / 10 ml
Nelze najít produkty odpovídající výběru.