Sinecod 0,15% sirup 200ml

Sinecod

K léčbě suchého, dráždivého kašle různého původu ve formě sirupu. Více

Můžete mít {{label}} u vás
180 90 / 100 ml
- +
Skladem 50 ks Na pobočce 3 ks

Popis

Sinecod 0,15% sirup 200ml

Sinecod obsahuje léčivou látku butamirát citrát, která patří do skupiny léků tlumících kašel.

Sirup proti suchému dráždivému kašli různeho původu. Vhodný pro dospělé a děti od 3 let. Oblíbená příchuť vanilky.

Bez porady s lékařem se přípravek užívá ke krátkodobé léčbě akutního kašle, např. při akutních infekcích horních a dolních cest dýchacích, průdušnice a průdušek.

Složení

Léčivou látkou je butamirati citras 15 mg v 10 ml.

Pomocnými látkami jsou: krystalizující sorbitol 70 %, glycerol 85 %, sodná sůl sacharinu, vanilin, kyselina benzoová, ethanol 96 % (v/v), roztok hydroxidu sodného 300 g/l, čištěná voda.

Použití

  • Děti 3 -6 let: 5 ml 3 krát denně.
  • Děti 6 – 12 let: 10 ml 3 krát denně.
  • Dospívající starší 12 let: 15 ml 3 krát denně.
  • Dospělí: 15 ml 4 krát denně.

K odměření dávky použijte přiloženou odměrku. Po každém použití umyjte a vysušte odměrku. Nikdy nevracejte sirup z odměrky zpět do lahvičky.

Parametry

Prosím, čtěte pečlivě příbalový leták.

Parametry
Kód produktu8596149001319
EAN8596149001319
FormaSirup
BrandsSinecod
KategorieLéky na chřipku a nachlazení

Stáhnout příbalový leták

Hodnocení produktu

V zájmu transparentnosti recenze nijak neovlivnujeme.
0 ***** 0 hodnocení

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Přidat hodnocení
Vaše hodnocení

Spolu s tímto si zákazníci také koupili: