Dárky pro tatínka

Pro fit tatínky

Výbava do posilky

Fitko je jen pro mladé? Ani náhodou. Pokud tatínka hledáte první ve fitku a pak až doma, nadělte mu pod stromeček pořádnou výbavu pro sportovce. Kvalitní suplementy a sada sprcháčů udělají pod stromečkem tu největší radost.

Pro podporu vitality

Zdravý jako rybka

Darujte tatínkovi to nejcennější – balíček plný zdraví. Vybrat si můžete z celé řady prémiových doplňků stravy na imunitu i přípravků šitých přímo na míru mužskému tělu.

Kosmetika pro zralé muže

Čas na hýčkání

Ženy sice tráví v koupelně průměrně 2x více času než muži, ani ti ale nepohrdnou voňavým sprchovým gelem nebo kvalitním hydratačním krémem. Mrkněte tatínkovi do skříňky pod umyvadlem a doplňte jeho zásoby kosmetiky. :-)

Vše pro zuby

Hollywoodský úsměv

Kvalitní zubní péče pod vánočním stromečkem zaručeně vykouzlí úsměv na tváři úplně každému. Sonický kartáček nebo třeba ústní sprcha zajistí, že hlava rodiny bude mít zuby jako perličky.

Holení

Jako ze žurnálu

Nepěstěné vousy jako Rumcajs? Noční můra každého muže. Balíček s přípravky na holení ocení jak tátové s hladce oholenými tvářemi, tak ti, kteří na svůj knír nedají dopustit.

Zdravé mlsání

Něco na zub

Mlsná čas od času honí každého. Obdarujte tatínka nějakou zdravou pochoutkou, po které se bude olizovat až za ušima.

Dárkové poukazy

Řešíte dárky na poslední chvíli? Nebo chcete obdarovat někoho, kdo si dárek raději vybere sám? Nebojte, Vitalpoint Vám kryje záda. :-) Pořiďte svým blízkým dárkový poukaz a darujte jim to nejcennější.