Dárky pro maminky

Dárkové sady

Balíčky plné radosti

Dárková sada plná kosmetiky nebo kazetka hřejivých čajů udělají pod stromečkem tu největší radost. A co víc, ani je nemusíte balit. :-)

Pleťové krémy proti vráskám

Jako dvacítka

Pouští si maminka poslední dobou podezřele často písničku "Už mi, lásko, není dvacet let"? Pak ji letos mezi dárečky nejvíce potěší luxusní zpevňující krém a hyalurovoné sérum, které vyhladí i tu nejhlubší vrásku.

Doplňky stravy pro krásu

Krásná zvenčí i zevnitř

O krásu můžeme pečovat nejen zvenčí, ale i zevnitř. Pořiďte své mamince k prvotřídní kosmetice i doplňky stravy pro krásnou pleť, lesklé vlasy a pevné nehty.

Pro nastávající maminky

Příprava na nový přírůstek do rodiny

Přiletí k vám letos čáp? Zkraťte budoucí mamince čekání na ten nejkrásnější dáreček těmi nejkvalitnějšími doplňky stravy či kosmetikou pro ni i miminko.

Pro zdravé zuby

Hollywoodský úsměv

Kvalitní zubní péče pod vánočním stromečkem zaručeně vykouzlí úsměv na tváři úplně každému. Sonický kartáček nebo třeba ústní sprcha zajistí, že vaše maminka bude mít zuby jako perličky.

Zdravé mlsání bez výčitek

Něco na zub

Mlsná čas od času honí každého. Obdarujte svou drahou maminku nějakou zdravou pochoutkou, po které se bude olizovat až za ušima.

Pro zdravé klouby

Už žádná bolest kloubů

Vyjít schody už není taková brnkačka jako před 20 lety? Žádný problém. Podpořte zdraví kloubů a kostí své maminky tou nejkvalitnější kloubní výživou.

Čaje a dárkové sady čajů

Hlavně relax

Po náročném dni není nad to zalézt do pelíšku, otevřít dobrou knížku a usrkávat voňavý čajík. V letošní nadílce by kolekce hřejivých čajů neměla chybět.

Dárkové poukazy

Řešíte dárky na poslední chvíli? Nebo chcete obdarovat někoho, kdo si dárek raději vybere sám? Nebojte, Vitalpoint Vám kryje záda. :-) Pořiďte svým blízkým dárkový poukaz a darujte jim to nejcennější.