Eau Thermale Jonzac

Kosmetika Jonzac je jediná certifikovaná BIO přirodní a zároveň lékárenská kosmetika na světě s obsahem isotonické termální vody. Obsahuje 99 % přírodních složek a pouze 1 % ze složení je chemický konzervant. Tento konzervant je povolený a schválený z omezujícího seznamu konzervantů, který vydává BIO garant ECOCERT. 

Proč jsme si kosmetiku Eau Thermale Jonzac zamilovali?

  1. Ekologická kosmetika - vhodná i pro vegany. Využívá vlastních solárních panelů, sběrny vody a používá přírodní materiály. Obaly produktů jsou z přírodného PVC, tudíž jsou recyklovatelné a jsou bez chemického bělení. Navíc značka přispívá 1 % pro planetu z každého přípravku. Až 80 % ingrediencí pochází z ekologického zemědělství z Francie.
  2. Bio kosmetika - kosmetika Eau Thermale Jonzac se pyšní certifikací s nejvyšší koncentrací bio ingerendiencí a to minimálně 20 %. Je nositel cerfitikace Comos Organic a Cosmebio.
  3. Základní účinná látka – izotonická léčivá termální voda Jonzac, která hydratuje, zklidňuje a je protizánětlivá. Získává se ve městě Jonzac, kde se původně měla těžit ropa. Produkty jsou bez chemie. Neobsahují žádné parabeny, silikony, parafín či chemické UV filtry. 
  4. Léčebné zaměření přípravků - každá produktová řada kosmeti Eau Thermale Jonzac se zaměřuje na léčení kožních problémů. Od suché a atopické pleti, akné, vrásky až po pokožku s lupénkou či rosaceou.

Jak poznat certifikovaný organický krém Jonzac?

  1. Neobsahuje žádné syntetické vůně. Vůně v produktech Jonzac jsou 100 % přírodní a pochází pouze z rostlin.
  2. Maximální obsah syntetických přísad  je 1 %. Tato přísada, navíc musí splňbovat podmínky omezujícího seznamu ECOCERT.
  3. Minimální obsah organických ingrediencí je 20 %. 
  4. Minimální obsah ingrendiencí přírodního původu je 99 % - voda a minerály jsou považovány za přírodní.
Jonaz Rehydrate
Jonzac Sublimate
Jonzac Pure
Jonzac Reactive
Jonzac Pure
Jonzac Perfection
Jonzac Nutritive
Jonzac Hyalu
Jonzac Men
Jonzac Bebe
Jonzac Cica