Cholesterol 90 kapslí

Ecce Vita
Událost -20
%
Benefity Vstřebatelnost
Podpora normální hladiny cholesterolu v krvi.Více
{{delivery}} u vás nebo {{label}} v lékárně (více)
Special Price 359 Regular Price 449 4 / 1 tableta
- +
Skladem 4 ks Na pobočce 4 ks
 • Rodinná lékárna s 30letou tradicí
 • 99% zákazníků nás doporučuje
 • Výhodné ceny pro registrované
 • Eko balení šetrné k planetě

Popis

Ecce Vita Cholesterol 90 kapslí

Originální a výjimečná receptura pro podporu normální hladiny cholesterolu s extrakty bylin, vitaminem B3 a lecitinem.

Tato originální receptura vznikla ve spolupráci s dr. Davidem Frejem a klinickou naturopatkou Ing. Ivetou Ječmík Skuherskou.

Co najdete v receptuře Cholesterol

 • Vyváženou kombinací klíčových živin a extraktů s vitaminem B3 a extraktem z červené fermentované rýže.
 • Pískavice řecké seno pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a glukózy v krvi, příznivě působí na metabolismus lipidů.
 • Nikotinamind (vitamin B3) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.
 • Zelený čaj podporuje metabolismus a oxidaci tuků, pomáhá udržovat normální srdeční činnost, přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.
 • Česnek podporuje činnost srdce a udržování normální hladiny cholesterolu a krevních tuků.
 • Dřišťál pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi, příznivě ovlivňuje činnost kardiovaskulárního systému.

O značce Ecce Vita

Ecce Vita je ryze česká značka, která má své kořeny v naturopatii a funkční medicíně. Své produkty vyrábí podle vlastních originálních receptur se zaměřením na kvalitu a co nejvyšší vstřebatelnost.

Používané byliny se sbírají ve stavu své plné zralosti a jsou testovány na obsah a koncentraci aktivních látek. Ecce Vita dbá na čistotu a kvalitu po dobu celého procesu (od sběru bylin až po výrobu produktu).

Čím se produkty Ecce Vita liší od ostatních?

 1. Produkty jsou bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů. Byliny jsou geneticky neupravované.
 2. Kvalita je potvrzena světovými certifikáty.
 3. Jednotlivé byliny rostou na organických biofarmách.
 4. V kapslích najdete celé sušené rostliny se všemi účinnými látkami.
 5. Byliny neobsahují žádné konzervační a chemické látky, jen nadrcené nasušené byliny případně obohacené bylinnými extrakty.
 6. Přípravky lze užívat dlouhodobě bez nežádoucích účinků.

Složení

Ve 3 kapslích: Pískavice řecké seno (Trigonela foenum-graecum), Extrakt ze semen 700 mg, Sójový lecitin (výrobek ze sóji) 300 mg, Vitamin B3 (niacin, nikotinamid) 100 mg (628 % referenční hodnoty příjmu), Zelený čaj extrakt 100 mg (v tom 95 mg EGCG), Česnek setý, Extrakt z cibulek 100 mg (v tom 5 mg allicinu), Inulin (vláknina) 87 mg, Červená fermentovaná rýže 58 mg (v tom 2,9 mg monakolinu), Bergamotový pomeranč (Citrus bergamia) 30 mg, protispékavá látka: oxid křemičitý, Dříšťál osinatý (Berberis aristata), Extrakt z plodu 10 mg (v tom 9,7 mg berberinu). Obal kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza

Použití

3 kapsle s jídlem.

Upozornění: Denní dávka 3 kapsle obsahuje 2,9 mg monakolinu, tuto dávku nepřekračujte. Pokud máte zdravotní problémy, poraďte se ohledně konzumace tohoto výrobku s lékařem. Výrobek byste neměli konzumovat, pokud užíváte léky ke snížení hladiny cholesterolu, nebo pokud již konzumujete jiné výrobky, které obsahují červenou fermentovanou rýži. Denní dávka EGCG by neměla překročit 800 mg EGCG. Výrobek byste neměli konzumovat, pokud tentýž den konzumujete jiné výrobky s obsahem zeleného čaje. Výrobek byste neměli konzumovat nalačno.

Výrobek by neměly konzumovat děti mladší 18 let, těhotné a kojící ženy, dospělé osoby ve věku nad 70 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí.Produkt by se neměl užívat společne se statiny. Laboratorně prokázáno nezvýšení hladiny citrininu.

Skladování: Skladujte v temnu a suchu při teplotě do 25°C, v pečlivě uzavřeném obalu. Produkt by se neměl užívat společne se statiny. Laboratorně prokázáno nezvýšení hladiny citrininu. Vhodné i pro vegany.

Hodnocení produktu

V zájmu transparentnosti recenze nijak neovlivňujeme.
0 ***** 0 hodnocení

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Přidat hodnocení
Vaše hodnocení

Spolu s tímto si zákazníci také koupili: