Omega 3 Daily Health rybí olej 112 kapslí

Mollers
Na srdce, mozek, zrak, kosti, zuby. Z divoce žijících ryb z Norska.Více
{{delivery}} u vás nebo {{label}} v lékárně (více)
329 2,9 / 1 tableta
- +
Skladem 50 ks Na pobočce 5 ks
  • Rodinná lékárna s 30letou tradicí
  • 99% zákazníků nás doporučuje
  • Výhodné ceny pro registrované
  • Eko balení šetrné k planetě

Popis

Mollers Omega 3 Daily Health rybí olej 112 kapslí

Möller´s Omega-3 Daily Health kapsle s vůní vanilky obsahují kvalitní norský rybí olej z tresčích jater. Ten je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA a dále se přirozeně vyskytujících vitaminů A a D.

Pro posílení imunitního systému je v tomto produktu navýšeno množství vitaminu D a E. Tyto kapsle nabízí vhodnou variantu k čistým Möller´s Omega-3 rybím olejům.

Hlavní benefity produktu

  • Pomáhá posilovat imunitní systém.
  • Přispívá ke zdravému fungování srdce, krevního tlaku a hladiny triglyceridů v krvi. Příznivě tak působí proti kardiovaskulárním obtížím.
  • Udržuje správné funkce mozku a zraku.
  • Posiluje kosti a zuby.
  • Chrání buňky před působením stresu.
  • Příznivého účinku se dosáhne při denním příjmu 250 mg DHA a EPA. Möller´s rybí oleje dosahují již v jedné denní dávce 528 mg DHA a EPA.

Proč si vybrat Omega 3 od Mollers?

Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA obsažené v produktech Möller’s jsou důležitými stavebními jednotkami všech buněk lidského organismu. Organismus si je neumí sám účinně vyrábět v dostatečném množství, proto mu je musíme pravidelně dodávat prostřednictvím stravy (nejlépe tučných mořských ryb) nebo potravinových doplňků. Vhodný je rybí olej pro děti i dospělé.

Rybí olej Möller´s se vyrábí z tresčích jater nejvyšší kvality - z čerstvých ryb z volného rybolovu v čisté oblasti Norského moře. Je unikátní svým vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin a vitaminů. Nejvyšší koncentrace účinných látek se nachází právě v játrech těchto tučných ryb.

Garance kvality

Norská značka Möller’s se zabývá výhradně produkty obsahující omega-3 mastné kyseliny, zpracovávání čerstvých surovin z moře a léty vyladěný, přísně kontrolovaný výrobní proces. To jsou vlastnosti, na kterých značka pevně staví.

Möller’s používá k výrobě rybího oleje tresčí játra již od roku 1854 (u tresek se tuk hromadí v játrech společně s vitaminy A a D). Tyto vitaminy jsou přirozenou součástí rybího oleje a společně s dalšími živinami přispívají k podpoře imunity.

Tresky určené ke zpracování, jsou loveny v severní oblasti čistého Norského moře u ostrovů Lofoty a Vesterålenu, kde najdeme jedno z nejčistších moří na světě. Výlov probíhá v hlavní lovné sezoně od února do května, kde je rybáři loví z malých rybářských lodí. Lov probíhá dle zásad trvale udržitelného rybolovu.

Složení

OBSAH UČINNÝCH LÁTEK V DENNÍ DÁVCE (2 KAPSLE)
Koncentrovaný rybí olej 1 200 mg
Omega 3 mastné kyseliny 636 mg
- z toho EPA/DHA 528 mg
Vitamin E 10 mg (83 %*)
Vitamin A 250 µg (31%*)
Vitamin D 15 µg (300 %*)

* % denní referenční hodnoty příjmu

Složení výrobku: Koncentrovaný rybí olej, jedlá želatina (hovězího původu), zvlhčující látka (glycerol), DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamin E), antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů), aroma, retinyl-palmitát (vitamin A), cholekalciferol (vitamin D).

Použití

Pro dospělé a děti od 3 let 2 kapsle denně, zapít vodou.  

Hodnocení produktu

V zájmu transparentnosti recenze nijak neovlivňujeme.
0 ***** 0 hodnocení

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Přidat hodnocení
Vaše hodnocení

Související články

Spolu s tímto si zákazníci také koupili: