Dárky pro bratra nebo kamaráda

Pro mladé sportovce

Výbava do posilky

Máte bráchu nebo kamaráda sportovce? Co mu tak nadělit výbavu do fitka? Kvalitní suplementy a sada sprcháčů udělají pod stromečkem tu největší radost.

Doplňky stravy pro muže

Zdravý jako rybka

Darujte letos to nejcennější. Vyberte si z těch nejkvalitnějších doplňků stravy pro podporu imunity i mužského zdraví.

Kosmetika pro muže

Čas na hýčkání

Ženy sice tráví v koupelně průměrně 2x více času než muži, ani ti ale nepohrdnou voňavým sprchovým gelem nebo kvalitním hydratačním krémem. Mrkněte bráchovi do skříňky pod umyvadlem a doplňte, co chybí. :-)

Pro krásný úsměv

Hollywoodský úsměv

Kvalitní zubní péče pod vánočním stromečkem zaručeně vykouzlí úsměv na tváři úplně každému. Sonický kartáček nebo třeba ústní sprcha se postarají o zuby jako perličky.

Holení

Jako ze žurnálu

Nepěstěné vousy jako Rumcajs? Noční můra každého muže. Balíček s přípravky na holení ocení brácha, který se pyšní vytvarovaným knírem, i kamarád, který tváře každý den poctivě holí.

Slané pochoutky

Něco na zub

Mlsná čas od času honí každého, ne vždy je ale chuť na sladké. Obdarujte své blízké slanou pochoutkou – co tak zkusit křupavý sýr nebo pečené oříšky? 

Dárkové poukazy

Řešíte dárky na poslední chvíli? Nebo chcete obdarovat někoho, kdo si dárek raději vybere sám? Nebojte, Vitalpoint Vám kryje záda. :-) Pořiďte svým blízkým dárkový poukaz a darujte jim to nejcennější.