- Úvod
- Zdravá strava
- Tyčinky a proteiny
- Proteiny
- Vegan proteiny
Vegan proteiny
Vegan proteiny jsou rostlinnou alternativou ke klasickým syrovátkovým proteinům. Vyrábí se z kvalitních rostlinných zdrojů, jako je hrách, rýže, konopí nebo dýně. Jsou vhodné pro vegany, osoby s intolerancí na laktózu i každého, kdo hledá čistý a přirozený zdroj bílkovin bez živočišných složek. Zjistěte více
-
Optimal Vegan Protein natural BIO 600 g
Značka: Puhdistamo
Vstřebatelnost , Bez aditiv , BIO ,Komplexní spektrum aminokyselin. Perfektní stravitelnost. Bez GMO.
Dostupnost: Skladem
411 Kč
6,9 Kč / 10 g
-
Essential Protein 180 kapslí
Značka: Wild and Coco
Vstřebatelnost ,9 esenciálních aminokyselin s 99% využitelností pro tělo.Dostupnost: Skladem
899 Kč
5 Kč / 1 tableta
-
Optimal Vegan Protein vanilka 600 g
Značka: Puhdistamo
Vstřebatelnost , Bez aditiv , BIO ,Komplexní spektrum aminokyselin. Perfektní stravitelnost. Bez GMO.
Dostupnost: Skladem
411 Kč
6,9 Kč / 10 g
-
Rice Protein - Rýžový protein natural BIO 600 g
Značka: Puhdistamo
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Jemná chuť. Šetrný k zažívání. Vynikající stravitelnost. Pro vegany.
Dostupnost: Skladem
411 Kč
6,9 Kč / 10 g
-
Optimal Vegan Protein čokoláda 600 g
Značka: Puhdistamo
Vstřebatelnost , Bez aditiv , BIO ,Komplexní spektrum aminokyselin. Perfektní stravitelnost. Bez GMO.
Dostupnost: Skladem
411 Kč
6,9 Kč / 10 g
-
RAW Organic Protein - Čokoláda 700 g
Značka: Garden of Life
-10 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv , BIO ,Veganské doplnění všech esenciálních aminokyselin. S probiotiky.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 489 Kč
1 340 Kč
19,1 Kč / 10 g
-
Essential Protein 30 kapslí
Značka: Wild and Coco
Vstřebatelnost ,Esenciální aminokyseliny s 99% využitelností pro tělo.
Dostupnost: Skladem
199 Kč
6,6 Kč / 1 tableta
-
Optimal Vegan Protein - jahoda 600 g
Značka: Puhdistamo
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Směs rostlinných proteinů - rýžového a hrachového. Bohatá na BCAA a EAA.Dostupnost: Skladem
411 Kč
6,9 Kč / 10 g
-
Rice Protein - Rýžový protein s vanilkou 600 g
Značka: Puhdistamo
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Jemná chuť. Šetrný k zažívání. Vynikající stravitelnost. Pro vegany.
Dostupnost: Skladem
411 Kč
6,9 Kč / 10 g
-
Raw Protein Isolate – čokoláda s kokosem 1000 g
Značka: Amazonia
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Rostlinný protein. S vysokým podílem vlákniny. Šetrný k zažívání.Dostupnost: Skladem
1 449 Kč
14,5 Kč / 10 g
-
RAW Protein & Greens Organic - vanilkový 550 g
Značka: Garden of Life
-10 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv , BIO ,Rostlinný protein s probiotiky a enzymy pro podporu trávení.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 1 189 Kč
1 070 Kč
19,5 Kč / 10 g
-
Raw Protein Isolate – vanilka 500 g
Značka: Amazonia
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Rostlinný protein. S organickou vlákninou z hrachu a 20 g bílkovin.Dostupnost: Skladem
890 Kč
17,8 Kč / 10 g
-
Raw Protein Slim & Tone – vanilka se skořicí 500 g
Značka: Amazonia
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Rostlinný protein. Podpora hubnutí a detoxikace organismu. 21 g bílkovin.Dostupnost: Skladem
890 Kč
17,8 Kč / 10 g
-
Raw Protein Slim & Tone – vanilka se skořicí 1000 g
Značka: Amazonia
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Rostlinný protein. Podpora hubnutí a detoxikace organismu. 21 g bílkovin.Dostupnost: Skladem
1 449 Kč
14,5 Kč / 10 g
-
Raw Protein Slim & Tone – trojitá čokoláda 1000 g
Značka: Amazonia
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Rostlinný protein. Podpora hubnutí a detoxikace. Vysoce stravitelný.Dostupnost: Skladem
1 449 Kč
14,5 Kč / 10 g
-
Raw Protein Isolate – čokoláda s kokosem 500 g
Značka: Amazonia
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Rostlinný protein plný vlákniny, vitamínů a minerálů. Pro růst svalů.Dostupnost: Skladem
890 Kč
17,8 Kč / 10 g
-
Vegan protein – čokoláda a lískový ořech 750 g
Značka: GreenFood Nutrition
Kombinace hrachového a dýňového proteinu. Vysoký obsah bílkovin.Dostupnost: Skladem do 2 dnů
569 Kč
7,6 Kč / 10 g
-
Raw Protein Slim & Tone – trojitá čokoláda 500 g
Značka: Amazonia
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Rostlinný protein. Podpora hubnutí a detoxikace organismu. 21 g bílkovin.Dostupnost: Skladem
890 Kč
17,8 Kč / 10 g
-
Vegan protein – čokoláda 750 g
Značka: GreenFood Nutrition
Kombinace hrachového a dýňového proteinu. Vysoký obsah bílkovin.Dostupnost: Skladem
569 Kč
7,6 Kč / 10 g
-
Vegan Protein – čokoláda 480 g
Značka: Voxberg
Hrachový a fazolový izolát s vitamíny. Komplexní aminokyselinový profil.Dostupnost: Skladem
479 Kč
10 Kč / 10 g
-
Vegan protein – Cappuccino 750 g
Značka: GreenFood Nutrition
Směs hrachového a dýňového proteinu. Vysoký obsah bílkovin. S kofeinem.Dostupnost: Skladem
569 Kč
7,6 Kč / 10 g
-
Vegan protein – Vanilka 750 g
Značka: GreenFood Nutrition
Kombinace hrachového a dýňového proteinu. Vysoký obsah bílkovin.Dostupnost: Skladem
569 Kč
7,6 Kč / 10 g
-
RAW Organic Protein - Vanilka 660 g
Značka: Garden of Life
-10 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv , BIO ,Veganské doplnění všech esenciálních aminokyselin. S probiotiky.Dostupnost: Nedostupné
Běžná cena: 1 489 Kč
1 340 Kč
21,6 Kč / 10 g
-
RAW Organic Protein - Natural 560 g
Značka: Garden of Life
-10 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv , BIO ,Veganské doplnění všech esenciálních aminokyselin. S probiotiky.Dostupnost: Nedostupné
Běžná cena: 1 289 Kč
1 160 Kč
20,7 Kč / 10 g
Nelze najít produkty odpovídající výběru.
- 1
- 2
Rostlinné proteiny jsou ideální volbou pro všechny, kteří chtějí doplňovat bílkoviny bez použití živočišných produktů. Vyrábí se ze surovin s minimálním zpracováním a jsou přirozeně bez laktózy, lepku i cholesterolu. Vhodné jsou nejen pro vegany, ale i pro osoby s citlivým trávením nebo při snaze o odlehčený jídelníček.
Mezi nejčastější zdroje rostlinných proteinů patří:
- hrách – vysoký obsah bílkovin a dobrá stravitelnost,
- rýže – jemná chuť, vhodné i pro alergiky,
- konopí – obsahuje všechny esenciální aminokyseliny,
- dýně – výborný zdroj zinku a hořčíku, neutrální chuť.
Vegan proteiny bývají často kombinovány, aby vytvořily kompletní aminokyselinový profil. Jsou vhodné jako doplněk k tréninku, do smoothie, kaší nebo jako součást vaření a pečení.
Mezi nejoblíbenější veganské proteiny u nás patří:
- Puhdistamo Optimal Vegan Protein vanilka 600 g
- Garden of Life RAW Organic Protein – Vanilka 660 g
- Garden of Life RAW Protein & Greens Organic – čokoládový 611 g
- Amazonia Raw Protein Isolate – čokoláda s kokosem 1000 g
- Amazonia Raw Protein Slim & Tone – vanilka se skořicí 500 g
Pokud hledáte protein „na vlastní pěst", zaměřte se na čisté složení bez umělých sladidel, aromat a zbytečných zahušťovadel. Kvalitní rostlinný protein by měl být dobře stravitelný, chutný a jednoduše použitelný.
V nabídce najdete různé příchutě i neochucené varianty, které se snadno přizpůsobí vašemu stylu stravování. Výborný způsob, jak doplnit bílkoviny.