-
Kotvičník zemní – Tribulus Terrestris 90 kapslí
Značka: Adiel
Má prokazatelné účinky na pohlavní orgány a tvorbu testosteronu.Dostupnost: Skladem
369 Kč
4,1 Kč / 1 tableta
-
TribuMaca + Piperine 90 kapslí
Značka: GreenFood Nutrition
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Pro vitalitu, rovnováhu, výkon. Čisté složení. Snadno vstřebatelný.Dostupnost: Skladem
320 Kč
3,6 Kč / 1 tableta
-
Mega Brusinky 60 kapslí
Značka: NatureVia
Vstřebatelnost ,Brusinky ve své nejsilnější podobě pro zdraví močových cest.
Dostupnost: Skladem
453 Kč
7,6 Kč / 1 tableta
-
Tribulus Terrestris a Piperine 100 kapslí
Značka: GymSupps
-15 % ,Vstřebatelnost ,Vysoce koncentrovaný. Přirozená podpora produkce testosteronu.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 398 Kč
338 Kč
3,4 Kč / 1 tableta
-
UroPerfect Manóza Rapid 30 sáčků
Značka: NatureVia
Rychlý a spolehlivý účinek při nepohodlí v močových cestách.Dostupnost: Skladem
475 Kč
15,8 Kč / 1 sáček
-
Prostenal CONTROL 90 tablet
Značka: Prostenal
Vstřebatelnost ,Problémy s prostatou jsou nejčastější obtíže, které postihují dospělé muže po 40. roce věku. Mezi první projevy patří slabší proud moči a častější močení. Navíc, problémy s prostatou jsou často spojovány s vyšším rizikem vývoje obtíží s potencí.
Dostupnost: Skladem
673 Kč
7,5 Kč / 1 tableta
-
Protective Balm 50 ml
Značka: Linola
Pro ochranu před podrážděním, bolestí a opruzeninami.
Dostupnost: Skladem
259 Kč
51,8 Kč / 10 ml
-
Giga Brusinky 7700 mg 60 tablet
Značka: VitaHarmony
Extrakt z koncentrované brusinkové šťávy a vlákniny pro zdraví Vašich močových cest.
Dostupnost: Skladem
176 Kč
2,9 Kč / 1 tableta
-
Urixin 60 tablet
Značka: Advance
Pro péči o močové cesty. Unikátní kombinace 6 aktivních látek.Dostupnost: Skladem
361 Kč
6 Kč / 1 kus(tbl)
-
Tinktura Sex muži a prostata bylinné kapky 50 ml
Značka: Dr. Popov
Na reprodukční soustavu, prostatu, hormonální a sexuální zdraví.Dostupnost: Skladem
144 Kč
28,8 Kč / 10 ml
-
Mega Detox Odvodnění 60 kapslí
Značka: MOVit Energy
Pro odstranění přebytečné vody z těla. Bylinné extrakty a vitamín B6.Dostupnost: Skladem
389 Kč
6,5 Kč / 1 tableta
-
Shilait Mumio Altai 60 kapslí
Značka: Pharma Activ
Mumio má schopnost stimulovat organizmus a podpořit tak imunitu.
Dostupnost: Skladem
390 Kč
6,5 Kč / 1 tableta
-
Bylinková lékárna kopřiva 20 nálevových sáčků
Značka: Megafyt
Kopřivový bylinný čaj od tradiční české firmy Megafyt.Dostupnost: Skladem
46 Kč
2,3 Kč / 1 sáček
-
Bylinný čaj – Močové cesty 20 sáčků
Značka: Apotheke
Vyvinuto s Farmaceutickou fakultou. Pro dobrou funkci močové soustavy.Dostupnost: Skladem
70 Kč
3,5 Kč / 1 sáček
-
Max Brusinky pastilky 30+6 tablet
Značka: NatureVia
Vynikající cucavé pastilky s brusinkovým extraktem vhodné při potížích s polykáním tablet a pro děti.
Dostupnost: Skladem
233 Kč
6,5 Kč / 1 tableta
-
Tinktura Odvodnění bylinné kapky 50 ml
Značka: Dr. Popov
Na močové cesty, ledviny, odvodnění. Při pocitu těžkých nohou.Dostupnost: Skladem
144 Kč
28,8 Kč / 10 ml
-
Ive InkontinStop 30 tobolek
Značka: Simply You
-10 % ,Přípravek při nechtěném úniku moči.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 472 Kč
425 Kč
14,2 Kč / 1 tableta
-
Edemin bylinný čaj sypaný 50 g
Značka: Dr. Popov
Na odvodnění organismu, otoky. Na funkci ledvin a močových cest.Dostupnost: Skladem
72 Kč
14,4 Kč / 10 g
-
Prostatox Chelát pro muže 60 kapslí
Značka: GreenFood Nutrition
Vstřebatelnost ,Promyšlená směs rostlinných extraktů pro mužskou vitalitu.
Dostupnost: Skladem
435 Kč
7,3 Kč / 1 tableta
-
Uroval manosa AKUT 20 tablet
Značka: Walmark
Vysoká koncentrace látek - 50 mg proanthokyanidinů v denní dávce.
Dostupnost: Skladem
419 Kč
21 Kč / 1 tableta
-
Herba odvodnění 60 kapslí
Značka: Naturvita
Unikátní kombinace tří léčivých bylin pro správné fungování ledvin a vylučování vody z těla.
Dostupnost: Skladem
138 Kč
2,3 Kč / 1 tableta
-
Ive InkontinStop 60 tobolek
Značka: Simply You
-10 % ,Přípravek při nechtěném úniku moči.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 801 Kč
721 Kč
12 Kč / 1 tableta
-
Max Brusinky Cran-Max 90 kapslí
Značka: NatureVia
Pro podporu zdraví močových cest. Pro těhotné i kojící ženy.Dostupnost: Skladem
569 Kč
6,3 Kč / 1 tableta
-
Prostamol UNO 320mg 60 tobolek
Značka: Prostamol
Prostamol zlepšuje potíže při hyperplazii prostaty a zabraňuje dalšímu zbytňování tkáně prostaty.
Dostupnost: Skladem
549 Kč
9,2 Kč / 1 tableta
Nelze najít produkty odpovídající výběru.
Vysoce kvalitní produkty – léky a doplňky stravy, když vás trápí Močové cesty z léčby: Přípravky dle zdravotních potíží a potřeb. ✔️ Kvalita před kvantitou – vybíráme produkty nejvyšší kvality na základě jejich složení. ✔️ Ekologické balení. ✔️ 30 let zkušeností v oblasti zdravotní péče. Od různých doplňků po přírodní kosmetiku, vše najdete na jednom místě - jsme lékárna Vitalpoint.