- Úvod
- Weleda
Weleda
Pravidla akce
- Akce platí od 1. 8. do 31. 8. 2026 nebo do vyprodání zásob.
- Akce se vztahuje pouze na vybrané produkty, které jsou označeny štítkem 2+1.
- Akce platí při nákupu 3 označených produktů.
- Cena 3. nejlevnějšího produktu se v košíku odečte automaticky.
Weleda patří mezi průkopníky certifikované přírodní kosmetiky a má více než 100 let zkušeností s využíváním přírodních ingrediencí. Od svého vzniku v roce 1921 klade důraz na pečlivý výběr surovin a odpovědný přístup k jejich získávání a zpracování. Zjistěte více
-
Weleda Baby
Péče pro nejmenší
-
Weleda Mama
Pro budoucí i stávající maminky
-
Skin Food
Intenzivní péče a výživa
-
Vlasová péče
Pro silné a zdravé vlasy
-
Péče o pleť
Péče pro každý typ pleti
-
Péče o tělo
Voňavá péče o celé tělo
-
Péče o zuby
Zubní pasty pro malé i velké
-
Pánská kosmetika
Přírodní péče pro muže
-
Serum Booster Drops
Extra dávka účinné péče
-
Body & Hair Mist
Tělové a vlasové mlhy
-
Very Cherry
Limitovaná edice
-
Pink Peach
Limitovaná edice
-
Weleda Amber Divine
Limitovaná edice
-
Měsíčkový kojenecký krém na zadeček 75 ml
Značka: Weleda
Hodnocení: 5 hvězd (1)
Výhodná cena ,Pokožku chrání, vyživuje a podporuje její přirozené funkce.Dostupnost: Skladem
139 Kč
18,5 Kč / 10 ml
-
Měsíčková koupel na dobrou noc pro miminka 200 ml
Značka: Weleda
Výhodná cena ,Pro klidné usínání. Vhodné od narození. Nevysušuje a nepálí v očích.Dostupnost: Skladem
208 Kč
10,4 Kč / 10 ml
-
Měsíčkový mycí krém a šampon 400 ml
Značka: Weleda
Výhodná cena ,Šetrná koupel i sprcha nejen pro vaše miminko, ale také přírodu.Dostupnost: Skladem
315 Kč
7,9 Kč / 10 ml
-
Měsíčkové mléko 200 ml
Značka: Weleda
Výhodná cena ,Zklidňující hydratační mléko pro jemnou pokožku.Dostupnost: Skladem
208 Kč
10,4 Kč / 10 ml
-
Měsíčkový olej bez parfemace 200 ml
Značka: Weleda
Hodnocení: 5 hvězd (1)
Výhodná cena ,Organický kojenecký olej pro jemnou dětskou pokožku.Dostupnost: Skladem
208 Kč
10,4 Kč / 10 ml
-
Rozmarýnový revitalizační šampon 250 ml
Značka: Weleda
Výhodná cena ,Pro jemné a rychle se mastící vlasy náchylné k řídnutí a vypadávání.Dostupnost: Skladem
181 Kč
7,2 Kč / 10 ml
-
Skin Food Univerzální výživný krém 75 ml
Značka: Weleda
-20 % ,Přírodní hydratační krém pro velmi suchou až hrubou pokožku.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 261 Kč
209 Kč
27,9 Kč / 10 ml
-
Rozmarýnové vlasové tonikum 100 ml
Značka: Weleda
Výhodná cena ,Prokazatelně silnější a zdravější kadeře, které nepadají.
Dostupnost: Skladem
230 Kč
23 Kč / 10 ml
-
Měsíčkový kojenecký krém na zadeček bez parfemace 75 ml
Značka: Weleda
Zklidňuje a regeneruje dětskou pokožku. Chrání před vlhkostí.
Dostupnost: Skladem
219 Kč
29,2 Kč / 10 ml
-
2v1 sprchový krém a šampón šťastný pomeranč 150 ml
Značka: Weleda
Výhodná cena ,Emulze na mytí nevysušuje pokožku a je šetrná k očím.Dostupnost: Skladem
120 Kč
8 Kč / 10 ml
-
Skin food light lehký hydratační krém pro suchou pokožku 75 ml
Značka: Weleda
-20 % ,Osvěžující krém s lehkou texturou dodá pokožce okamžitou hydrataci.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 261 Kč
209 Kč
27,9 Kč / 10 ml
-
Tělový olej proti striím 100 ml
Značka: Weleda
Výhodná cena ,Brání vzniku strií a stará se o hladkou a pružnou pokožku.Dostupnost: Skladem
302 Kč
30,2 Kč / 10 ml
-
Serum Drops Skin Food Glow 30 ml
Značka: Weleda
-20 % ,Zesvětluje pigmentové skvrny, rozjasňuje pleť. S extraktem z lékořice.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 299 Kč
239 Kč
79,7 Kč / 10 ml
-
Citrus 24h deo roll-on 50 ml
Značka: Weleda
Přírodní svěžest a spolehlivá ochrana bez hliníkových solí.Dostupnost: Skladem
199 Kč
39,8 Kč / 10 ml
-
Měsíčkový ochranný balzám 30 ml
Značka: Weleda
Spolehlivá ochrana dětské pokožky zejména v nepříznivém počasí.Dostupnost: Skladem
198 Kč
66 Kč / 10 ml
-
Serum Drops Slow Aging Astaxanthin 30 ml
Značka: Weleda
Hodnocení: 5 hvězd (1)
-10 % ,Zpomalení stárnutí pleti. Antioxidační ochrana. Bez parfemace.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 319 Kč
287 Kč
95,7 Kč / 10 ml
-
Tělové máslo proti striím 150 ml
Značka: Weleda
Máslo přináší okamžitou úlevu a příjemný pocit, pokožka je hebká.
Dostupnost: Skladem
432 Kč
28,8 Kč / 10 ml
-
Měsíčkový dětský šampón 200 ml
Značka: Weleda
Výhodná cena ,Šetrně čistí jemnou dětskou pokožku a vlasy bez zátěže ekosystému.Dostupnost: Skladem
202 Kč
10,1 Kč / 10 ml
-
Serum Drops Hyaluronic Moisture 30 ml
Značka: Weleda
-10 % ,Pro okamžitě hydratovanou, plnější a pružnější pleť. Bez parfemace.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 319 Kč
287 Kč
95,7 Kč / 10 ml
-
Zubní pasta sole 75 ml
Značka: Weleda
Jedinečná zubní pasta bez fluoridu s minerálními čisticími látkami.Dostupnost: Skladem
169 Kč
22,5 Kč / 10 ml
-
Rozmarýnový revitalizační kondicionér 150 ml
Značka: Weleda
Vytváří zdravý, přirozený lesk vlasů. Revitalizuje vlasovou pokožku.Dostupnost: Skladem
259 Kč
17,3 Kč / 10 ml
-
Liftingový denní krém Modrý hořec a Protěž alpská 40 ml
Značka: Weleda
-20 % ,Pleť vyživuje, zpevňuje a rozjasňuje. Vyrovnává pigmentaci.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 649 Kč
519 Kč
129,8 Kč / 10 ml
-
Měsíčkový dětský krém 75 ml
Značka: Weleda
Bohatý intenzivní tělový krém pečující o jemnou dětskou pokožku.Dostupnost: Skladem
198 Kč
26,4 Kč / 10 ml
-
Serum Drops Extra Rich Omega 30 ml
Značka: Weleda
-10 % ,Pro intenzivně vyživenou a hebkou pleť. S rostlinnými oleji. Krásně voní.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 319 Kč
287 Kč
95,7 Kč / 10 ml
Nelze najít produkty odpovídající výběru.
Objevte špičkové produkty Weleda se slevami. Vždy upřednostňujeme kvalitu před kvantitou – proto pečlivě vybíráme jen ty nejlepší výrobce - Weleda je jeden z nich. ✔️ Opíráme se o více než 30 let zkušeností ve zdravotní péči. Ať už hledáte doplňky stravy, kosmetiku nebo specializované přípravky, na Vitalpoint najdete vše na jednom místě.
Informace o sortimentu Weleda jsou odborně garantovány paní PharmDr. Hanou Chudobovou , farmaceutkou naší rodinné lékárny.
Pokud si nejste jisti výběrem produktu, dávkováním nebo máte jakékoli pochybnosti, neváhejte kontaktovat naši odbornou lékárenskou poradnu. Jsme tu pro vás, abychom zajistili, že si vyberete bezpečně a s jistotou.
Jemná péče pro miminka i maminky patří k nejoblíbenějším kategoriím Weleda. Dětská kosmetika s měsíčkem lékařským je vytvořena s ohledem na potřeby citlivé dětské pokožky a poskytuje jí každodenní šetrnou péči. Řada pro maminky doprovází ženy v období těhotenství i po porodu a nabízí cílenou péči přizpůsobenou potřebám pokožky v tomto výjimečném období.
Ikonou značky je Skin Food Original, jehož receptura pečuje o suchou pokožku už téměř 100 let. Na jeho tradici dnes navazuje celá řada Skin Food, která se neustále rozvíjí a přináší moderní formy péče odpovídající současným potřebám pokožky. Od intenzivní výživy a hydratace až po každodenní pleťovou péči tak Skin Food propojuje prověřenou tradici s moderním přístupem ke kosmetice.
Portfolio Weleda zahrnuje široký výběr certifikované přírodní kosmetiky pro pleť, tělo, vlasy i jemnou dětskou pokožku.