Bachove esencie pre deti

Bachovy esence nebo-li Bachovky se připravují z květů rozličných planě rostoucích rostlin nebo stromů. Doktor Bach věřil, že každá rostlina má svoji energii či vibraci, která působí na naše emoce a dokáže je harmonizovat. Tím nás stabilizují, zklidňují, uvolňují a pomáhají nám dosáhnout emoční rovnováhy

Dr. Bach byl přesvědčený, že naše emocionální nerovnováha nám způsobuje různé nemoci. A pokud budeme žít s našimi emocemi v harmonii, vyrovná se naše tělo jednodušeji i s fyzickými potížemi.

Bachova terapie se skládá z 38 květových esencí, 39. esence je Krizová esence, která je kombinací 5 Bachových esencí. 

Jak se Bachovy esence používají?

Bachovky tak lze využít jak pro okamžitou a „krátkodobou“ pomoc, tak i dlouhodobě.

Pomocí kapátka si nakapeme několik kapek buď přímo do úst nebo do sklenice s vodou, a to několikrát denně. 

Proč jsou zde zařazeny i Bachovy esence s alkoholem?

Některé Bachovy esence obsahují alkohol, při užívání cca 2 kapiček 4x denně se však jedná o nepatrné množství, které je pro děti naprosto bezpečné. Nicméně i tak lze tyto esence zbavit alkoholu úplně: stačí je nakapat do 50ti stupňového čaje nebo vody, kdy dojde k odpaření alkoholu. Bachovky si přesto ponechají svojí energii a účinnost. Případně lze zvolit některou Bachovu esenci bez alkoholu. 

Bestsellery bez alkoholu, které ulehčí dětem i rodičům:

  1. Energie rostlin Bachovy esence - Krizové esence - pastilky 50 g - Nejznámější esence podle Dr. Bacha, které dětem ulehčí spoustu trápení. Výborná chuť i účinek.

  2. Energie rostlin Bachovy esence - Krizové esence - sacharózové perly 10 g - Ze stejné tradiční receptury jako pastilky, ale jsou v podobě malých perliček, kzeré se vkládají na jazyk.

  3. Energie rostlin Bachovy esence - Na noční strachy 20 ml - Pomáhají ke klidnému spánku a s nočními strachy našich nejmenších. Ve formě sirupu.

  4. Energie rostlin Bachovy esence - Snadné učení a zkoušky 20 ml - Dodávají odvahu, lepší soustředění, přináší úspěch ve škole. Ve formě sirupu.