Bachove esencie

Bachovy esence nebo-li Bachovky se připravují z květů rozličných planě rostoucích rostlin nebo stromů. Doktor Bach věřil, že každá rostlina má svoji energii či vibraci, která působí na naše emoce a dokáže je harmonizovat. Tím nás stabilizují, zklidňují, uvolňují a pomáhají nám dosáhnout emoční rovnováhy

Dr. Bach byl přesvědčený, že naše emocionální nerovnováha nám způsobuje různé nemoci. A pokud budeme žít s našimi emocemi v harmonii, vyrovná se naše tělo jednodušeji i s fyzickými potížemi.

Bachova terapie se skládá z 38 květových esencí, 39. esence je Krizová esence, která je kombinací 5 Bachových esencí. 

Pro koho jsou Bachovy esence vhodné? 

Odpověď zní: úplně pro všechny. A to včetně těhotných i kojících žen, dětí nebo zvířat. Vhodné jsou také pro diabetiky, vegetariány, vegany či osoby s intolerancí na lepek nebo laktózu.

Jediným omezením může být, pokud jste z jakéhokoliv důvodu citliví byť i jen na stopové množství alkoholu. I to se však dá řešit: kapky lze nakapat do 50ti stupňového čaje nebo vody, kdy dojde k odpaření alkoholu, ale Bachovky si ponechají svojí energii a účinnost. Případně můžete zvolit některou variantu Bachovek úplně bez alkoholu: Snadné učení a zkoušky 20 mlNa noční strachy 20 ml, Krizové esence - pastilky 50 g (náhradní náplň 100 g), Krizové esence - sacharózové perly 10 g

Jak se Bachovy esence používají?

Bachovky tak lze využít jak pro okamžitou a „krátkodobou“ pomoc, tak i dlouhodobě.

Pomocí kapátka si nakapeme několik kapek buď přímo do úst nebo do sklenice s vodou, a to několikrát denně. 

Bestsellery, které se hodí do každé kabelky:

  1. Energie rostlin Bachovy esence - Krizové esence - kapky 20 ml (dostupné také ve spreji) - Nejoblíbenější esence podle Dr. Bacha na stres, neklid, vypjaté situace i při životních změnách.

  2. Energie rostlin Bachovy esence - Krizové esence - sacharózové perly 10 mg - Nejoblíbenější krizové esence ve formě praktických perliček bez alkoholu.

  3. Energie rostlin Bachovy esence - Krizové esence - pastilky 50 g - Nejoblíbenější krizové esence ve formě chutných pastilek bez alkoholu, které nás uspokojí chutí i účinkem.

  4. Energie rostlin Bachovy esence - Dobrou noc a klidné sny 20 ml - Oblíbené esence na klidný a hluboký spánek. Pomohou s nespavostí.

  5. Energie rostlin Bachovy esence - Klid a vnitřní krása 20 ml - Na vnitřní neklid, netrpělivost, zoufalství. Oblíbené esence pomohou s harmonizací těla i ducha.