Dárky pro dědu

Podpora zdraví a vitality

Zdravý jako rybka

Darujte letos to nejcennější – zdraví. Vyberte si z prémiových doplňků stravy na imunitu i přípravků šitých přímo na míru potřebám mužů.

Pro zdravé klouby

Už žádná bolest kloubů

Vyjít schody už není taková brnkačka jako před 20 lety? Žádný problém. Podpořte zdraví kloubů a kostí svého milovaného dědy tou nejkvalitnější kloubní výživou.

Péče o vzhled

Jako zamlada

Že byl děda v mládí štramák? Jednou štramák, vždycky štramák. Pořiďte drahému dědečkovi kvalitní kosmetiku, se kterou udělá parádu, i když mu už není 20.

Pro zdravý zrak

Sokolí zrak

Dědeček se při čtení knížky neobejde bez lupy? Možná je ideální čas mu nadělit komplexní výživu pro oči, díky které bude mít zrak jako ostříž.

Holení pro dědečka

Jako ze žurnálu

Nepěstěné vousy jako Rumcajs? Noční můra každého muže. Balíček s přípravky na holení ocení jak děda s hladce oholenými tvářemi, tak ten, který na svůj knír nedá dopustit.

Čaje pro dědečka

Hlavně relax

Po náročném dni není nad to zalézt do pelíšku, otevřít dobrou knížku a usrkávat voňavý čajík. V letošní nadílce by kolekce hřejivých čajů neměla chybět.

Zdravá strava, co chutná

Něco na zub

Mlsná čas od času honí každého. Obdarujte svého drahého dědečka nějakou zdravou pochoutkou, po které se bude olizovat až za ušima.

Dárkové poukazy

Řešíte dárky na poslední chvíli? Nebo chcete obdarovat někoho, kdo si dárek raději vybere sám? Nebojte, Vitalpoint Vám kryje záda. :-) Pořiďte svým blízkým dárkový poukaz a darujte jim to nejcennější.