Dárky pro babičku

Dárkové sady

Balíčky plné radosti

Dárková sada plná kosmetiky nebo kazetka hřejivých čajů udělají pod stromečkem tu největší radost. A co víc, ani je nemusíte balit. :-)

Podpora zdraví babičky

Zdravá jako rybka

Darujte letos to nejcennější – zdraví. Vyberte si z prémiových doplňků stravy na imunitu i přípravků šitých přímo na míru potřebám zralých žen.

Pro klouby jako zamlada

Už žádná bolest kloubů

Vyjít schody už není taková brnkačka jako před 20 lety? Žádný problém. Podpořte zdraví kloubů a kostí své milované babičky tou nejkvalitnější kloubní výživou.

Kosmetika pro zralou pleť

Krásná v každém věku

Zdobí babiččinu pleť nějaká ta vráska? Po desetiletích rozdávání úsměvů se není čemu divit. :-) Potěšte babičku luxusním anti-age krémem, který si její pleť vezme do parády.

Pro zdravý zrak

Sokolí zrak

Babička se při čtení knížky neobejde bez lupy? Možná je ideální čas jí nadělit komplexní výživu pro oči, díky které bude mít zrak jako ostříž.

Zdravá výživa

Něco na zub

Mlsná čas od času honí každého. Obdarujte svou drahou babičku nějakou zdravou pochoutkou, po které se bude olizovat až za ušima.

Pro čajový dýchánek

Hlavně relax

Po náročném dni není nad to zalézt do pelíšku, otevřít dobrou knížku a usrkávat voňavý čajík. V letošní nadílce by kolekce hřejivých čajů neměla chybět.

Dárkové poukazy

Řešíte dárky na poslední chvíli? Nebo chcete obdarovat někoho, kdo si dárek raději vybere sám? Nebojte, Vitalpoint Vám kryje záda. :-) Pořiďte svým blízkým dárkový poukaz a darujte jim to nejcennější.