Činnost pohybového aparátu je podmíněna jak bezchybnou funkcí svalů a kloubů, tak správnou strukturou a složením kostí, chrupavek a šlach. Vzhledem k trvalému zatížení našeho pohybového ústrojí je proto často žádoucí podpořit přirozenou výživu a obnovu jeho buněk. A to nejen při nadměrné zátěži, doléčování úrazu, nebo ve vyšším věku. Zjistěte více
- Hlavní složka: Vápník
- Zrušit vybrané filtry
-
Vápník chelátový a D3 + K2 90 kapslí
Značka: NaturLabs
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů.Cena pro Vitalpoint klub 449 Kč
Dostupnost: Skladem
499 Kč
5,5 Kč / 1 tableta
-
Chelated Calcium Complex - Vápník s vitamíny D3 a K2 MK-7 100 kapslí
Značka: Natios
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Pro udržení normálního stavu kostí. Nejúčinnější a nejlépe vstřebatelná forma vápníku.
Cena pro Vitalpoint klub 511 Kč
Dostupnost: Skladem
549 Kč
5,5 Kč / 1 tableta
-
Calcium ovovital 60 kapslí
Značka: Biomin
Hodnocení: 5 hvězd (1)
Bez aditiv ,Na udržení zdravých kostí, zubů a svalů, na srážlivost krve.Dostupnost: Skladem
248 Kč
4,1 Kč / 1 tableta
-
High Potency Calcium & D3 - Vápník s vitamínem D3 90 kapslí
Značka: Viridian
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Na kosti, svaly a zuby. 100% aktivní a čisté složky pro náročné.Dostupnost: Skladem
599 Kč
6,7 Kč / 1 tableta
-
Triple Calcium – Tři formy vápníku 120 kapslí
Značka: Puhdistamo
-3 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Na kosti, svaly, nervy. Prémiová kvalita. Vysoká vstřebatelnost.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 318 Kč
309 Kč
2,6 Kč / 1 tableta
-
Calcium Magnesium with Zinc - Vápník, Hořčík a Zinek 100 g
Značka: Viridian
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Na energii, výkon a regeneraci kosti. Čisté složení pro náročné.Dostupnost: Skladem
289 Kč
28,9 Kč / 10 g
-
Calcium Neo s vitamínem D 90 kapslí
Značka: Biomin
Bez aditiv ,Na udržení zdravých kostí, zubů a svalů, na srážlivost krve.Dostupnost: Skladem
235 Kč
2,6 Kč / 1 tableta
-
Vápník Ovovital 60 kapslí
Značka: Puravia Labs
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Skvělá vstřebatelnost.Cena pro Vitalpoint klub 242 Kč
Dostupnost: Skladem
269 Kč
4,5 Kč / 1 tableta
-
Calcium Magnesium Zinc citrate 120 kapslí
Značka: GreenFood Nutrition
Podpora pohybového aparátu, metabolismu. Vysoce vstřebatelné.
Dostupnost: Skladem
166 Kč
1,4 Kč / 1 tableta
-
Vápník z moře + vitamín D3 60 tablet
Značka: Naturvita
Unikátní komplex Aquamin obsahuje celou řadu minerálů cenných pro lidský organismus.
Dostupnost: Skladem
80 Kč
1,3 Kč / 1 tableta
-
Vápník - RAW - 60 kapslí
Značka: Garden of Life
-10 % ,Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Udržuje zdravé kosti, zuby a svaly. S probiotiky na imunitu.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 668 Kč
601 Kč
10 Kč / 1 tableta
-
Bioaktivní Kalcium+D3+K1+K2 60 tablet
Značka: Pharma Nord
Na kosti, svaly, zuby, imunitu, nervový systém, srážlivost krve.Dostupnost: Skladem
259 Kč
4,3 Kč / 1 tableta
-
Vápník 333,3 mg + hořčík + zinek 107 tablet
Značka: MedPharma
-15 % ,Kombinace minerálů pro Vaše kosti, zuby a svaly.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 167 Kč
142 Kč
1,3 Kč / 1 tableta
-
Vitamín D3 1000 IU + K2 + Calcium Citrát 90 kapslí
Značka: MOVit Energy
-20 % ,Podpora pro zdraví kostí, imunitního systému a celkové vitality.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 399 Kč
319 Kč
3,5 Kč / 1 tableta
-
Kalciový sirup 100 ml
Značka: Generica
Vstřebatelnost ,Při zvýšené potřebě vápníku užívejte kalciový sirup s přííjemnou vanilkovou příchutí.
Dostupnost: Skladem
152 Kč
15,2 Kč / 10 ml
-
Směs vápníku, hořčíku a bóru prášek 150g
Značka: Viridian
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Na kosti, zuby, fyzickou kondici, energii, výkon a regeneraci.Dostupnost: Skladem
237 Kč
15,8 Kč / 10 g
-
Calcium 600 + D3 30 tablet
Značka: Generica
Vápník a vitamín D jsou potřebné na udržení zdravých kostí a zubů, přispívají i k normálnímu fungování svalů.
Dostupnost: Skladem
105 Kč
3,5 Kč / 1 tableta
-
Vápník 600 mg + vitamin D 67 tobolek
Značka: MedPharma
-15 % ,Pro silné kosti, zdravé zuby a správnou činnost svalů. Podpora imunity.Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 168 Kč
143 Kč
2,1 Kč / 1 tableta
-
Vápník hořčík se zinkem 120 tablet
Značka: Jamieson
Vstřebatelnost ,Na svaly, kosti, vlasy, nehty a pokožku. Kontrolní testy kvality.Dostupnost: Skladem
316 Kč
2,6 Kč / 1 tableta
-
Kid Cal 100 žvýkacích tablet
Značka: Now Foods
Vstřebatelnost ,Usnadňují dětem příjem potřebného vápníku, hořčíku a vitaminu D.Dostupnost: Skladem
379 Kč
3,8 Kč / 1 tableta
-
Vápník + vitamín D3 50 tablet
Značka: Naturvita
Unikátní kombinace Vápníku + Vitamínu D3, který zajistí jeho správnou vstřebatelnost do organismu.
Dostupnost: Skladem
69 Kč
1,4 Kč / 1 tableta
-
Aquamin Calcium + Vitamin D3 60 kapslí
Značka: GreenFood Nutrition
Zdroj minerálů podporující zdraví kostí a nervový systém.
Dostupnost: Skladem
262 Kč
4,4 Kč / 1 tableta
-
Silné kosti - Vápník a Vitamín C 120 veganských kapslí
Značka: Naturtreu
Vstřebatelnost , Bez aditiv ,Pro udržení zdravých kostí, zubů a správnou funkci svalstva.Dostupnost: Skladem
599 Kč
5 Kč / 1 tableta
-
Vápník, hořčík s vitamínem D3 120 tablet
Značka: Jamieson
Vstřebatelnost ,Na svaly a nervové přenosy, stav kostí a zubů. Vysoká účinnost.Dostupnost: Skladem
316 Kč
2,6 Kč / 1 tableta
Nelze najít produkty odpovídající výběru.
- 1
- 2
Vysoce kvalitní produkty – léky a doplňky stravy, když vás trápí Svaly, klouby a kosti z léčby: Přípravky dle zdravotních potíží a potřeb. ✔️ Kvalita před kvantitou – vybíráme produkty nejvyšší kvality na základě jejich složení. ✔️ Ekologické balení. ✔️ 30 let zkušeností v oblasti zdravotní péče. Od různých doplňků po přírodní kosmetiku, vše najdete na jednom místě - jsme lékárna Vitalpoint.
Proč pečovat o zdraví svalů, kloubů a kostí?
Na zdraví našeho pohybového aparátu zpravidla myslíme až tehdy, kdy nás začne něco bolet. A to je špatně. Prevence je v tomto ohledu velmi důležitá – zdravé svaly, klouby a kosti totiž přímo souvisí s kvalitou našeho života. Nejen, že nám dovolují se pohybovat, ale (zejména kosti) chrání naše orgány a slouží jako zásobárna pro důležité minerály.
Jaké nejčastější problémy nás mohou potkat?
Kvalitu našeho pohybového ústrojí může narušit nepřiměřená fyzická zátěž, úraz či infekce. Na vině ale mohou být i vážnější onemocnění jako např. artróza a osteoporóza. V neposlední řadě se mohou objevit i bolesti související s naším věkem – s přibývajícím věkem obecně dochází k přirozené degradaci našeho pohybového aparátu, v dětství či pubertě zase mohou přijít růstové bolesti.
Jaké vitamíny a minerály jsou pro naše kosti a klouby nejdůležitější?
Odborníci většinou navrhují preventivní užívání kvalitních přípravků s obsahem minerálů (jako je vápník, hořčík, zinek) a vitamínu D. Vsadit také můžete na produkty s látkami na bázi chondroitinu (např. Condrosulf), glukosaminu nebo kolagenu pro podporu tvorby kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání – kostí, vazů a šlach.
Pokud chcete kloubům a kostem dopřát pořádnou vzpruhu, případně se potýkáte s vážnějšími zdravotními problémy, sáhněte po komplexních doplňcích stravy:
- Geladrink Forte Hyal 360 kapslí – špičková kloubní výživa s chondroitinem, glukosaminem a MSM
- Alavis MAXIMA Triple Blend Extra silný 700 g – komplex vysokého obsahu účinných látek, který vám vydrží až na 5 měsíců
- Ecce Vita Collagen Complex 31 sáčků – regeneruje kosti, klouby a šlachy a působí antioxidačně
Jak si poradit s bolestí svalů a kloubů?
Že je s naším pohybovým ústrojím něco špatně, většinou poznáme podle palčivé bolesti. K jejímu utlumení vám pomohou gely, masti, krémy a náplasti. Nepodceňujte ani sílu dobré masáže – s masážními oleji si ji můžete užít i v pohodlí vašeho domova. :-)